$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - PS3 czy Xbox360
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PS3 czy Xbox360
Autor Wiadomość
Julek 
510 571 845



Auto: '91 2,9 LSD,
Wiek: 40
Dołączył: 15 Lut 2007
Skąd: Warszawa
Wysłany: |12 Gru 2011|, 2011 12:19   

Shogun, do zestawu następny w kolejce ----> projektor,
koleżka ma - zabawa na innym poziomie
_________________
Tak to jest normalne, że nie gadasz z bandytami. Nie zapraszasz ich do domu, nie odwiedzasz ich samych. Kto z kim przystaje, takim się staje...
 
 
sobolaqe 



Auto: '96 2,3 manual, kombi + sekwencja
Dołączył: 27 Wrz 2004
Skąd: Kraków
Wysłany: |12 Gru 2011|, 2011 14:06   

Julek napisał/a:
Shogun, do zestawu następny w kolejce ----> projektor,
koleżka ma - zabawa na innym poziomie


gralem ostatnio na PS3 + projektor :)
calkiem fajnie, ale "ekran" musi byc dosc dobry (jakas fajna biala sciana np) i ogolnie otoczenie(nie za jasno itd itp)

jak juz cos to predzej jednak bym inwestowal w lepszy dzwiek, ja sobie 5.1 zrobilem do xboxa i jest fajnie :)
na projektor niema miejsca :)
_________________
pzdr
piotrek

508 RXH '15 2.0 HDI 180KM
Bylo
508 SW '14 i '12 2.0 HDI
407 SW '07 2.0 HDI
Scorpio '96 2.3 16V
Scropio '87 2,4 V6
Ostatnio zmieniony przez sobolaqe |12 Gru 2011|, 2011 14:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
pandy 



Auto: Scorpio Mk3 96, 2.3, MAN, sedan, benzyna
Dołączył: 21 Gru 2006
Skąd: Szczecin
Wysłany: |13 Gru 2011|, 2011 18:42   

Jankes napisał/a:
myślałem o czym takim http://allegro.pl/sony-ps...1988484314.html


za drogo

bylem dzis w mm i gola ps3 to 999zl, kabel HDMI to 10zl, GT5 (raczej nie polecam zwlaszcza na poczatek przygody z PS3)

Dla malego dziecka kup EyePet'a (w zestawie bedzie z kamera, moze byc w pakiecie z Move - cala rodzina bedzie miec radoche) http://www.youtube.com/watch?v=_ZQpqfzDgOk

Co do dysku - na PS3 raczej nie isntaluje sie gier (malo gier dostaje przywilej instalacji na HDD) wiec nie potrzebujesz duzego HDD - chyba ze chcesz przechowywac muzyke, filmy i zdjecia na PS3 - ogolnie PS3 to wiecej niz konsola.

Xbox 360 jest juz konsola na finiszu - niedlugo bedzie wchodzil nowy - popularnosc Xboxa w PL bierze sie z tego ze jest dosc czesto modyfikowany (hackowany) i mozna zpauszczac piraty.
 
 
Jankes
[Usunięty]

Wysłany: |13 Gru 2011|, 2011 20:18   

Wybór padł na PS3
 
 
sobolaqe 



Auto: '96 2,3 manual, kombi + sekwencja
Dołączył: 27 Wrz 2004
Skąd: Kraków
Wysłany: |13 Gru 2011|, 2011 20:39   

pandy napisał/a:

Co do dysku - na PS3 raczej nie isntaluje sie gier (malo gier dostaje przywilej instalacji na HDD) wiec nie potrzebujesz duzego HDD - .


moim zdniem minus.
po co meczyc naped i tracic na predkosci podczas ladownai gier :)

pandy napisał/a:

chyba ze chcesz przechowywac muzyke, filmy i zdjecia na PS3 - ogolnie PS3 to wiecej niz konsola..


Xbox tez to potrafi wiec zadne szalenstwo :)

pandy napisał/a:

Xbox 360 jest juz konsola na finiszu - niedlugo bedzie wchodzil nowy -


pewnie za jakies 2 lata dopiero wiec do finishu ciagle daleko.
a zapewne PS3 tez wtedy bedzie miala nastepce bo rynek nie lubi prozni i niemoze byc tak ze jedna firma wypuszcza cos nowego a druga nie bo zaraz straca klientow(wystarczy przyponiec sobie poczatek jak wchodzila 360 i PS3 i Sony mialo opoznienia z wejsciem na rynek z PS3, dlugo nie mogli dogonic MSa w ilosci sprzedanych konsol)

pandy napisał/a:

popularnosc Xboxa w PL bierze sie z tego ze jest dosc czesto modyfikowany (hackowany) i mozna zpauszczac piraty.


PS3 tez mozna zhackowac wiec to zaden argument.

poprostu obie konsole maja podobny poziom, kwestia roznicy miedzy grami jakie sa dostepne jako wylacznosc na jedna konkretna konsole i w przypadku PS3 naped Blu Ray(na poczatku byl to spory argument za PS3 bo to byl prawie najtanszy odtwarzac Blu Ray na rynku).
teraz rowniez i ten argument upadl bo za kilkaset zl ma sie dobry odtwarzacz i niekoniecznie trzeba do puszczenia filmu "siegac po pada" :)

Do tego pewne roznice w sposobie grania online i wlasciwie tyle.
To naprawde dwa bardzo podobne produkty i kwestisa gustu co kto kupi :)
_________________
pzdr
piotrek

508 RXH '15 2.0 HDI 180KM
Bylo
508 SW '14 i '12 2.0 HDI
407 SW '07 2.0 HDI
Scorpio '96 2.3 16V
Scropio '87 2,4 V6
 
 
 
Shogun 


Auto: '95 BOB ASB Sedan
Dołączył: 09 Sty 2008
Skąd: Warszawa
Wysłany: |13 Gru 2011|, 2011 21:48   

Jankes napisał/a:
Wybór padł na PS3

Słuszny wybór ;)

sobolaqe napisał/a:
teraz rowniez i ten argument upadl bo za kilkaset zl ma sie dobry odtwarzacz

Czyli o te kilkaset złotych PS3 jest tańsze :)

sobolaqe napisał/a:
PS3 tez mozna zhackowac wiec to zaden argument.

Znasz kogoś, kto zhackuje PS3 Slim?
_________________
pozdrawiam, Seba
Ostatnio zmieniony przez Shogun |13 Gru 2011|, 2011 21:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pandy 



Auto: Scorpio Mk3 96, 2.3, MAN, sedan, benzyna
Dołączył: 21 Gru 2006
Skąd: Szczecin
Wysłany: |13 Gru 2011|, 2011 23:45   

sobolaqe napisał/a:
pandy napisał/a:

Co do dysku - na PS3 raczej nie isntaluje sie gier (malo gier dostaje przywilej instalacji na HDD) wiec nie potrzebujesz duzego HDD - .


moim zdniem minus.
po co meczyc naped i tracic na predkosci podczas ladownai gier :)


Mnie nie pytaj, Sony pozwala instalowac gre tylko nielicznym (w domysle najwyzszej jakosci) produkcjom.

sobolaqe napisał/a:

pandy napisał/a:

chyba ze chcesz przechowywac muzyke, filmy i zdjecia na PS3 - ogolnie PS3 to wiecej niz konsola..


Xbox tez to potrafi wiec zadne szalenstwo :)


ale nie robi tego tak jak PS3 - pomijam tu juz zdolnosc obslugi roznych codecow - ja mowie o przyjemnej oprawie na PS3.

sobolaqe napisał/a:

pandy napisał/a:

Xbox 360 jest juz konsola na finiszu - niedlugo bedzie wchodzil nowy -


pewnie za jakies 2 lata dopiero wiec do finishu ciagle daleko.
a zapewne PS3 tez wtedy bedzie miala nastepce bo rynek nie lubi prozni i niemoze byc tak ze jedna firma wypuszcza cos nowego a druga nie bo zaraz straca klientow(wystarczy przyponiec sobie poczatek jak wchodzila 360 i PS3 i Sony mialo opoznienia z wejsciem na rynek z PS3, dlugo nie mogli dogonic MSa w ilosci sprzedanych konsol)


a nie chce tu sie wdawac w dysputy o wyzszosci tego czy innego - Xbox jest klasycznym rozwiazaniem - centralny CPU + GPU, w wypadku PS3 struktura jest bardziej zlozona - jest CPU + SPE + GPU - stad gry pisane pod PC latwo przenosi sie na Xbox'a i wygladaja calkiem niezle - PS3 odpada pod tym wzgledem - dopiero gry pisane pod PS3 oddaja mozliwosci konsoli.


sobolaqe napisał/a:

pandy napisał/a:

popularnosc Xboxa w PL bierze sie z tego ze jest dosc czesto modyfikowany (hackowany) i mozna zpauszczac piraty.


PS3 tez mozna zhackowac wiec to zaden argument.


W tej chwili nie jest to mozliwe - przynajmniej na FW wyzszym niz 3.56 - Xbox mody sa powszechne - w przypadku PL wrecz latwosc modowania decyduje o wyborze xboxa.

sobolaqe napisał/a:

poprostu obie konsole maja podobny poziom, kwestia roznicy miedzy grami jakie sa dostepne jako wylacznosc na jedna konkretna konsole i w przypadku PS3 naped Blu Ray(na poczatku byl to spory argument za PS3 bo to byl prawie najtanszy odtwarzac Blu Ray na rynku).
teraz rowniez i ten argument upadl bo za kilkaset zl ma sie dobry odtwarzacz i niekoniecznie trzeba do puszczenia filmu "siegac po pada" :)

Do tego pewne roznice w sposobie grania online i wlasciwie tyle.
To naprawde dwa bardzo podobne produkty i kwestisa gustu co kto kupi :)


Tak i nie - PS3 ma znacznie wieksze mozliwosci chocby obsluga H.264 HP@L4.2 co ze wzgledu na ograniczona moc obliczeniowa na Xbox nie jest mozliwe.

[ Dodano: |13 Gru 2011|, 2011 23:47 ]
Shogun napisał/a:

Znasz kogoś, kto zhackuje PS3 Slim?


http://ps3-hack.pl/forum/...czytaj-t76.html
Ostatnio zmieniony przez pandy |13 Gru 2011|, 2011 23:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maross 



Auto: '89 2.9 Ghia Liftback ASB
Wiek: 34
Dołączył: 18 Lis 2010
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: |14 Gru 2011|, 2011 00:22   

pandy napisał/a:
Xbox mody sa powszechne - w przypadku PL wrecz latwosc modowania decyduje o wyborze xboxa.

Z tym to radze uważać w 2009 kupiłem Xboxa nówke na fakture przerobionego na ówczesny najnowszy flash , z powodów finansowych xbox trafił do kumpla , kiedy zechciał wgrać najnowszy flash , okazało sie ze konsola 2009 ma napęd przerobiony z 2006 - i zamiast 50 zapłacic by musiał 130 , ciekawe czy Xbox do mnie wróci :P . Xboxa miałem pod monitorem LCD 22' HD , za dzwięk odpowiadał Marantz na piecach oknyo , było bajecznie ale Maross potrzebował odkupić pewne auto ;) .
_________________
Był : LB '91 2.0 GL , 16h LB '92 2.0 GLX '94 2.9V6 Ghia '93 2.0 Ghia
Jest: 1989 2.9 Ghia Liftback
797 552 398
 
 
Shogun 


Auto: '95 BOB ASB Sedan
Dołączył: 09 Sty 2008
Skąd: Warszawa
Wysłany: |14 Gru 2011|, 2011 10:22   

pandy napisał/a:
Shogun napisał/a:

Znasz kogoś, kto zhackuje PS3 Slim?


http://ps3-hack.pl/forum/...czytaj-t76.html

Źle się wyraziłem - chodziło mi o FW od 3.56 - a tego niestety nie potrafią zrobić.
_________________
pozdrawiam, Seba
 
 
sobolaqe 



Auto: '96 2,3 manual, kombi + sekwencja
Dołączył: 27 Wrz 2004
Skąd: Kraków
Wysłany: |14 Gru 2011|, 2011 16:01   

Shogun napisał/a:
Źle się wyraziłem - chodziło mi o FW od 3.56 - a tego niestety nie potrafią zrobić.


kwestia czasu jak ze wszystkim :)

[ Dodano: |14 Gru 2011|, 2011 16:36 ]
pandy napisał/a:

Mnie nie pytaj, Sony pozwala instalowac gre tylko nielicznym (w domysle najwyzszej jakosci) produkcjom.


wg mnie troche dziwne podejscie

pandy napisał/a:

a nie chce tu sie wdawac w dysputy o wyzszosci tego czy innego - Xbox jest klasycznym rozwiazaniem - centralny CPU + GPU, w wypadku PS3 struktura jest bardziej zlozona - jest CPU + SPE + GPU - stad gry pisane pod PC latwo przenosi sie na Xbox'a i wygladaja calkiem niezle - PS3 odpada pod tym wzgledem - dopiero gry pisane pod PS3 oddaja mozliwosci konsoli.


tu nie chodzi o dyskusje o wyzszosci jednej konsoli na druga bo ja nikogo do niczego nie przekonuje. dawno temu bylem zatwardzialym przeciwnikiem konsol i twierdzilem ze do gier tylko PC(inna sprawa ze ja jestem fanem strategi wiec na konsolach niemam za bardzo na czym pograc). tak czy inaczej, dostalem konsole w prezencie i teraz jakims bardziej przychylnym okiem patrze na ten wynalazek i moje podejscie diametralnie sie zmienilo.
Ale jak pisalem nie bede nikogo przekonywal czy do PS3 czy do Xboxa czy wogole PCciarzy do konsol :)

chodzi mi o czysto marketingowe podejscie.
to jaki HW ma PS3 czy Xbox to jedno.
to na ile dany producent wykorzystuje mozliwosci HW to drugie(a prawda jest taka ze moc drzemiaca w PS3 ciagle nie jest wykorzystywana tak jak by byc mogla, wiec same fakty o tym jakie ma jedna a jakie ma druga konsola podzespoly niewiele jeszcze znaczy. bo co z tego jak np beda wykorzstywane tylko na 10%(przyklad :)

a prawda jest taka ze jak ktos wypusci nowa wersje konsoli to kolejni producenci tez beda musili to zrobic bo poprostu straca klientow. pojda za tym co ma nowszy produkt i drugoplanowa sprawa beda jego mozliwosci.

zobacz jak czesto teraz producenci robia lifting samochodow, poprostu co chwile musza miec cos nowego bo konkurencja ma cos nowego i nie mozna byc pare lat na rynku z oklepanym modelem bo ludzie chca nowsze :) niewazne ze beda beta testerami ale chca :)

czas zycia konsoli to okolo 5-6 lat wiec juz powoli czas na nowe


pandy napisał/a:

W tej chwili nie jest to mozliwe - przynajmniej na FW wyzszym niz 3.56 -


niema to znaczenia, kwestia czasu i bedzie mozliwe
pandy napisał/a:

Xbox mody sa powszechne - w przypadku PL wrecz latwosc modowania decyduje o wyborze xboxa.


a popularnosc tej konsoli na swiecie to tez z tym zwiazana ? :)
bez przesady :)

prawda jest taka ze obie platfromy ida leb w leb jesli chodzi o sprzedaz i niema tu znaczenia czy je je latwiej czy trudniej hackuje. to dwa bardzo podobne produkty.

kilka przykladow
http://www.guardian.co.uk...ertakes-xbox360
http://www.lazygamer.net/...lion-xbox-360s/
http://www.digital-digest...igure-analysis/

jak widac liczby sa bardzo zblizone
_________________
pzdr
piotrek

508 RXH '15 2.0 HDI 180KM
Bylo
508 SW '14 i '12 2.0 HDI
407 SW '07 2.0 HDI
Scorpio '96 2.3 16V
Scropio '87 2,4 V6
 
 
 
pandy 



Auto: Scorpio Mk3 96, 2.3, MAN, sedan, benzyna
Dołączył: 21 Gru 2006
Skąd: Szczecin
Wysłany: |15 Gru 2011|, 2011 21:52   

sobolaqe napisał/a:

pandy napisał/a:

Mnie nie pytaj, Sony pozwala instalowac gre tylko nielicznym (w domysle najwyzszej jakosci) produkcjom.


wg mnie troche dziwne podejscie



Zgadzam sie - np GTA strasznie sie cielo - chcialbym miec tak jak w xboxie ze instaluje gra na hdd i szybciej sie laduje.

sobolaqe napisał/a:

pandy napisał/a:

a nie chce tu sie wdawac w dysputy o wyzszosci tego czy innego - Xbox jest klasycznym rozwiazaniem - centralny CPU + GPU, w wypadku PS3 struktura jest bardziej zlozona - jest CPU + SPE + GPU - stad gry pisane pod PC latwo przenosi sie na Xbox'a i wygladaja calkiem niezle - PS3 odpada pod tym wzgledem - dopiero gry pisane pod PS3 oddaja mozliwosci konsoli.


tu nie chodzi o dyskusje o wyzszosci jednej konsoli na druga bo ja nikogo do niczego nie przekonuje. dawno temu bylem zatwardzialym przeciwnikiem konsol i twierdzilem ze do gier tylko PC(inna sprawa ze ja jestem fanem strategi wiec na konsolach niemam za bardzo na czym pograc). tak czy inaczej, dostalem konsole w prezencie i teraz jakims bardziej przychylnym okiem patrze na ten wynalazek i moje podejscie diametralnie sie zmienilo.
Ale jak pisalem nie bede nikogo przekonywal czy do PS3 czy do Xboxa czy wogole PCciarzy do konsol :)

chodzi mi o czysto marketingowe podejscie.
to jaki HW ma PS3 czy Xbox to jedno.
to na ile dany producent wykorzystuje mozliwosci HW to drugie(a prawda jest taka ze moc drzemiaca w PS3 ciagle nie jest wykorzystywana tak jak by byc mogla, wiec same fakty o tym jakie ma jedna a jakie ma druga konsola podzespoly niewiele jeszcze znaczy. bo co z tego jak np beda wykorzstywane tylko na 10%(przyklad :)

a prawda jest taka ze jak ktos wypusci nowa wersje konsoli to kolejni producenci tez beda musili to zrobic bo poprostu straca klientow. pojda za tym co ma nowszy produkt i drugoplanowa sprawa beda jego mozliwosci.

zobacz jak czesto teraz producenci robia lifting samochodow, poprostu co chwile musza miec cos nowego bo konkurencja ma cos nowego i nie mozna byc pare lat na rynku z oklepanym modelem bo ludzie chca nowsze :) niewazne ze beda beta testerami ale chca :)

czas zycia konsoli to okolo 5-6 lat wiec juz powoli czas na nowe


Tak jak mowie - PS3 dalej ma spory potencjal - duzym ograniczeniem dla PS3 nie jest jej moc obliczeniowa ale mala ilosc pamieci (sztywny podzial dla GPU jest 256MB i dla reszty systemu drugie 256MB przy czym system operacyjny PS3 jest stale obecny i zajmuje dosc sporo z tych 256MB - stad bardzo duzy klopot - to najwiekszy blad Sony)

sobolaqe napisał/a:

pandy napisał/a:

W tej chwili nie jest to mozliwe - przynajmniej na FW wyzszym niz 3.56 -


niema to znaczenia, kwestia czasu i bedzie mozliwe
pandy napisał/a:

Xbox mody sa powszechne - w przypadku PL wrecz latwosc modowania decyduje o wyborze xboxa.


a popularnosc tej konsoli na swiecie to tez z tym zwiazana ? :)
bez przesady :)

prawda jest taka ze obie platfromy ida leb w leb jesli chodzi o sprzedaz i niema tu znaczenia czy je je latwiej czy trudniej hackuje. to dwa bardzo podobne produkty.

kilka przykladow
http://www.guardian.co.uk...ertakes-xbox360
http://www.lazygamer.net/...lion-xbox-360s/
http://www.digital-digest...igure-analysis/

jak widac liczby sa bardzo zblizone


Jasne ale ja mowie o Polsce - ja mam i PS3 i Xbox - w relacji do srednich zarobkow konsola jest w Polsce bardzo droga, ceny gier 2x wyzsze niz na PC - jednym slowem popularnosc konsol na zachodzie jest innego rodzaju niz w Polsce.
Ostatnio zmieniony przez pandy |15 Gru 2011|, 2011 21:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sobolaqe 



Auto: '96 2,3 manual, kombi + sekwencja
Dołączył: 27 Wrz 2004
Skąd: Kraków
Wysłany: |15 Gru 2011|, 2011 22:11   

pandy napisał/a:

Jasne ale ja mowie o Polsce - ja mam i PS3 i Xbox - w relacji do srednich zarobkow konsola jest w Polsce bardzo droga, ceny gier 2x wyzsze niz na PC - jednym slowem popularnosc konsol na zachodzie jest innego rodzaju niz w Polsce.


aa no wiesz, u nas kazda relacja cen do zarobkow zabija :)
a juz ceny gier na konsole sa masakryczne.

Ja pamietam jak dostalem xboxa, posciagalem dem chyba z 8 roznych :)
pogralem, wytypowalem z 2-3 gry ktore bym chcial, pojechalem do MM i sie odbilem od polki jak zobaczylem ceny :)


ale widze mala poprawe, akurat moze nie jesli chodzi o ceny gier na konsole(chociaz uzywane mozna odkupic za sensowne pieniadze(Civilization kupilem za 30 zl na Xboxa :)

ale np ostatnio kupilem na PCta Anno 2070 za 110 zl :) - jeszcze mozna kupic online, czyli paypal i sciagnac sobie :) w 2h mialem gre oryginalna nie ruszajac sie z domu :)
to jest rozsadna cena wg mnie za gre, mysle ze dystrybutorzy by o wiele wiecej zarobili obnizajac cene przez pol niz trzymajac sztywna cene w okolicy 250 zl
_________________
pzdr
piotrek

508 RXH '15 2.0 HDI 180KM
Bylo
508 SW '14 i '12 2.0 HDI
407 SW '07 2.0 HDI
Scorpio '96 2.3 16V
Scropio '87 2,4 V6
Ostatnio zmieniony przez sobolaqe |15 Gru 2011|, 2011 22:21, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
pandy 



Auto: Scorpio Mk3 96, 2.3, MAN, sedan, benzyna
Dołączył: 21 Gru 2006
Skąd: Szczecin
Wysłany: |18 Gru 2011|, 2011 13:12   

sobolaqe napisał/a:
pandy napisał/a:

Jasne ale ja mowie o Polsce - ja mam i PS3 i Xbox - w relacji do srednich zarobkow konsola jest w Polsce bardzo droga, ceny gier 2x wyzsze niz na PC - jednym slowem popularnosc konsol na zachodzie jest innego rodzaju niz w Polsce.


aa no wiesz, u nas kazda relacja cen do zarobkow zabija :)
a juz ceny gier na konsole sa masakryczne.

Ja pamietam jak dostalem xboxa, posciagalem dem chyba z 8 roznych :)
pogralem, wytypowalem z 2-3 gry ktore bym chcial, pojechalem do MM i sie odbilem od polki jak zobaczylem ceny :)


ale widze mala poprawe, akurat moze nie jesli chodzi o ceny gier na konsole(chociaz uzywane mozna odkupic za sensowne pieniadze(Civilization kupilem za 30 zl na Xboxa :)


Ja dokladnie tak samo - kupuje uzywki te ktore sa bez kodu i tak nie mam wielkiego przerobu na granie - zakupy robie tu: http://www.playandgo.pl/ (odpadaja mi koszty wysylki, karta stalego klienta, rabat itd)


sobolaqe napisał/a:

ale np ostatnio kupilem na PCta Anno 2070 za 110 zl :) - jeszcze mozna kupic online, czyli paypal i sciagnac sobie :) w 2h mialem gre oryginalna nie ruszajac sie z domu :)
to jest rozsadna cena wg mnie za gre, mysle ze dystrybutorzy by o wiele wiecej zarobili obnizajac cene przez pol niz trzymajac sztywna cene w okolicy 250 zl


Unikam transakcji online ze wzgledu na bezpieczenstwo transakcji oraz zasady w PSN (inne konto wymagane do prepaidow kupowanych w innym kraju) - obserwujac ceny gier na PC tez twierdze ze obnizka cen gier na konsole znacznie zwiekszylaby sprzedaz
 
 
sobolaqe 



Auto: '96 2,3 manual, kombi + sekwencja
Dołączył: 27 Wrz 2004
Skąd: Kraków
Wysłany: |18 Gru 2011|, 2011 13:41   

pandy napisał/a:
Unikam transakcji online ze wzgledu na bezpieczenstwo transakcji oraz zasady w PSN (inne konto wymagane do prepaidow kupowanych w innym kraju) - obserwujac ceny gier na PC tez twierdze ze obnizka cen gier na konsole znacznie zwiekszylaby sprzedaz


no to akurat nie byl PSN tylko sklep online Ubisoftu.
Co do bezpieczenstwa to wiadomo jak to jest(zreszta wlasnie z SONY wykradli dane klientow :) wiec jak widac roznie moze byc.

ale ja korzystam z PayPal wiec nie podaje na lewo i prawo mojej karty kredytowej, pozatym do PayPala mam "osobna" karte kredytowa podlinkowana u ustawilem sobie dosc niski limit kredytowy na niej zeby mi ktos jej nie wyczyscil w razie jakiejs kradziezy danych.
do tego smsy na komorke przy kazdym zmianie salda i jakos daje rade :)

a trzeba przyznac ze to niesamowicie ulatwia zycie bo sporo zakupow mozna zrobic niejako w czasie rzeczywistym. kupuje i zaraz mam(np dostep do jakis zasobow online czy np wlasnie ta gra)
_________________
pzdr
piotrek

508 RXH '15 2.0 HDI 180KM
Bylo
508 SW '14 i '12 2.0 HDI
407 SW '07 2.0 HDI
Scorpio '96 2.3 16V
Scropio '87 2,4 V6
 
 
 
pandy 



Auto: Scorpio Mk3 96, 2.3, MAN, sedan, benzyna
Dołączył: 21 Gru 2006
Skąd: Szczecin
Wysłany: |18 Gru 2011|, 2011 19:50   

sobolaqe napisał/a:

a trzeba przyznac ze to niesamowicie ulatwia zycie bo sporo zakupow mozna zrobic niejako w czasie rzeczywistym. kupuje i zaraz mam(np dostep do jakis zasobow online czy np wlasnie ta gra)


ale ja lubie pudelka:D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group