$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Co w układzie wspomagania???
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Co w układzie wspomagania???
Autor Wiadomość
Naimad
[Usunięty]

Wysłany: |7 Maj 2005|, 2005 00:27   

Właściwie to juz go sobie odpuściłem, moge na niego przeznaczyć góra 8 tyś cena jest niby 5 ale koleś chętnie ja obniży- i to mi sie nie podoba- jeżeli chodzi o oglądanie to go wqiudziałem bo rzekome wymienianie uszczelek ma potrwac tydzień(razem z czekaniem na części) więc chciałem się przekonać czyu jest warto czekać ale tak bez uruchomnienia silnika to nie oglądanie. U mnie problem jest taki że jestem marynarzem- studentem został mi rok studiów i za pieniądze z ostatniego kontraktu mogę sobie coś kupić ale parę kantów mósi mi zostać na ew naprawy no i na przeżycie tego roku, to nie znaczy że chcę sobie kupić coś co może robić tylko za kurnik, a jeżeli chodzi o koszty utrzymania to jestem ich w pełni świadom- mój bracki buja się Chevrolet'em Camaro wiec mam porównanie, sam czegoś takiego szukałem ale z moją kasą to tylko same szroty wchodzą w grę a mieć amerykana i go nie dopieśćić to zbrodnia. no nic ja już zatraciłem jasność myslenia bo wróciłem właśnie z piwnej narady u braciaka, jutro jadę oglądnąć 2,9 v12 Ghia jak go kupie to pokażę zdjęcia, dziękuję wszytstkim za odpowiedzi chociaż mało kto zrozumiał o co pytałem, chyba tylko speedo i mmmk ale reszcie też dziękuję bo z ich wypowiedzi też coś wywnioskowałem (chyba) jeżeli spotkamy sie na jakimś zlocie to wszystko przy piwku wyjaśnie

niech moc będzie z wami i stopy wody

Naimad Nobos
 
 
barroz
[Usunięty]

Wysłany: |7 Maj 2005|, 2005 09:43   

chyba wszyscy dokładnie cie zrozumieli poprostu grzecznie ci odradzili szrota 8)
 
 
Pershing 



Auto: .
Pomógł: 9 razy
Wiek: 44
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Radom
Wysłany: |7 Maj 2005|, 2005 10:28   

Pytales:
Cytat:
czy warto się w to pakować czy nie

Uzyskales ze nie warto wiec chyba wszyscy zrozmieli o co Ci chodzi :)
 
 
 
Wilim
[Usunięty]

Wysłany: |7 Maj 2005|, 2005 13:04   

Klapen dupen ziwajchen :lol: odpusc sobie..
 
 
awb
[Usunięty]

Wysłany: |8 Maj 2005|, 2005 19:28   

dolkladnie daj sobie spokuj to pompa progresywna kosztuje a lepiej zeby to bylo tylko to zreszta gadaj z xxxxx on ci moze pomoc ale raczej odpusc sobie cossiego poszukaj czegos na miare normalnej kieszeni no chyba ze masz gruby portfel -dobra rada pozdrawiam vito
 
 
zbyszek 
WKZ U 802



Auto: '96, 2.9 24V, ASB LPG
Pomógł: 3 razy
Wiek: 63
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Kozienice
Wysłany: |8 Maj 2005|, 2005 23:51   

Speedo napisał/a:
a jako posiadacz takiego cossiego to Ci napisze, ze jedna uszczelka pod pokrywe w serwisie kosztuje dwa tysiace zlotych, a nie sadze zeby wlasciciel przed sprzedaza podwajal koszt auta, takze na pewno wstawia jakies wycinanki z korka lub tektury, bo zamiennikow na rynku chyba tez nie ma, takze ja przewiduje ze z tym autem bedziesz mial spore problemy, wycieki spod pokryw na pewno

Do cossiego nie mozna kupic samych uszczelek pod pokrywe zaworow 8) .Uszczelki sa wprasowane (czy wklejone) w pokrywe :evil: , koszt faktycznie ok. 2000 PLN za szt.
_________________
był 2.0 CL 89
byl 2.9 24v 92
jest 2.9 24V 96

Dochodzenie odszkodowań
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group