$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - V Zlot Samochodów Amerykańskich
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
V Zlot Samochodów Amerykańskich
Autor Wiadomość
Pershing 



Auto: .
Wiek: 44
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Radom
Wysłany: |21 Maj 2005|, 2005 23:02   

Zbyszku - tu masz linka : http://www.flamingwheels....order=0&thold=0
jesli chodzi o zlot hamerykanow. Jesli chodzi o Motorshow to rowniez jest na terenie automobilklubu radomskiego. Imprezka z tego co wyczytalem z plakatow zaczyna sie o 8.

Naimad - Ja bylem na wszystkich zlotach od samego poczatku. Organizatorem jest moj znajomy Wojtek. W sumie mam mile wspomnienia choc przyznam ze w zeszlym roku zlot zszedl na psy (pewnie z racji samej lokalizacji). Nie ma sprawy jak bede na zlocie i Cie odnajde to pogawedzimy :)
Pozdrawiam
 
 
 
Gierap
[Usunięty]

Wysłany: |22 Maj 2005|, 2005 01:43   

No Panowie i ja się z ojczulkiem w tym roku pojawiam :mrgreen: :mrgreen:
Naimad a będziecie coś palić kapcia Camaro :twisted: Tak pytam z ciekawości :roll: :roll:
 
 
Naimad
[Usunięty]

Wysłany: |22 Maj 2005|, 2005 09:55   

Z tym kapciem to zależy od brata - to jego opony w końcu- ale wątpie bo już od miesiąca opon letnich nie może nigdzie kupić a na dojazdówce to za dużo nie pojeździ, ale chyba będziemy startować w konkursie na najgłośniejszy wydech:) jak nam po drodze gliny nie zabiorą dowodu :twisted:
 
 
Gierap
[Usunięty]

Wysłany: |22 Maj 2005|, 2005 17:35   

Noo to spróbuję was jakoś znaleźć :twisted: Może się jakoś ustawimy :mrgreen: :mrgreen:
Może skołować cyfrówkę to się pstryknie parę fotek co by dla potomnych zostało jak to Scorpiomaniacy sie na zlocie US-Cars znajdują :shock: :shock: :lol: :lol:
 
 
Naimad
[Usunięty]

Wysłany: |22 Maj 2005|, 2005 20:00   

Ja cyfrówke biorę, a samochody są dzielone na kategorie więc F-body bedą stały w jednym miejscu, rok temu to było na wprost wjazdu na tor pod samym płotem, szukaj zielonego Camaro IV gen z rejestracją zaczynającą się na EPA jak cos to mój nr to 602 631 615
 
 
monter
[Usunięty]

Wysłany: |22 Maj 2005|, 2005 20:35   

To ja prosze po zlocie o fotorelacje. Za daleko mam zeby samemu wpasc. Poza tym zbieram kase na zlot FST :)
 
 
Gierap
[Usunięty]

Wysłany: |24 Maj 2005|, 2005 21:08   

Dobra będę szukał tylko jeszcze nie wiem czy wybrać się w sobotę czy w niedziele :roll:
A tak wogóle to czy ktoś mógłby napisać ile wejście kosztuje :?: :?:
Bo szukałem na Flaming Wheels ale nie udało Mi się znaleźć :| :|
 
 
Pershing 



Auto: .
Wiek: 44
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Radom
Wysłany: |24 Maj 2005|, 2005 23:05   

Wejscie 15 zł. Idz w sobote bo w niedziele to beda pustki. Ludzie w poniedzialek do roboty, chca wypoczac itd.
 
 
 
Gierap
[Usunięty]

Wysłany: |24 Maj 2005|, 2005 23:49   

Czyli trza się wybrać w sobotkę :mrgreen: :mrgreen: a miałem troszkę popracować w sobotkę no zobaczymy jak to wyjdzie wszystko :mrgreen: :mrgreen:
Ty Pershing a Ty łapiesz się na ten niby zamknięty balecik po tym 8) 8) :?: :?:
 
 
Pershing 



Auto: .
Wiek: 44
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Radom
Wysłany: |25 Maj 2005|, 2005 00:11   

Nie wiem nie rozmawialem z organizatorem. Sie okaze na miejscu czy beda sie chcieli integrowac z wlascicielem nie hamerykanskiej fury :wink: 8) Ja bede juz od 10-tej i bede szukal Naimada ;) . Jak cos masz do mnie numer to moze sie na miejscy zobaczymy
 
 
 
Gierap
[Usunięty]

Wysłany: |25 Maj 2005|, 2005 00:31   

No w morde tych F-Body będzie pewnie troche i weź tu znajdź go w tym tłomie Camaro :twisted: :twisted:
No ja jak wjeżdżam to od 10 do oporu :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Pershing 



Auto: .
Wiek: 44
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Radom
Wysłany: |25 Maj 2005|, 2005 00:34   

Podobnie jak ja :) Caly dzionek do oporu jak pogoda dopisze :)
 
 
 
Gierap
[Usunięty]

Wysłany: |25 Maj 2005|, 2005 00:39   

Myśle że dopisze,oby zlocik dopisał żeby nie było to co w zeszłym roku :? :?
Ale myślę że wszystko zostało dobajerzone :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Naimad
[Usunięty]

Wysłany: |25 Maj 2005|, 2005 18:01   

Camaro mojego brata nie tak trudno znaleźć, to jest IV generacja czyli ta najnowsza (najbardziej okrągła i jak wielu twierdzi najbrzydsza) nie ma ich aż tak dużo -najwięcej przyjeżdża III gen, tapicerka jest z czarnej i miedzianej skóry - napewno sie nie pomylicie :P , do zobaczyska w sobotę
 
 
Gierap
[Usunięty]

Wysłany: |26 Maj 2005|, 2005 02:25   

Cytat:
to jest IV generacja czyli ta najnowsza (najbardziej okrągła i jak wielu twierdzi najbrzydsza)

Potwierdzam za ładna to ona nie jest :mrgreen: :mrgreen: ale V8 pod machą siedzi co :twisted: :twisted:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group