$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Ogólnopolski ZLOT FST --2015-- WPŁATY
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ogólnopolski ZLOT FST --2015-- WPŁATY
Autor Wiadomość
trzypion 
V6 Rulez!



Auto: Kobiece ;)
Wiek: 53
Dołączył: 20 Lis 2012
Skąd: Zurych
Wysłany: |31 Maj 2015|, 2015 23:10   

Oki, wczesniej niż 15 to sie nie pojawię ;)
_________________
502 122 688 - jak mogę, to pomogę.
 
 
Julek 
510 571 845



Auto: '91 2,9 LSD,
Wiek: 40
Dołączył: 15 Lut 2007
Skąd: Warszawa
Wysłany: |1 Cze 2015|, 2015 22:31   

Piszę właśnie program Zlotu AD2015. Tyle fajnych pomysłów, a ja dopiero dziś się za to zabrałem. Dziś też odebrałem drugą pulę nagród od dealerów Forda w Warszawie - naprawdę w tym roku nareszcie wygląda to okazale, jest czym dzielić.

Wszystko na ostatnią chwilę, bo nie mam na nic czasu. Jeździliśmy z Kingą od poprzedniej środy po różnorakich lekarzach, by wreszcie od soboty na dobre zakotwiczyć w zakaźnym, z podejrzeniem zapalenia opon mózgowych. W sumie to tajemnica lekarska i nie powinno się o tym mówić nikomu poza rodziną, ale właśnie Wy jesteście naszą rodziną. Zresztą - wolę to napisać tutaj niż tłumaczyć x-razy na Zlocie..
Diagnoza postawiona, leczenie jest, no ale Kinga kategorycznie musi pozostać w szpitalu 10 dni.

Dlatego też pragnę z góry wszystkich Zlotowiczów przeprosić za to, że pomimo naszych szczerych chęci tegoroczny zlot może nie być tak udany i ogarnięty jak poprzednie. Kinga siłą rzeczy będzie nieobecna całkiem, ja będę obecny wyrywkowo.

Tak więc proszę o wyrozumiałość i wybaczenie wszelkich niedociągnięć organizacyjnych - staramy się jakoś to poskładać i nawet widać już finisz więc pewnie się uda. Dużo będzie zależeć od Was - wiem że można na Was liczyć i na pewno w razie gdyby była potrzebna jakaś pomoc lub samooroganizacja - dacie radę. Liczbę na Was szczególnie w kwestii wieczornych integracji śpiewnych, a także całodniowych pochodów międzydomkowych. Koniecznie zaopiekujcie się nowymi Zlotowiczami!!!
Zresztą, do kogo ja to mówię, spokojna głowa:)

Do rzeczy.
Na Zlocie będę raczej z doskoku. Co prawda przyjadę na pewno w środę, ale wygląda na to że w czwartek po południu będę wracał. Nie wiem sam dokładnie jak to się potoczy.
Na wypadek - gdyby mnie nie było - to pod moją nieobecność konkursy zlotowe zgodziła się poprowadzić moja Siostra - Weronika, która potrafi wydzierać się gorzej ode mnie, więc proszę grzecznie się zgłaszać i nie podskakiwać.

Natomiast sprawy organizacyjne na linii FST - Ośrodek proszę załatwiać z Tomkiem, zwanym też przez niektórych Loginem, którego większość z Was kojarzy, a który zamieszkiwać będzie ten sam domek co ja. Będzie on obecny w ośrodku przez cały Zlot, a w środę powinien być około 14-15.
Również dobrowolnie zgłosił się do pomocy - dzięki.

Pozostałe kwestie - w Waszych rękach. Mam nadzieję, że pomimo trudności które nam i nie tylko niestety nam pokrzyżowały plany Zlotowe, tegoroczna impreza będzie udana, a my - z utęsknieniem i tym razem w pełnym składzie spotkamy się już wkrótce ponownie.

Do zobaczenia.
_________________
Tak to jest normalne, że nie gadasz z bandytami. Nie zapraszasz ich do domu, nie odwiedzasz ich samych. Kto z kim przystaje, takim się staje...
 
 
Jankes
[Usunięty]

Wysłany: |2 Cze 2015|, 2015 08:49   

Julek, nami sie nie przejmuj,my sobie poradzimy, a teraz siedz z Kingai jak cos będzie potrzeba to dzwoń.
 
 
Aro 



Auto: 3 x 2,9: 91/96/96; noLPG/LPG/noLPG; ghia/ghia
Wiek: 56
Dołączył: 06 Lis 2004
Skąd: Łomża
Wysłany: |2 Cze 2015|, 2015 08:59   

Tak jest, będziemy się starać dać radę, nie bierz do głowy. Teraz tylko dobrze pielęgnuj żonkę, bo jak obsługa jest taka jak posiłki (te z fejsa :P ) to będziesz w szpitalu niezbędny :D
_________________
2,9 12V '91 sedan "granatnik"
2,9 24V '96 sedan "papamobile"
2,9 24V '96 sedan "oberżyna"
 
 
 
trzypion 
V6 Rulez!



Auto: Kobiece ;)
Wiek: 53
Dołączył: 20 Lis 2012
Skąd: Zurych
Wysłany: |2 Cze 2015|, 2015 09:06   

Julek, damy sobie radę, zdrowia dla Kingi i niech szybko ze szpitala wyjdzie.
_________________
502 122 688 - jak mogę, to pomogę.
Ostatnio zmieniony przez trzypion |2 Cze 2015|, 2015 09:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maross 



Auto: '89 2.9 Ghia Liftback ASB
Wiek: 34
Dołączył: 18 Lis 2010
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: |2 Cze 2015|, 2015 15:12   

Julek, Nie przejmuj się , damy sobie radę , niech Kinga wraca do zdrowia
jeśli mogę , niech ktoś weźmie jak ma stroboskop , bo po jeździe do Czech nie do końca mi się ten zapłon zgrywa a nie wiem czy zdążę rano skorygować :) , obiecuję , już nikt nie będzie się musiał pod niego kłaść ;)
_________________
Był : LB '91 2.0 GL , 16h LB '92 2.0 GLX '94 2.9V6 Ghia '93 2.0 Ghia
Jest: 1989 2.9 Ghia Liftback
797 552 398
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group