$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - V Zlot Samochodów Amerykańskich
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
V Zlot Samochodów Amerykańskich
Autor Wiadomość
Pershing 



Auto: .
Wiek: 44
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Radom
Wysłany: |26 Kwi 2005|, 2005 01:09   V Zlot Samochodów Amerykańskich

Jak co roku chcialbym rowniez i teraz poinformować wszystkich fanow motoryzacji o piątym juz z kolei Zlocie Samochodów Amerykańskich. Odbedzie sie on w dniach 28-29 maja 2005r na terenie Automobilklubu Radomskiego.
Dla zainteresowanych wiecej informacji tu : http://www.flamingwheels....order=0&thold=0
 
 
 
Gierap
[Usunięty]

Wysłany: |26 Kwi 2005|, 2005 09:20   

Pershing a Ty się wybireasz :?:
Miałem być w zeszłym roku i nie wypaliło,to w tym roku jadę tylko żeby nie było kiszki jak rok temu bo ponoć było troszkę niemrawo :wink:
 
 
Pershing 



Auto: .
Wiek: 44
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Radom
Wysłany: |26 Kwi 2005|, 2005 10:41   

Wybieram sie jak co roku :) Tym razem ma to byc lepiej zorgenizowane i ma byc palenie kapci :mrgreen:
 
 
 
Struna 



Auto: XC90 2.9 biTurbo
Wiek: 45
Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: |26 Kwi 2005|, 2005 10:42   

ale Scorpio wpuszczac nie będa ziemniaki.
_________________
www.gcstuning.pl
Chiptuning, Hamownia, Serwis/Wyłączanie DPF/FAP, Strojenie LPG, AFR
 
 
 
Pershing 



Auto: .
Wiek: 44
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Radom
Wysłany: |26 Kwi 2005|, 2005 10:52   

Niestety nie beda :( Rozmawialem w zeszlym roku w tej sprawie z organizatorem bo chcialem "nas" jako klub podlaczyc pod zlot ale sie nie dalo. W zeszlym roku miedzy soba sie gryzli ktory ma bardziej hamerykanska fure i kogo wpuscic a kogo nie. Paranoja :roll:
 
 
 
KOREK
[Usunięty]

Wysłany: |26 Kwi 2005|, 2005 10:57   

Zamknięty zlot - niech sobie robią co chcą i tkwią w tym swoim hamerykańskim zadufaniu :lol:
 
 
Pershing 



Auto: .
Wiek: 44
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Radom
Wysłany: |26 Kwi 2005|, 2005 11:22   

Od 10 do 18 jest wstep rowniez dla publiki, dopiero po 18 impreza zamknieta dla zlotowiczow
 
 
 
Naimad
[Usunięty]

Wysłany: |20 Maj 2005|, 2005 21:19   

Ja się wybieram jak co roku z braciakiem jego Chevroletem Camaro, i muszę wam powiedzieć że mnie się zlot radomski srednio podobał. Dlaczego?? Bo wpuszczono publikę. Myślicie że to snobizm?? A jak czulibyście się przyjechawszy na zlot dwudziestokilku letnim samochodem nad którym pracowaliście dwa albo więcej lat i jakis burak co autobusem przyjechał albo kaszlakiem trzymającym się juz tylko na rdzy wyśmiałby was i wasze ukochane 4 kółka?? Byłem już na kilku zlotach i wiem że klimat jest tylko na zamkniętych, owszem zrobiuć paradę, jakiś pokaz no problem ale na teren zlotu tylko zlotowicze.

Ja z bratem jadę jego samochodem na zlot amerykanów, niestety na własne auto made in USA jeszcze mnie nie stać, a na zlot Scorpio on przyjedzie ze mną, bo ani scorpio nie pasuje do amerykanów ani camaro do scorpionów.

Jeżeli kogoś nie przekonałem to zastanówcie się sami czy mile widzielibyście na zlocie w "Delfinie" ludzików jeżdzących golfami??? A przecież i Scorpio i Golf to auta niemieckie....
 
 
Pershing 



Auto: .
Wiek: 44
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Radom
Wysłany: |20 Maj 2005|, 2005 22:55   

Cytat:
...zastanówcie się sami czy mile widzielibyście na zlocie w "Delfinie" ludzików jeżdzących golfami??? A przecież i Scorpio i Golf to auta niemieckie....

No conajmniej jeden bedzie co jezdzi Astrą (Antek) poza tym nie wiem czy Citroen XM (Plastic) nie przyjedzie. Chodzi o ludzi a nie o to czym kto jezdzi. Nikt ani Antka ani Plasica nie bedzie palcami wytykal ani tym bardziej "nasmiewal" sie z ich 4 kółek :| Poza tym zauwazylem ze ludzie bujajacy sie hamerykanami sa strasznie wyczuleni na punkcie swoich samochodow zupelnie jakby inne nie mialy racji bytu. Jesli chodzi o publike to jak myslisz dzieku komu w ogole taki zlot moze sie odbyc ? Myslisz ze sponsiurzy wytrzepaliby taka kase ? A moze organizatorzy? Nie wydaje mi sie. Dzieki publice i kasie ktora zostawia ludzie zlot ma racje bytu. Zaznacze ze nikogo nie chce obrazac. Pozdrow brata i byc moze do zobaczenia na zlocie bo rowniez sie wybieram
 
 
 
monter
[Usunięty]

Wysłany: |20 Maj 2005|, 2005 23:09   

A ja dzisiaj bylem na zlocie motocyklowym :) Jutro tez jade i pojutrze tez :) To tylko 6 km ode mnie poza tym dzialam razem z organizatorami (juz drugi rok z rzedu) i strasznie mi sie podoba :) Jesli kogos interesuje czym jade to od razu odpowiadam ze Scorpio naturalnie :)
 
 
Pershing 



Auto: .
Wiek: 44
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Radom
Wysłany: |20 Maj 2005|, 2005 23:16   

A ja ide w niedziele :) W Radomiu jest "Motorshow" czy jakos tak
 
 
 
zbyszek 
WKZ U 802



Auto: '96, 2.9 24V, ASB LPG
Wiek: 63
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Kozienice
Wysłany: |21 Maj 2005|, 2005 12:31   

Persing gdzie to jest dokładnie i o której? Może jakiś link :roll:
_________________
był 2.0 CL 89
byl 2.9 24v 92
jest 2.9 24V 96

Dochodzenie odszkodowań
 
 
Naimad
[Usunięty]

Wysłany: |21 Maj 2005|, 2005 17:44   

To nie o to chodzi że inne nie mają racji bytu bo pomyśl sam Pershing czym by się ludzie od amerykanów wyróżniali, gdyby każdy miał amerykana w garażu??;) Ja wiem że są różni ludzie są też tacy jak piszesz- nadęte bubki, ale oni na zlot nie przyjadą bo wiazd 50 zł od głowy to za dużo ale poszpanować pod dyskoteką to coś dla nich. Gdybyś kiedyś miał okazje wejść na zlot zamknięty (one są zamknięte tylko z nazwy- kto chce może wejść tyle tylko że nie jest to reklamowane w całym mieście jako kolejny rodzinny piknik, ale zaglądając na odp strony w necie mozna się dowiedzieć gdzie, co i kiedy) to zobaczysz że ludzie tam przebywający są zupełnnie inni niżbys oczekiwał pamiętam mój pierwszy zlot jaki byłem zaskoczony otwartością tych ludzi i konsolidacją całej ekipy na zlocie bez znaczenia czy przyjechał pięknym Fordem T z lat -nastych XX wieku, wypasionym Cadym De Vile czy sypiącym się Camaro III gen, bo ważne jest tak jak napisałeś nie czym ale kto przyjechał.

Jak będziesz na zlocie i zobaczysz zielone Camaro IV gen na tablicach zaczynających sie na EPA to podjeżdzaj na piwo- to bedziemy my

Ps. Na moim pierwszym zlocie był obecny Fiat CC organizatorzy (nie wszyscy) też patrzą kto a nie czym przyjechał, ale tego kolesia znali. Nie ma się co dziwić że nie chcą wpuścić całego klubu bo nie mają pojęcia kto by się pojawił
 
 
Naimad
[Usunięty]

Wysłany: |21 Maj 2005|, 2005 17:48   

A co do Antka i Plastica to są napewno ludzie z Fordami Scorpio związani, pisząc o tych Golfach miałem na myśli ludzi którzy tak jak my za skorupami tak oni za Golfami przepadają a nie jeżdżą nimi z konieczności, mam nadzieję że nikt się nie poczuł urażony.
 
 
monter
[Usunięty]

Wysłany: |21 Maj 2005|, 2005 20:09   

No dopiero jakbys kazal mi sie przesiasc na golfa to bym sie poczul urazony :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group