$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - [tunning] jak zalozyc dystanse??
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[tunning] jak zalozyc dystanse??
Autor Wiadomość
mmmk
[Usunięty]

Wysłany: |17 Maj 2005|, 2005 20:35   [tunning] jak zalozyc dystanse??

witam!!!

mam problem jak to zalozyc. dystanse maja po 10 dziur kazdy z czego 5 jest powiekszonych,zeby schowala sie nakretka a kolejne 5 jest z gwintem od poczatku do konca. moj kolega twierdzi,ze zakladam dystans na piaste ze zwyklymi szpilkami i mocuje ja nakretkami od felg stalowych. faktycznie wtedy tworzy sie plaska powierznia(dystanse maja 25mm) i w te gwintowane otwory powinienem wkrecic szpilki ktore maja obustronny gwint. 1 strone wkrecam w dystans a 2 strona zostaje zeby zalozyc kolo. czy to dobry i wlasciwy sposob??
ja wymyslilem sobie ze kupie szpilki 70mm(zwykle maja 45mm) i chce je wbic w piaste, zalozyc na nie dystans przykrecic nakretkami od stalowych i wtedy z za nakretki wystaje jeszcze 25 mm i na to zalozyc kolo. wtedy zostaje mi 5 dziur z gwintem ktorych nie uzyje. byloby prosciej ale moj znajomy stwierdzil,ze sa za duze przeciazenia przy takim rozwiazaniu(moga urwac sie szpilki) i ze po to ktos zrobil 10 dziur zeby to tak zalozyc a nie zeby mmmk sobie kombinowal.

czy ktos ma dystanse albo wie jak to wlasciwie powinno byc zalozone?? nie chialbym sie zabic :D
pozdrawiam
maciek
p.s. wlasnie dostalem odpowiedz od tego goscia z allegro,ze ma szpilki 70mm po 14,90 zl za sztuke. widzial ktos tansze??
 
 
COSSY
[Usunięty]

Wysłany: |17 Maj 2005|, 2005 21:13   

Powinny być nakrętki ze szpilkami jako jedność. Ja zakładałem oryginalne dystanse do Capri i takie tam były.
 
 
mmmk
[Usunięty]

Wysłany: |17 Maj 2005|, 2005 21:24   

czyli wersja 5 dlugich szpilek i 10 nakretek na nich jest lepsza? dobrze rozumiem??
pozdrawiam
maciek
 
 
COSSY
[Usunięty]

Wysłany: |17 Maj 2005|, 2005 21:51   

Źle rozumiesz. Są to specjalne nakrętki z zintegrowanymi szpilkami. Wkręcasz je na szpilki w aucie. To powinno być w zestawie. 5 sztuk na koło i przykręcasz to oryginalnymi nakrętkami. Ale sa różne rozwiązania. Być może u Ciebie jest cos innego.
 
 
mmmk
[Usunięty]

Wysłany: |18 Maj 2005|, 2005 12:44   

wyslalem ci na maila foto dystansow. zobacz i wtedy bedziemy wiedziieli o czym piszemy bo ja juz sie gubie :oops: a nie chce kupowac jakis tunningowych bzdetow ze sklepu w domu towarowym bo to ma byc zrobione dobrze a tam mi wcisna to co mu sie bedzie chcialo.
pozdrawiam
maciek
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group