$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Podziękowania
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Podziękowania
Autor Wiadomość
Boni 



Auto: Lexus SC430 '03
Wiek: 52
Dołączył: 21 Maj 2005
Skąd: Dublin
Wysłany: |6 Lis 2014|, 2014 13:52   Podziękowania

Wielkie dzięki dla Pablo i Jankesa za znalezienie i dostarczenie mi na jeden telefon i ekspresem felgi (16 jak z avatara, po wymianie opon jedna ujawniła się jako pogięta w struclę, przy ponad 100 na autostradzie plomby wypadały).

Naprawdę dzięki, to chyba pierwsza rzecz pozytywna w tym [censored] tygodniu na "urlopie" w PL...
_________________
http://bs-blog.clouds-forge.eu
 
 
Jankes
[Usunięty]

Wysłany: |6 Lis 2014|, 2014 15:45   

Oj tam oj tam, potrzebna byla felga to jest. Teraz zyczymy bezpiecznej drogi do domu :)
 
 
playandwin24 


Auto: Renault Scenic 2001 1,6 16V 107KM
Wiek: 38
Dołączył: 30 Sie 2011
Skąd: Rzeszów
Wysłany: |6 Lis 2014|, 2014 15:57   

To masz pecha czy w Polsce gorzej niż dawniej?
_________________
Był:
Ford Mondeo mkI V6 2,5 Ghia 170KM
Ford Scorpio mkII 2.0 8V GLX 120KM :-D
Być:
Renault Scenic 2001 1,6 16V 107KM
 
 
Boni 



Auto: Lexus SC430 '03
Wiek: 52
Dołączył: 21 Maj 2005
Skąd: Dublin
Wysłany: |6 Lis 2014|, 2014 16:11   

playandwin24 napisał/a:
To masz pecha czy w Polsce gorzej niż dawniej?


W tamtym zdaniu akcent pada na [censored] czas, a niekoniecznie miejsce, teraz już PL to po prostu poprzednie miejsce (powody wyprowadzki z PL to inna sprawa). Jak mi powiedzmy za 10 lat odwali znowu i będę się stopniowo przeprowadzał ze Szkocji do jakiejś Japonii czy Nowej Zelandii będę ew. bluzgał na pełne stresu, kosztów, papierologii i wszelkich problemów [censored] urlopy w UK ;)

A na "nowej" feli jest inny samochód, nie wiem, czy tamta wygięła się przy złapaniu gumy i uderzeniu na autobahnie w weekend, czy może była krzywa wcześniej (drżał, no ale minimalnie), załatwiła oponę, a teraz z nową po prostu tylko mocniej poczułem drgania. Mniejsza, jest już ok.

[ Dodano: |9 Lis 2014|, 2014 21:55 ]
Ciąg dalszy podziękowań dla Jankesa, za kolejne felgi i pomoc z załatwieniu sprawnie wszystkiego w sobotnie popołudnie - bo moja kolejna felga, okazała się pęknieta :shock: oczywiście, na autostradzie, tym razem polskiej...

Wielkie dzięki. A na prom - zdążyliśmy w punkt, jadąc z żoną na zmianę non stop.
_________________
http://bs-blog.clouds-forge.eu
Ostatnio zmieniony przez Boni |6 Lis 2014|, 2014 16:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maross 



Auto: '89 2.9 Ghia Liftback ASB
Wiek: 34
Dołączył: 18 Lis 2010
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: |2 Cze 2016|, 2016 15:00   

Serdeczne dzięki za pomoc i wsparcie okazane mi i temu Czerwonemu gadu na tegorocznym zlocie ,jednocześnie przepraszam wszystkich ,którzy poczuli ,że gdy chłopaki robili ja sobie olałem temat ,źle się z tym czuję ,mam tego świadomość ,że schrzaniłem ,ale obiecuję już więcej tak nie chrzanić spraw i wziąć się jutro do solidnej roboty przy moim Scorpio . Dziękuję Wam ,bez Was bym nie dał rady trzymać tego auta przy życiu tak długo ,w tamtym momencie przeżyłem lekkie załamanie i moje zachowanie mogło zostać być niezrozumiałe . Szczerość za szczerość ,Pozdrawiam Maross
_________________
Był : LB '91 2.0 GL , 16h LB '92 2.0 GLX '94 2.9V6 Ghia '93 2.0 Ghia
Jest: 1989 2.9 Ghia Liftback
797 552 398
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group