$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Ford Five Hundred
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ford Five Hundred
Autor Wiadomość
flanker
[Usunięty]

Wysłany: |23 Kwi 2004|, 2004 12:53   Ford Five Hundred

Postanowiłem założyć nowy temat bo auto choć się średnio podoba jest napewno interesujące. Nie udało mi się znaleźć nic na temat silników, jakie będą montowane. Czy ktoś może cosik wie? Jestem ciekaw, czy będzie tam silnik V8!
W końcu w Scorpio brakowało takiej petardy, chociaż Cosworth i tak wycina nie jeden samochód na drosze :)

PS. Myślę, że auto chociaż przypomina mieszankę Passata z Mondeo w środku jest naprawdę dopracowany. Nie czuł bym się źle jakby nazywał się Scorpio. Sami przyznacie, że brakuje w Europie takiej limuzyny we flocie Forda. Co do kształtu, to jak ktoś zauważył, wszystkie auta tak wyglądają... Może taka moda?
 
 
hryniak
[Usunięty]

Wysłany: |23 Kwi 2004|, 2004 15:03   

no właśnie taka moda i niestety nie ma odważnego coby się odważył na jakieś czadowe nowatorstwo z prawdziwego zdarzenia
nawet szwedy się jakoś tak "zeuropeizowały"
 
 
Pershing 



Auto: .
Wiek: 44
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Radom
Wysłany: |23 Kwi 2004|, 2004 17:50   

Moze faktycznie taka moda ale bez przesady... wszystkie sa do siebie podobne. Za przyklad podam Citroena..... model flagowy do niedawna XM byl wlasnie takim zaprzeczeniem wszystkiego. Niekonwencjonalna linia nadwozia w powizaniu z silnikiem 3.0 V6 to dopiero radocha. Jak dla mnie niczego mu nie brakuje. Natomiast Citroen teraz wprowadzil modele serii C. C5 jest wlasnie nastepca XM i szczerze mowiac jest guwno nie nastepca :wink:
Podobnie pewnie bedzie ze Scorpio. Scorpio byl samochodem roku 1987 bodajze tak ze linie nadwozia ma ladna nawet jak na dzisiejsze czasy albo zwlaszcza na dzisiesze czasy patrzac na te oble dziadostwa za ktore trzeba zaplacic fortune !!!
Pozdrawiam
 
 
 
hryniak
[Usunięty]

Wysłany: |23 Kwi 2004|, 2004 21:48   

co do Citroena C5 to fajne duuuże autko ale...
mój kumpel kupił sobie takowego jakieś 1,5 roku temu, podjarany był jak niewiem co jak go odbierał z salonu, jego radość trwała jakieś 4 kilometry po przejechaniu których wskazówka temperatury płynu chłodniczego zawędrowała daleeeeeko na czerwone pole i silniczek zgasł :lol:
po zaciągnięciu autka do serwisu okazało się , że padła pompa wody.
Na wymianę koleś czekał 2 tygodnie i kiedy poraz drugi wyjechał szczęśliwy (tym razem z serwisu) po drodze do domku zaczął padać baaardzo obfity deszczyk co skrzętnie zarejestrował komputer pokładowy cytryny, włączył wycieraczki i.....
otworzył wszystkie szyby :roll: przy próbie ich zamknięcia autko posłusznie reagowało na polecenie wydane naciśnięciem guziorka i szyby sunęły do góry izolując biednego, przerażonego kierowcę od strug deszczu, niestety niespełna po kilkunastu sekundach komputer stwierdzał, że jesienny deszczyk zdrowy i pożyteczny jest i wziiiiit szybki na dół
faaaajna fura :D
 
 
Pershing 



Auto: .
Wiek: 44
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Radom
Wysłany: |24 Kwi 2004|, 2004 01:01   

Fochy stroi i zyje wlasnym zyciem :) A tak powaznie to szok :shock: zeby nowa fura tej klasy sie sypala !!!
 
 
 
Aneta 



Auto: Jeepnięta 5.7 HEMI
Dołączyła: 21 Kwi 2004
Skąd: Poznań
Wysłany: |24 Kwi 2004|, 2004 10:12   

Tu piszą, że będzie wkładany 3.0 V6, niestety o V8 ani słowa

http://supercars.ifn.cx/n..._03_31_01.shtml
http://www.fordvehicles.c...=DRIVING&bhcp=1

Pozdrawiam :)
_________________
Pozdrawiam - Aneta
 
 
DaraZ
[Usunięty]

Wysłany: |25 Kwi 2004|, 2004 09:39   

Scorpio 3 powinno tak samo zaskoczyc jak to zrobiła "2". Przeciez po wyjsciu "2" ludzie byli zszokowani :P był to naprawde oryginalny kształt i styl. Chociaz dzisiaj kiedy kazdy koncern boi sie aby nie wpasc z jakims modelem bo moglo by to oznaczac koniec, ciezko jest stwierdzic czy ford posunal by sie do jakiegos odwazniejszego projektu. Mysle ze 5-100 jest niezla propozycja ale jeszcze ustylizowal bym go troche w strone rodziny SCORPIO.
 
 
Pershing 



Auto: .
Wiek: 44
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Radom
Wysłany: |25 Kwi 2004|, 2004 12:03   

Dokladnie.... samochod moze sie podobac, niczego mu nie brakuje ale samochodem roku z tym wygladem to raczej nie bedzie :) Delikatne przerobki linii nadwozia zwlaszcza przodu i tylu zeby to to wygladalo bardziej na akerykanska fure. Np. mnie bardzo podobal sie tyl Scorpio 2 i mysle ze gdyby poszli w te strone samochodzik moglby mi sie naprawde spodobac :)
 
 
 
Byku
[Usunięty]

Wysłany: |25 Kwi 2004|, 2004 14:31   

Wprowadzenie dwójki rzeczywiście było szokiem, ten samochód wyprzedził swoje czasy i (o zgrozo!) przestał być produkowany! Wiazało się to z nietypowym na tamte czasy przodem, te światła...Żaba, mówili...Nie przeszkadzało to jakoś Mesiowi. W DC wyczuli nowe trendy i zrobili okulara, który do dziś świetnie się sprzedaje i doczekał się nawet nowej wersji. Jeżeli nowy Ford otrzyma nazwę Scorpio nie zrobi pewnie rewolucji, ale może o to właśnie chodzi specom od marketingu? Osobiście ta bryka mi się podoba, jestem za.
 
 
Gierap
[Usunięty]

Wysłany: |25 Kwi 2004|, 2004 15:36   

Eh mi sie ten Five Hunderd nie podoba jakis malo amerykanski i tyl to Mondeo jest blee,wole linie naszej pieknej Scorupy nie pomijajac Wieloryba bo tyl ma cudowny jak amerykaniec 8)
 
 
DaraZ
[Usunięty]

Wysłany: |25 Kwi 2004|, 2004 17:25   

Scorpio 2 jest piekne. Mam cicha nadzieje ze niedlugo w szeregi naszej rodziny wkradnie sie drugie nasze scorpio. No moze nie tak dlugo. Na gwiazdke:)
 
 
hryniak
[Usunięty]

Wysłany: |26 Kwi 2004|, 2004 00:12   

Jak dla mnie Five Hundred to poprostu kolejne nowe autko. Zero polotu, standarcik. Mówię oczywiśice o wyglądzie. Dziwię się, że nie szarpnął się ford na prawdziwie oryginalny flagowy model. Ostatnie lata pokazały, że oryginalność jest modna, biorąc pod uwagę np. fakt ile po naszych drogach jeździ nowych Megane. Skoro takie paskudzwo może sie tak dobrze sprzedawać to dlaczego nie dać bogatszym nabywcom oryginalnej dystyngowanej fury ?
 
 
Byku
[Usunięty]

Wysłany: |28 Kwi 2004|, 2004 11:44   

Spoko,spoko. Zrobią badanie rynku i do 2005-go pewnie zdążą go ze trzy razy poprawić.
Przeglądałem prasę motoryzacyjną i nigdzie jeszcze nie piszą o Five Hundred. Trzeba cierpliwie czekać.
 
 
hryniak
[Usunięty]

Wysłany: |28 Kwi 2004|, 2004 14:17   

jasne, żyjmy optymizmem to może kaski nam przybędzie i łykniemy nowiutkiego "skorpionika" jak wypuszczą :D
 
 
Pershing 



Auto: .
Wiek: 44
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Radom
Wysłany: |28 Kwi 2004|, 2004 17:02   

Oj zyczylbym tego sobie i Wam wszystkim szanowne kolezanki i szanowni kledzy :)
Jak to bylo w "Mlodych wilkach" "uwazaj o czym marzysz bo marzenia moga sie spelnic" :)
8)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group