$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Anuluj mandat
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Anuluj mandat
Autor Wiadomość
Struna 



Auto: XC90 2.9 biTurbo
Wiek: 45
Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: |3 Lut 2017|, 2017 16:17   

a miał ? :)
_________________
www.gcstuning.pl
Chiptuning, Hamownia, Serwis/Wyłączanie DPF/FAP, Strojenie LPG, AFR
 
 
 
Adam_2000 



Auto: Volvo S90L, 2018, T5 AWD
Wiek: 65
Dołączył: 05 Maj 2005
Skąd: Łódź
Wysłany: |3 Lut 2017|, 2017 17:33   

A daj spokój, owszem poprosił mnie do radiowozu, z bagażnika wyjął jakieś kwity, ale ja byłem tak skołowany, że nawet nie wiem, czy pokazał mi dokumenty od urządzenia, którym akurat mnie namierzyli ;)
_________________
Istnieją dwa rodzaje ludzi: tacy, którzy myślą że władza działa w ich najlepszym interesie, oraz tacy którzy myślą
 
 
 
aviator 



Auto: nie scorpio, nie ford; śmigło gwiazda i jazda
Wiek: 44
Dołączył: 03 Cze 2010
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: |3 Lut 2017|, 2017 17:56   

trzypion napisał/a:
....
Albo przeszukiwać bagażnik (to moje ulubione u policjantów)...

A co ukrywasz? http://www.lubelska.polic...-bagazniku.html
_________________
( ͡° ͜ʖ ͡°)
BMW i3, Mercedes Pilote Explorateur
 
 
trzypion 
V6 Rulez!



Auto: Kobiece ;)
Wiek: 53
Dołączył: 20 Lis 2012
Skąd: Zurych
Wysłany: |3 Lut 2017|, 2017 20:10   

Adam_2000 napisał/a:
A daj spokój, owszem poprosił mnie do radiowozu


To jest nielegalne :D Nie wolno policjantowi, poza kilkoma wypadkami zapraszać do radiowozu.
_________________
502 122 688 - jak mogę, to pomogę.
 
 
kat 



Auto: E38 2,8 Shadow Line
Wiek: 51
Dołączył: 18 Lis 2006
Skąd: katowice
Wysłany: |3 Lut 2017|, 2017 20:26   

aviator napisał/a:
trzypion napisał/a:
....
Albo przeszukiwać bagażnik (to moje ulubione u policjantów)...

A co ukrywasz? http://www.lubelska.polic...-bagazniku.html

no co,w tiwi mowili,ze mu bylo niewygodnie,to wsiadł do bagazniki bo w srodku za duzy scisk był
_________________
Złodziej najgłośniej krzyczy " Łapać złodzieja !"
 
 
aviator 



Auto: nie scorpio, nie ford; śmigło gwiazda i jazda
Wiek: 44
Dołączył: 03 Cze 2010
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: |3 Lut 2017|, 2017 20:28   

Trzpion, obyś tylko gupio żartował - to stój i marznij, moknij na deszczu pilnując swoich dokumentów stojąc przy radiowozie, ja wole skorzystać z zaproszenia i miło pogadać w komfortowych warunkach...
_________________
( ͡° ͜ʖ ͡°)
BMW i3, Mercedes Pilote Explorateur
 
 
trzypion 
V6 Rulez!



Auto: Kobiece ;)
Wiek: 53
Dołączył: 20 Lis 2012
Skąd: Zurych
Wysłany: |3 Lut 2017|, 2017 20:32   

Ależ to nie Tobie nie wolno wsiąść, tylko policjantom nie wolno zapraszać. Jak zaproszą, to potem BSW może im się do tyłków dobrać, a nie daj Boże, jak zaproszonemu jakieś 50zł wypadnie przypadkiem z kieszeni w tym radiowozie....
_________________
502 122 688 - jak mogę, to pomogę.
 
 
kat 



Auto: E38 2,8 Shadow Line
Wiek: 51
Dołączył: 18 Lis 2006
Skąd: katowice
Wysłany: |3 Lut 2017|, 2017 21:05   

Wiem,wiem co nalezy zrobic
Wrocic do lat 80,przeprowadzic kontrole,spuscic łomot takim pieniaczom ,nie ma ze boli,nikt nie dyskutował i BTTF do roku 2017
ot tak,dla fanu

W dupach sie poprzewracało ,udowadniac,ze nielegalne,sranie w banie , nielegalne zatrzymanie,bagazniki pod ochroną ,50 zl na podlodze,ja piernicze,strach sie bac

Mam kontrole drogowa,daje papiery,siedze spokojnie na dupie w aucie,oddaja papiery i jade dalej,zatrzymują mnie na dmuchanie,dmucham i jade dalej,za rogiem zapominam,ze mialem kontrole trzezwosci

Przekroczylem predkosc,daj mi mandat,nalezy sie,nie ma niewiedziałem, wiedzialem i juz,liczniki wszyscy maja sprawne,sporadyczne przypadki jak linka sie urwie,ale wtedy mozemy jechac wolniej i jak ktos jezdzi autem całe zycie to czuje predkosc
złamałem inny przepis,przelecialem znak stop,czerwone ok

Nie umiecie sie przyznac do takich prostych rzeczy?
Udowadnianie sobie czy nam ? nam czy policji,ze sie myli? ze sa nielegalni?NIE KUMAM,NIE UMIEM SKUMAC takiego podejscia

Ale niech naprawde bedzie problem to gdzie pojdziecie???? gdzie wykonacie telefon??? TAK,NA POLICJĘ, jak trwoga to do boga,
same hojraki,hwdp i inne


UŚMIECHEM w takich wypadkach załatwimy niejednokrotnie wiecej niz takimi postawami,byc moze nawet panowie policjanci sie z nami posmieja i owszem dadza nam mandat,ale w najnizszym wymiarze,a moze nawet go nie dadzą,bo mialem takie przypadki,tyle,ze nie bylem nastawiany anty,a bardzo przyjaznie i tym wygrałem.

Nie udowadniajmy,ze sie da,da sie i co z tego i po co???

Ostatni mandat jaki dostałem kilka lat temu był "za manie swiatel" a konkretnie halogenów.Cimno jak w żici,ulica boczna,właczyłem,wyjechalem na głowna,lał deszcz,słaba widocznośc,zapomnialem wyłaczyc i co? halt
100 zl,tak,moglem sie klocic,stac tam godzine w deszczu,moglem nie przyjmowac,bo czesciowo mialem racje,a czesciwo jej nie mialem.Czasami wybieramy czy warto i jest sens latania po sądach,nerwów,papierków,rozmysleń.Mozemy tez sobie wmówic,ze te 100 zl wydalismy na budżetowa dziwke z wielkimi cycami i tyle.
_________________
Złodziej najgłośniej krzyczy " Łapać złodzieja !"
 
 
Darek_Police 
thesilent



Auto: sedan `90 2.9 12V6 ASB Ghia i kupowdepy
Wiek: 41
Dołączył: 03 Wrz 2007
Skąd: Sollstedt DE
Wysłany: |3 Lut 2017|, 2017 21:17   

Padłem.

[ Dodano: |3 Lut 2017|, 2017 21:19 ]
Wiadomo, do kogo :)
_________________
Scorpio `90 2.9 12V6 ASB Ghia sedan
ex:
Citroen GC4P 07 2.0 HDI
M6 04 2.0 DOHC
M323F 97 1.5 DOHC
Uno 92 1.1 OHC
Scorpio 89 2.0 OHC
 
 
 
gufer-posepny 


Auto: M 120d
Wiek: 43
Dołączył: 08 Sie 2007
Skąd: Katowice
Wysłany: |3 Lut 2017|, 2017 21:22   

to same ubeki są i tyle .
_________________
W nocy wszystko jest czarne .
 
 
trzypion 
V6 Rulez!



Auto: Kobiece ;)
Wiek: 53
Dołączył: 20 Lis 2012
Skąd: Zurych
Wysłany: |3 Lut 2017|, 2017 21:28   

A ja nadal tłumaczę, jak krowie na rowie, że najpierw pozwala się policji naginać prawo w 'dobrym' celu, a potem policja, w 'dobrym' celu robi sito z niewinnego gościa, jak to miało jakiś czas temu miejsce. Albo tez dzielne policjanty strzelają do gościa, który ucieka. W plecy.
Pozwalasz policji na karanie na podstawie widzimisię i fusów, bo to jest w rzeczywistości to, co wyświetla Iskra? Jedziesz zgodnie z ograniczeniem,a wyskakuje pałkarz i pokazuje Ci, że jechałeś ponad stówę i co?
Nadal potulnie płacisz. A potem nawet Ci nie pokazuje - płać. leż plackiem przez panem władzą, bo go nauczyłeś, że prawo jest dla Ciebie, a on nie musi niczego przestrzegać.
_________________
502 122 688 - jak mogę, to pomogę.
 
 
sobolaqe 



Auto: '96 2,3 manual, kombi + sekwencja
Dołączył: 27 Wrz 2004
Skąd: Kraków
Wysłany: |4 Lut 2017|, 2017 16:54   

trzypion napisał/a:
Albo tez dzielne policjanty strzelają do gościa, który ucieka. W plecy.


Jak ucieka to nie mam z tym problemu.

Pozniej tacy idioci placza ze on przeciez taki dobry chlopak byl, no a ze bez prawka na motorze jezdzil i uciekal przed policja to przeciez nic takiego
Jak by go nie scigali to by sie nie zabil.

trzypion napisał/a:

Jedziesz zgodnie z ograniczeniem,a wyskakuje pałkarz i pokazuje Ci, że jechałeś ponad stówę i co?
Nadal potulnie płacisz. A potem nawet Ci nie pokazuje - płać. leż plackiem przez panem władzą,


Albo masz problem z czytaniem ze zrozumieniem tego co tu ludzie pisza albo standardowo naginasz rzeczywistosc do swoich teori.

Nikt nigdzie nie pisal ze nalezy za wszystko potulnie placic, jak uwazasz ze nie przekroczyles predkosci albo wg Ciebie pomiar jest za wysoki to nie przyjmujesz mandatu i tyle.
Ale jesli wiesz ze jedziesz za szybko i Cie zlapia to nie robi sie z siebie debila tylko sie placi bo sie zlamalo przepisy i tyle.
_________________
pzdr
piotrek

508 RXH '15 2.0 HDI 180KM
Bylo
508 SW '14 i '12 2.0 HDI
407 SW '07 2.0 HDI
Scorpio '96 2.3 16V
Scropio '87 2,4 V6
 
 
 
aviator 



Auto: nie scorpio, nie ford; śmigło gwiazda i jazda
Wiek: 44
Dołączył: 03 Cze 2010
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: |4 Lut 2017|, 2017 18:36   

sobolaqe napisał/a:
... robi sie z siebie debila ...

Wyrwane z kontekstu ale podsumowuje naginanie wypowiedzi, styl działania i marne wypociny Trzypiona.
_________________
( ͡° ͜ʖ ͡°)
BMW i3, Mercedes Pilote Explorateur
 
 
sobolaqe 



Auto: '96 2,3 manual, kombi + sekwencja
Dołączył: 27 Wrz 2004
Skąd: Kraków
Wysłany: |4 Lut 2017|, 2017 18:50   

aviator napisał/a:
sobolaqe napisał/a:
... robi sie z siebie debila ...

Wyrwane z kontekstu ale podsumowuje naginanie wypowiedzi, styl działania i marne wypociny Trzypiona.


I zaraz przyjdzie Pablo i mi punkty da ze 3p obrazilem :-d

Pablo przeczytaj dokladnie wypowiedz
"wszelkie podobieństwo do osób i zdarzeń jest niezamierzone i przypadkowe" :-d

[ Dodano: |4 Lut 2017|, 2017 18:59 ]
kat napisał/a:

UŚMIECHEM w takich wypadkach załatwimy niejednokrotnie wiecej niz takimi postawami,byc moze nawet panowie policjanci sie z nami posmieja i owszem dadza nam mandat,ale w najnizszym wymiarze,a moze nawet go nie dadzą,bo mialem takie przypadki,tyle,ze nie bylem nastawiany anty,a bardzo przyjaznie i tym wygrałem.


Uwazaj bo zaraz uslyszysz ze sie plaszczysz przed wladza i potulnie zgadzasz sie na wszystko :-d

Ale wracajac z oparow absurdu na ziemie to masz oczywiscie racje.
Nie lubie generalnie skrajnosci czyli albo rzucanie sie o wszystko i cwaniakowanie(bo sie tylko traci czas i nerwy) albo kajania sie ze to ostatni raz i w ogole wioze babcie do szpitala a po drodze jeszcze do domu bo zostawilem wlaczone zelazko i w ogole jestem biednym studentem z malutka renta.

Oni zarowno takich cwaniakow jak i takich tekstow to slysza codziennie wiele razy i nie robi to na nich zadnego wrazenia.

Sam nie zlicze przykladow gdzie takie podejscie na luzi i z usmiechem spowodowalo ze albo placilem niski mandat albo konczylo sie na pouczeniu i zawsze spotkanie konczylo sie w milej atmosferze. Nikt mi swojej wladzy nie udowadnial, bagaznika nie przeszukiwal ani niepotrzebnie czasu nie marnowal i tyle.
Ostatnio nawet znienawidzona przez wielu straz miejska milo mnie zaskoczyla swoim zachowaniem i normalnym podejsciem(fakt ze mi odholowali samochod ale byla to ewidentnie moja wina spowodowana gapiostwem). Ale nie dosc ze udalo mi sie oszczedzic 500 zl za mandat bo po prostu normalnie sie dalo pogadac z patrolem, tak i pozniej cala sprawa formalnie byla zalatwiona szybko, sprawnie i z usmiechem na ustach.
Az bylem w szoku.

Ale jak ktos ma za duzo wolnego czasu, ma kompleksy i jeszcze brakuje mu piatej klepki to moze sie kopac ze sciana.
_________________
pzdr
piotrek

508 RXH '15 2.0 HDI 180KM
Bylo
508 SW '14 i '12 2.0 HDI
407 SW '07 2.0 HDI
Scorpio '96 2.3 16V
Scropio '87 2,4 V6
 
 
 
trzypion 
V6 Rulez!



Auto: Kobiece ;)
Wiek: 53
Dołączył: 20 Lis 2012
Skąd: Zurych
Wysłany: |4 Lut 2017|, 2017 19:35   

sobolaqe napisał/a:
trzypion napisał/a:
Albo tez dzielne policjanty strzelają do gościa, który ucieka. W plecy.

Jak ucieka to nie mam z tym problemu.

Ja mam jednak. Broń służyć powinna do odpierania ataków i pacyfikacji niebezpiecznych jednostek. Jeśli klient nei ma broni i policjant mu strzela w plecy, kiedy wieje, to policjant jest mordercą.

sobolaqe napisał/a:

Pozniej tacy idioci placza ze on przeciez taki dobry chlopak byl, no a ze bez prawka na motorze jezdzil i uciekal przed policja to przeciez nic takiego
Jak by go nie scigali to by sie nie zabil.

Co innego ścigać, co innego strzelać. Do tego, biorąc pod uwage kompetencje naszej policji, to może się okazać, że Tobie wsadza parę kulek, bo kolor auta będzie sie mniej więcej zgadzał.

trzypion napisał/a:

Jedziesz zgodnie z ograniczeniem,a wyskakuje pałkarz i pokazuje Ci, że jechałeś ponad stówę i co? Nadal potulnie płacisz. A potem nawet Ci nie pokazuje - płać. leż plackiem przez panem władzą,


trzypion napisał/a:

Nikt nigdzie nie pisal ze nalezy za wszystko potulnie placic, jak uwazasz ze nie przekroczyles predkosci albo wg Ciebie pomiar jest za wysoki to nie przyjmujesz mandatu i tyle.
Ale jesli wiesz ze jedziesz za szybko i Cie zlapia to nie robi sie z siebie debila tylko sie placi bo sie zlamalo przepisy i tyle.


Zgodnie z obowiązującym w naszym kraju prawem, kierowca nie może wiedzieć, że jechał za szybko. Zgodzę się, że prawo jest do bani, ale obowiązuje.
_________________
502 122 688 - jak mogę, to pomogę.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group