$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - "DELIFIN" Jest piękny lipcowy poranek kiedy ......
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
"DELIFIN" Jest piękny lipcowy poranek kiedy ......
Autor Wiadomość
Raf7
[Usunięty]

Wysłany: |5 Lip 2005|, 2005 12:09   

Teraz ja parę słów o zlocie - nie chcę się powtarzać, bo wszyscy co byli wiedzą, że było zajefajnie. Chciałbym tylko podziękować organizatorom za zorganizowanie tak wspaniałej impezy (choć uwagi Korka i Ibola są nadzwyczaj trafne) i z drugiej strony podziękować wszystkim uczestnikom zlotu - tym z którymi poznaliśmy się trochę bliżej (nie będę wymieniał, żeby o nikim nie zapomnieć) i tym z którymi dopiero poznamy się bliżej na kolejnych zlotach - za stworzenie tak cudownej rodzinnej atmosfery. Jednym słowem i ja i moja żonka (Gosia) nie możemy się już doczekać kolejnego spotkania z Wami. Mam nadzieję, że nastąpi ono jak najwcześniej.

Pozdrowienia dla wszystkich od Rafała i Gosi

P.S. Do Montera i Sierrarsa - jakby była potrzebna jakaś pomoc w organizacji kolejnej impezki (bo widziałem, że coś kombinujecie) to służę pomocą.
 
 
IBOL
[Usunięty]

Wysłany: |5 Lip 2005|, 2005 14:18   

Caly czas czekam na publikacje reszty zdjec a ze doczekac sie juz nie moge, to kopiuje wszystko co tu pokazecie do wlasnego archiwum.
 
 
monter
[Usunięty]

Wysłany: |5 Lip 2005|, 2005 21:06   

Moich fotek jest niewiele ale przesegreguje je i spakuje w jeden plik. Prosze o adres na jaki mam wyslac - maly nie bedzie wiec najwyzej podziele.
 
 
Marcin 
-=Marcin=-



Auto: Honda CB500S / Toyota Camry
Wiek: 39
Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: |5 Lip 2005|, 2005 21:32   

możesz mi na maila wysłać... :mrgreen:
_________________
Było:
-Scorpio sedan; 2.0 DOHC; 1990r 8)
-Scorpio sedan; 2.3 DOHC; 1996r 8)
- Toyota Camry 2,2 DOHC; 1996r
Jest:
- Honda CB 500S 0,5DOHC; 1998r
 
 
megalith
[Usunięty]

Wysłany: |5 Lip 2005|, 2005 22:43   

Co do zdjęć: DarekB jak z nim rozmawiałem na zlocie oferował ca. 1GB miejsca na jakimś serwerze, miał sie ze mną skontaktować, ale jeszcze tego nie zrobił. Ja aktualnie kompresuję i obrabiam te zdjęcia które mam, jak je upakuje to wyślę albo na ten serwer, albo spróbuję na swoim jak obiecacie że mnie nie zaćkacie :wink:

Jeszcze co do bardziej przyziemnych spraw: ktoś obiecał mi rozejrzeć się za klockami hamulcowymi - bardzo proszę o kontakt, bo sprawa się nagli a za cholere nie pamietam nicka :oops:

Co do next spotkania, mówcie co i kiedy a natychmiast pakuje manele i sru, choćby na koniec świata żeby się znowu w takim towarzystwie spiknąć :D

Raf7, mam nadzieję że oko już nie boli :wink:
 
 
Raf7
[Usunięty]

Wysłany: |6 Lip 2005|, 2005 08:25   

Jak dobrze przycisnę, to jeszcze trochę je czuję :wink:
Ale to nic - mam nadzieję, że jeszcze w tym roku będziesz miał okazję
powtórzyć pod drugie oko :lol:
 
 
Marcin 
-=Marcin=-



Auto: Honda CB500S / Toyota Camry
Wiek: 39
Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: |6 Lip 2005|, 2005 08:29   

o matko... co Wy na tym zlocie robiliście :?: :P
_________________
Było:
-Scorpio sedan; 2.0 DOHC; 1990r 8)
-Scorpio sedan; 2.3 DOHC; 1996r 8)
- Toyota Camry 2,2 DOHC; 1996r
Jest:
- Honda CB 500S 0,5DOHC; 1998r
Ostatnio zmieniony przez Marcin |6 Lip 2005|, 2005 08:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
monter
[Usunięty]

Wysłany: |6 Lip 2005|, 2005 08:53   

No najwazniejszy jest optymizm :) Nie qmam co z tym okiem ale lajtowe podejscie Rafa jest spox :)

Mega faktycznie najlepiej bylo by na jakims ftepie to wrzucic i kot moze to sobie pozasysa. Chocbym mial to sciagac tydzien czasu (neo 128) to dam rade :)
 
 
megalith
[Usunięty]

Wysłany: |6 Lip 2005|, 2005 09:17   

monter, marcin: cofałem, a niestety najlepszą widoczność do tyłu to mam w Scorpionie :lol:

Jak widać bez autka ani rusz :D
 
 
monter
[Usunięty]

Wysłany: |6 Lip 2005|, 2005 15:25   

Oooo. Dzisiaj juz mam glos :) Heh niezle po 3 dniach dopiero odzyskalem :) Nie ma to jak zdrowy weekendowy tryb zycia: zimne pifko, papieroski, 4 gitarki i tak x 3 dni :)
 
 
zajcev
[Usunięty]

Wysłany: |7 Lip 2005|, 2005 13:39   

Monter, jak tylko bedziesz sie Ty wybieral w okolice Wrocka albo ja w okolice Lubina (do rodyny np.) to sie zgadamy, chetnie i w kazdej chwili wolnej.

Chcialem wszak jeszcze przeprosic obecnych na zlocie, z ktorymi nie mialem okazji (albo i czasu) zeby porozmawiac, zaciescic więzi forumowe. Jak juz wspomniano wczesniej 1 tydzien byloby malo, zeby poznac wszystkich, z kazdym porozmawiac, ja niestety bedac 1 dzien jedynie - i to tez niecaly - pogadac i poznac cos blizej mialem okazje niewielu jedynie, z pozostalymi spotkalem sie na zdjeciu i podajac reke na przywitanie kiedy przybylem (a nie watpie, ze i tak z wszystkimi sie nie przywitalem) Z tego co widzialem / slyszalem to w piatek przednia impreza byla i niektorzy jeszcze stali obok siebie powoli łapiac rzeczywistosc, no coz, zalowac mi pozostaje ze nie slyszalem LIVE koncertu na 4 gitarry i ze rano bylem w drodze na zlot a nie w drodze do wodopoju po piatkowej nocy.

Kończąc chcialem pytanie zadac (bo informatyk ze mnie raczej lichy) - w jaki sposob zapodaje sie zdjecia na serwer czy w jakies takie miejsce zeby podzielic sie z wszystkimi tym co mam na dysku? zeby nie robic bagalanu prosze (na priwa albo na tomek_zc@go2.pl ) o jakas podpowiedz strony technicznej wklejania / stawiania zdjec

Raz jeszcze dzieki wszystkim, ktorych poznalem, i przepraszam ze nie poznalem dla tych, ktorych nie poznalem. Ale - nie ostatnim zlot ten byl przecie
 
 
Szuler
[Usunięty]

Wysłany: |7 Lip 2005|, 2005 14:36   

Z serii podziękowań:
Dzięki wszystkim co mi pomogli znaleźć tempomat pod maską :) . Słowa te są skierowane głównie do Struny. Czujnik który Struna usiłował mi zamocować przy hamulcu nieco spiłowałem, podłączyłem i proszę - mam działający tempomat!!! :D

Z moimi zdjęciami jeszcze troszeczkę cierpliwości - od paru dni nie ma mnie w domu... :)

PS. To kiedy ten kolejny zlot? :D

Pozdrawiam
Szuler
 
 
maup 
FST 008



Auto: Subaru OBK '96 2.2 MT LPG
Wiek: 56
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Tarnów
Wysłany: |7 Lip 2005|, 2005 19:59   

Zdjęcia można mi przysyłać na maila, nie tego automatycznego z forum, tylko tu:
kumor@in.net.pl

Najlepiej w porcjach, spakowane (RAR, ZIP etc. coby jeden plik lazł a nie dwadzieścia).

Obiecuję, że jeszcze dzisiaj wieczorem stanie garść zdjęć tam, gdzie zdjęcia z Sylwestra a potem będą się dodawać nowe.
_________________
== Im lepsze auto terenowe ======
== tym dalej trzeba iść po ciągnik ===
 
 
 
monter
[Usunięty]

Wysłany: |7 Lip 2005|, 2005 21:41   

Zajcev oczywiscie jaknajbardziej :) Swietnie nam sie rozmawialo ale niestety czasu bylo niewiele a zapowiadalo sie ze tematow rozmow nie zabraknie wiec trzeba czas znalesc i bedzie git :)

Ponawiam prosbe uczestnikow zlotu o wtawienie na jakis czas swoich fotek do avatarow bo na prawde nam to ulatwi identyfikacje. Np nie mam bladego pojecia jak wygladaja: Szuler, Wegus, Cossy i pewnie jeszcze kogos pominalem. Nie mam nawet pojecia czy bylo nam dane poznac sie chociaz.
 
 
sierars1
[Usunięty]

Wysłany: |8 Lip 2005|, 2005 00:02   

Monter oto zdjęcie cossiego sądzę że go poznałeś tylk obyła póżna pora :)
http://www.scorpio.in.net...y/cossy_31.html
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group