$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Zdecydowanie niepolecam lakiernika Auto Efekt na Niklowej 12
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zdecydowanie niepolecam lakiernika Auto Efekt na Niklowej 12
Autor Wiadomość
pandy 



Auto: Scorpio Mk3 96, 2.3, MAN, sedan, benzyna
Dołączył: 21 Gru 2006
Skąd: Szczecin
Wysłany: |10 Sie 2010|, 2010 23:21   Zdecydowanie niepolecam lakiernika Auto Efekt na Niklowej 12

Coz - po prostu partacze - zle dobrany kolor - roznica 2 albo 3 tonow, mniej perly dane, kiepska robota, samochod zle poskladany po lakierowaniu - zle poskladane plastiki, luzne drzwi - panowie byli umowienie wczesniej, mieli jasny termin, zadeklarowali sie ze bedzie ok i zmarnowali ponad 1 dzien - ten dzien ktorego im pozniej zabraklo.
Niepowazne traktowanie klienta i tyle. Wiec zdecydowanie niepolecam - chyba ze ktos ma za duzo kasy i jest bardzo cierpliwy...

Wydawalo mi sie to oczywiste ale na uwage Vaux dodam opis w tekscie ze chodzi o: SZCZECIN

jakkolwiek jest w podtytule ;)

PS

Powszechnie uwaza sie ten zaklad za dobra firme ale w moim wypadku zawiedli na calej linii - a jezdzic i poprawiac w kolko partactwo i olewactwo nie mam czasu - jesli ktos nie szanuje wlasnej pracy i wlasnego czasu oraz czasu i pieniedzy klienta to nie jest wart polecenia.
Ostatnio zmieniony przez pandy |11 Sie 2010|, 2010 14:22, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Vaux 
FSTMember073



Auto: Jumper 2.2 HDi 2007
Wiek: 47
Dołączył: 17 Mar 2005
Skąd: Puławy
Wysłany: |10 Sie 2010|, 2010 23:38   

Napisz jeszcze w jakim mieście ;)

[ Dodano: |11 Sie 2010|, o 20:00 ]
pandy napisał/a:
jakkolwiek jest w podtytule


Nie zwróciłem uwagi otwierając posty z wyszukiwarki a w otwartym poście nie widać już podtyłu :oops:
_________________
V6 Team
Jest: 12V3 i 12V6
Był: Sedan Ghia 2.9 12V6 '93 ASB BLOS
Był: Ghia 2.9 12V6 '90 MSB & Lift 2.0 DOHC '91
 
 
pablo19 
Tropiciel



Auto: '89 12V :P NO LPG
Wiek: 40
Dołączył: 14 Mar 2005
Skąd: Warszawa
Wysłany: |25 Sie 2010|, 2010 08:49   

Vaux napisał/a:
...
[ Dodano: |11 Sie 2010|, o 20:00 ]
pandy napisał/a:
jakkolwiek jest w podtytule


Nie zwróciłem uwagi otwierając posty z wyszukiwarki a w otwartym poście nie widać już podtyłu :oops:
Coś obiecywali, że go wyłączą.
_________________
były
2.4 12V6 MSB
2.9 12V6 ASB razy trzy
2.9 12V6 MSB <- złociutkie 8) razy dwa
2.8 Ghia ASB '85 <- Ikona 8)
2.9 Team
 
 
pandy 



Auto: Scorpio Mk3 96, 2.3, MAN, sedan, benzyna
Dołączył: 21 Gru 2006
Skąd: Szczecin
Wysłany: |25 Sie 2010|, 2010 09:44   

pablo19 napisał/a:
Vaux napisał/a:
...
[ Dodano: |11 Sie 2010|, o 20:00 ]
pandy napisał/a:
jakkolwiek jest w podtytule


Nie zwróciłem uwagi otwierając posty z wyszukiwarki a w otwartym poście nie widać już podtyłu :oops:
Coś obiecywali, że go wyłączą.


dalej jest w podfolderze Zachodniopomorskie - tak czy siak auto d-efektu w Szczecinie nie polecam bo to partacze i oszusci.
 
 
janusz61 
sing61


Auto: "96 2.5TD Ghia combi
Wiek: 63
Dołączył: 13 Gru 2009
Skąd: stargard szcz.
Wysłany: |26 Sie 2010|, 2010 14:07   

Pandy fajnie ze napisales o tych pseudo lakiernikach.Jestem blisko bo ze Stargardu Szczecinskiego i kto wie czy nie moglbym skorzystac z ich oferty.Niech wszyscy pisza o kazdych takich niespodziankach!Pomoze ustrzec nas od takich fachowcow!
_________________
bylo:--FIAT 125 p --CITROEN BX--OPEL VECTRA--FORD MONDEO--jest:--FORD SCORPIO 2,5 TD Ghia combi
 
 
 
pandy 



Auto: Scorpio Mk3 96, 2.3, MAN, sedan, benzyna
Dołączył: 21 Gru 2006
Skąd: Szczecin
Wysłany: |27 Sie 2010|, 2010 00:10   

@janusz61

opisalem to co mi sie przytrafilo - moze Ty mialbys wiecej szczescia a moze trzeba nad nimi stac i patrzec na rece, brac urlop, stoleczek, kanapki, kawe w termos, kamere video,statyw, aparat, rejestrowac, nagrywac tylko... w tym momencie popadamy w absurd.

Auto efekt jest czesto polecanym zakladem... ja go wyraznie odradzam i jestem w stanie udwodnic to bez problemu - jesli prowadzacy warsztat czuja sie urazeni to chetnie spotkam sie nawet w sadzie jesli zajdzie taka potrzeba.

Z mojego prywatnego punktu widzenia ten warsztat to porazka i tyle - niestety tez potwierdza sie regula ze czesto nie ma zadnej roznicy miedzy dobrym a zlym lakiernikiem - stawki na rynku sa te same wiec cena przestala juz dawno byc wyznacznikiem jakosci...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group