$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Ford scorpio 2.9 v6
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ford scorpio 2.9 v6
Autor Wiadomość
lotusss 


Auto: ford scorpio mk3 95' 2.9 v6 24v automat
Dołączył: 24 Kwi 2017
Skąd: Poznań
Wysłany: |25 Kwi 2017|, 2017 22:45   Ford scorpio 2.9 v6

Witam wszystkich forumowiczów nie wiem czy tutaj mogę się przywitać ale ale...
Czy ktoś z was panowie jest w stanie mi powiedzieć jaki to scorpio bo byłem przekonany ze mk2 a teraz zgupiałem wychodzi żę mk3 hehe niedawno to kupiłem za 500zł i niebardzo się znam na tym wiem ze jakiś lift był....samochód miał ciekawą przygode ale o tym pozniej....moze po vinie mi ktoś coś rozszyfruje...a i jeszcze jedno pytanko do czego słuzy ten guzik ktory znajduję się nad kontrola trakcji po stronie kierowcy..NIESTETY NIE MOGĘ ZDJEĆ WKLEIĆ...

WF0FXXGAGFRA56907 VIN 95ROK 2.9 V6
 
 
trzypion 
V6 Rulez!



Auto: Kobiece ;)
Wiek: 53
Dołączył: 20 Lis 2012
Skąd: Zurych
Wysłany: |25 Kwi 2017|, 2017 23:40   

Mk3. A tak dokładniej - w dzikim, zewnętrznym świecie to jest Mk2, a tutaj uznajemy, że Mk2 to przejściówki robione od 1992 do 1994 roku. Wieloryb to Mk3.
_________________
502 122 688 - jak mogę, to pomogę.
 
 
Jankes
[Usunięty]

Wysłany: |26 Kwi 2017|, 2017 05:45   

Podzial allegro jest bledny, dzielimy tak jak na forum

A guzik okragly na podlokietniku odcina elektryke tylnych szyb.
 
 
jaroz 
Tylko Cossi



Auto: `92 2.9 24V ASB sedan
Wiek: 47
Dołączył: 11 Sty 2008
Skąd: Poznań Gliwice
Wysłany: |26 Kwi 2017|, 2017 08:17   

Jankes napisał/a:
A guzik okragly na podlokietniku odcina elektryke tylnych szyb.
oraz elektrykę kanapy, jeśli jest :)
_________________
Będzie: BMW iX M60 O zgrozo! Elektryczny 😀
Jest: Ford S-Max MSB 2.5L 220KM
Był: Ford Scorpio Cosworth ASB 2.9L 24V 195KM
 
 
 
Jankes
[Usunięty]

Wysłany: |26 Kwi 2017|, 2017 08:25   

jaroz napisał/a:
Jankes napisał/a:
A guzik okragly na podlokietniku odcina elektryke tylnych szyb.
oraz elektrykę kanapy, jeśli jest :)


Ale kolega ma mk3 i tego nie bylo w tym modelu wiec nie wprowadzajmy mu zamieszania.
 
 
pablo19 
Tropiciel



Auto: '89 12V :P NO LPG
Wiek: 40
Dołączył: 14 Mar 2005
Skąd: Warszawa
Wysłany: |26 Kwi 2017|, 2017 10:03   

Fiu fiu, kosa za 500, tani start :)
Co do zdjęć to wrzucaj na zewnętrzne serwery typu fotoo a w treść posta wklej kod miniaturki.
_________________
były
2.4 12V6 MSB
2.9 12V6 ASB razy trzy
2.9 12V6 MSB <- złociutkie 8) razy dwa
2.8 Ghia ASB '85 <- Ikona 8)
2.9 Team
 
 
DANEK1403 
BoB



Auto: Volvo 2.0T ASB i 1.9T4 MSB
Wiek: 43
Dołączył: 08 Sty 2013
Skąd: Jar
Wysłany: |26 Kwi 2017|, 2017 10:13   

Pablo z 50000 dołoży i będzie jeździł :D ,ja dołożyłem bardzo dużo a kuzyn na pastuchu go zawiną :D
_________________
Najgorsze w słabych ludziach jest to ,
Że muszą upokarzać innych ,
By poczuć się silniejszymi ...
 
 
 
pablo19 
Tropiciel



Auto: '89 12V :P NO LPG
Wiek: 40
Dołączył: 14 Mar 2005
Skąd: Warszawa
Wysłany: |26 Kwi 2017|, 2017 10:16   

Nie przesądzajmy, kiedyś kupiłem super MKI a 1800 zł, powinien kosztować ze 4 minimum, także poczekajmy, aż zobaczymy chociaż jakieś zdjęcia :) Usłyszymy poruszającą historię auta i wtedy będzie można wróżyć :)
_________________
były
2.4 12V6 MSB
2.9 12V6 ASB razy trzy
2.9 12V6 MSB <- złociutkie 8) razy dwa
2.8 Ghia ASB '85 <- Ikona 8)
2.9 Team
 
 
Jankes
[Usunięty]

Wysłany: |26 Kwi 2017|, 2017 10:54   

Jak bede mial chwile wrzuce fotki wiazki polifta cossa z malym przebiegiem za 2,5 tys...ojro, magia wiazki poliftowej umarla razem z nim.
 
 
lotusss 


Auto: ford scorpio mk3 95' 2.9 v6 24v automat
Dołączył: 24 Kwi 2017
Skąd: Poznań
Wysłany: |26 Kwi 2017|, 2017 13:18   

pablo19 napisał/a:
Nie przesądzajmy, kiedyś kupiłem super MKI a 1800 zł, powinien kosztować ze 4 minimum, także poczekajmy, aż zobaczymy chociaż jakieś zdjęcia :) Usłyszymy poruszającą historię auta i wtedy będzie można wróżyć :)



http://fotoo.pl/show.php?...114437.jpg.html

może teraz się uda...
 
 
Jankes
[Usunięty]

Wysłany: |26 Kwi 2017|, 2017 13:38   

No cosiarka w skórze z pamiecia
 
 
lotusss 


Auto: ford scorpio mk3 95' 2.9 v6 24v automat
Dołączył: 24 Kwi 2017
Skąd: Poznań
Wysłany: |26 Kwi 2017|, 2017 13:55   

Może nie jest to jakaś ciekawa historia ale zawsze historia kiedyś marzyłem o takiej scorupie 2.9 cosworth ale to było kiedyś...dziś mineło parenascie lat i tak sobie siedzać u siebie w firmie prezes co jakiś czas gadał o jakims aucie ze ma forda ktorego kupił nowego w 95 roku. ładne pare lat temu w koncu prezes swoje lata ma oczywiscie w 2000 roku auto poszło pod plandeke i stało jakieś 5 lat nawet chyba nie odpalał tego auta z jego opowiadań tak wynika,oczywiśćie jak to prezesi krezusi poszły w ruch jakieś nowe bmw i mercedesy a scorpio poszedł w zapomnienie,,,pewnego dnia scorpio zniknął został skradziony nie powiedział dat bo nie pamiętał po 2 miesiaca auto sie znalazło bez kół i paru drobiazgów....po załatwieniu wszystkich formalnosci z policja oddali mu auto i stwiierdził ze scorpio zostanie odrestaurowane i tak tez zrobił ( patrzac dziś na blache od nowosci nie dała by rady sie zachowac w takim stanie wiec musiał byc zrobiony cała podłoga karoseria zawieszenie wszystko od dołu praktycznie było robione...) po zrobieniu tego wszystkiego mowił ze pare razy latem sobie wyjezdzał dla zabawy... zapytałem czy nie chce sprzedać tego auta stwierdził ze od reki moge sobie je wziasc tylko mam mu dać na dobra flasz%...wiec ustaliliśmy cenę 500zł i teraz jest w moim posiadaniu....i jak to bywa w kazdej histori jest jakies ale...2010 roku auto ostatni raz widziało swiatło dzienne wiec jakieś 7 lat stało pod plandeka w garazu nieodpalane...3 tygodnie walki zeby to wogole odpaliło ale sie udało oczywiśćie nie palił na wszystkie gary po krotkiej jezdzie zaczeły puszczać uszczelki chyba kapy zaworowe bo widzę ze z gory silnika gdzieś leci olej ,skrzynia automat jak przerzuca biegi to raczej wbija na siłe jak w rajdowce no i najgorsza rzecz ( czytałem o tym troche na forum piszą ze wada fabryczna) skrzynki bezpiecznikow zalane wodą oby dwie,kupić tego nie idze już regeneracja u mnie w mieśćie obdzwoniłem wszystkich nikt nie chce robić....i narazie szukam troche na forum może ktoś pomoże z tymi skrzynakmi..( objawy bez stacyjki pala sie swiatła długie,po właczeniu swiateł drogowych zaczynaja chodzic wycieraczki no i pala sie halogeny na stałe mam nadzieje ze powoli da sie to ogarnać...reszta ogolnie wyglada dobrze ale i tak wyjdzie w praniu wszystko zycze miłego czytania i dzięki z gory za szczerą pomoc wszystkim w przyszłośći
 
 
kat 



Auto: E38 2,8 Shadow Line
Wiek: 51
Dołączył: 18 Lis 2006
Skąd: katowice
Wysłany: |26 Kwi 2017|, 2017 14:05   

Wszystko masz opisane na forum w działach Problem.To auto jest rozpisane od A do Z

Skrzynki zrobisz sam przy odrobinie zdolnosci manualnych,wystarczy je wykrecic i zabrac do domu,potem sie bawic.Opisy regeneracji znajdziesz na forum.

Z wiązkami mozesz miec sam problem,wiec jezeli wiązki nie domagają masz wyzej kolegę co ci to ogarnie.
Od tego wogole zaczynaj przygode z tym autem.Inaczej bedziesz płakał i płącil komus,kto nie ma pojecia.Na koniec w szale auto zezłomujesz.

Potem zabierzesz sie za mechanike i zawias.Uzbroj sie też w cierpliwosc i wiaderko pieniedzy.
_________________
Złodziej najgłośniej krzyczy " Łapać złodzieja !"
 
 
Jankes
[Usunięty]

Wysłany: |26 Kwi 2017|, 2017 14:12   

Ale zlane i ciezko sie czyta.

Jesli pokochasz to auto to zrobisz, cosiarka jest fajna, ale czesci coraz gorzej dostepne, ale dzięki forum da sie wszystko ogarnac, ale trzeba czytac je z glowa i trafiac na odpowiednich ludzi.
 
 
DANEK1403 
BoB



Auto: Volvo 2.0T ASB i 1.9T4 MSB
Wiek: 43
Dołączył: 08 Sty 2013
Skąd: Jar
Wysłany: |26 Kwi 2017|, 2017 15:03   

To jest prawda kiedyś natrafiłem na człowieka który ktoś z forum ford mi polecił auto zawiozłem ponad 3tysie w plecy i auto jeździło tydzień a gość się wypioł a auto pociołem :D
Ale trafiłem tu i jakoś daję radę jak nie ja to inni pomogą ;)
Nastaw się też na falę hejtu wszechobecną ostatnimi czasy na forum lub po prostu nie zwracaj uwagi na przepychanki :D
_________________
Najgorsze w słabych ludziach jest to ,
Że muszą upokarzać innych ,
By poczuć się silniejszymi ...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group