$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Pozlotki OZFST 2009
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pozlotki OZFST 2009
Autor Wiadomość
Boni 



Auto: Lexus SC430 '03
Wiek: 52
Dołączył: 21 Maj 2005
Skąd: Dublin
Wysłany: |15 Cze 2009|, 2009 09:18   

Waski napisał/a:
Raf7 napisał/a:
Wąskiemu, za to, że w tak krótkim czasie zorganizował wspaniały zlot i oczywiście za trud włożony w organizację - naprawdę duży "Szacun".

Boni napisał/a:
Amen. Szacun i rispekt za całokształt, pomysł i wykonanie.


dzieki ale nie trza - to co robie daje mi satysfakcje a dodatkowo widzac Was zadowolonych z takiego a nie innego obrotu sprawy po zlocie, jakby nerwy zlotowe odchodza w niepamiec wiec moze pominmy temat organizatora natomiast mysle ze byly sprawy na tym zlocie zle zorganizowane ktore nalezy poprawic
nie wiem czy będę organizatorem nastepnego "bozocialowego zelota" - najprawdopodobniej nie - jednak ten zlot nasunął mi wiele wniosków ktore postaram sie spisac póki pamietam i przechowac dla odpowiedniej osoby


Pochwały się należą, tak czy owak, moim zdaniem. Co do uwag, minusików czy nerwów, raz - zawsze będą, dwa - słusznie, żeby spisywać takie rzeczy na gorąco ku pamięci, zresztą, można założyć temat do wypisywania uwag na przyszłe zloty, z doświadczenia poprzednich, żeby w jednym miejscu można było wylewać pomysły i żale ;)
_________________
http://bs-blog.clouds-forge.eu
 
 
fiebik 



Auto: citroen C5 '05 2.2 hdi asb kombi
Wiek: 54
Dołączył: 16 Paź 2005
Skąd: Iława Warm-Maz
Wysłany: |15 Cze 2009|, 2009 09:41   

aj, jakoś nie chciało mi się jeszcze wczoraj odpalać kompa, więc dopiero dziś się meldujemy cali i zdrowi, dotarliśmy do domku wczoraj po osiemnastej.

oczywiście składamy podziękowania wszystkim za to, że byliście, oraz specjalne podziękowania organizatorom/wi.

ps.: a jedynym naszym żalem pozlotowym było to, że jak zawsze zbyt szybko się skończył i trzeba wracać do szarej rzeczywistości życia ;)
_________________
`93 2.9 V6 12V asb nolpg
citroen C5 `05 2.2 hdi asb kombi - żony
z powodów technicznych nie używam wielkich liter za co z góry przepraszam
 
 
 
Oli
[Usunięty]

Wysłany: |15 Cze 2009|, 2009 10:22   

fiebik napisał/a:
aj, jakoś nie chciało mi się jeszcze wczoraj odpalać kompa, więc dopiero dziś się meldujemy cali i zdrowi, dotarliśmy do domku wczoraj po osiemnastej.


Mnie jakos tak samo....;)
My dotarliśmy o 20.45.. cało zdrowo...choć z dziulą w głowie...
Podziekóffka fszystkim za bycie i fajną jak zwykle atmosferę, a szczególie dla Arcia Wonskiego... bo bez jego pomocy a zlocie bym się nie pojawił....

I do nastepnego.....
 
 
modzian 



Auto: RENAULT GRAND ESPACE 3.0DCI, KIA MAGENTIS
Wiek: 40
Dołączył: 27 Wrz 2007
Skąd: Chorzów/Bytom
Wysłany: |15 Cze 2009|, 2009 11:23   

Ja również chciałem podziekować wąskiemu za domek, chcialem równiez podziekowac wszystkim ktorych udalo mi sie poznac i pozdrowic Was oraz cala reszte. Z mojej strony wyszlo jak wyszlo bylem pozno, malo czasu wiec nie udalo mi sie z wszystkimi przywitac. Wiem jednak czego sie mniej wiecej spodziewac po kolejnym zlocie i mam nadzieje ze wtedy bedzie wiecej czasu. My wyjechalismy ok 19 w domu 23:30 V srednia 95km/h spalanie wg kompa 9,1l/100km. W sumie zrobione 750km w 2 strony po drodze zachaczajac o Łódź:)

Fotki z wypadu:

http://modzian.fotosik.pl/albumy/648462.html
_________________
Było:
Ford Mondeo 2.2TDCi 2005r
Bmw E39 530D Touring 2001r
Renault Twingo 1.2 1998r
Ford Scorpio 95 2.0 16V i 2.0 8V
Ostatnio zmieniony przez modzian |15 Cze 2009|, 2009 12:03, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
mario
[Usunięty]

Wysłany: |15 Cze 2009|, 2009 12:09   

Dzięki za klejny OZFST. My do domu dojadziemy dopiero za kilka dni. Na razie sie wczasujemy. Podziękowania i pozdrowienia dla wszystkich będących na zlocie. Ci co nie byli niech załują.
P.S.
Nie wiedziałem że mundek wyciagnie 221 km/h według GPS na autostradzie oczywiście.
 
 
Jankes
[Usunięty]

Wysłany: |15 Cze 2009|, 2009 12:39   

Panowie gdzie wrzucamy fotki?? na nasz serwer(założyłem folder OZFST2009) czy jakiś zewnętrzny??
 
 
Pierre 
DPL49AT



Auto: renia Laguna kombi
Wiek: 48
Dołączył: 27 Cze 2007
Skąd: Legnica
Wysłany: |15 Cze 2009|, 2009 12:40   

Z Monterem scholowaliśmy wczoraj o 19.00. Dzięki za dobrą zabawę i pozdrawiam wszystkich. ;)
_________________
Stanowczo stwierdzam, że to forum powinno przyjąć takie założenia statutowe, jakie deklarują w swojej reklamie sklepy Media Markt
 
 
kondzio508 


Auto: Passat b7 12r. 1,6 TDI
Wiek: 32
Dołączył: 02 Lut 2008
Skąd: Białystok
Wysłany: |15 Cze 2009|, 2009 12:51   

Jankes napisał/a:
na nasz serwer(założyłem folder OZFST2009) czy jakiś zewnętrzny??



No dobra Jankes , folder to ja widze a gdzie fotki ? :P
_________________
Passat b7 2012 1,6 TDI .
Touran 2004 1,6 FSI .
 
 
Jankes
[Usunięty]

Wysłany: |15 Cze 2009|, 2009 13:02   

kondzio508 napisał/a:
Jankes napisał/a:
na nasz serwer(założyłem folder OZFST2009) czy jakiś zewnętrzny??



No dobra Jankes , folder to ja widze a gdzie fotki ? :P


niech zadecydują Ci co byli.
 
 
kondzio508 


Auto: Passat b7 12r. 1,6 TDI
Wiek: 32
Dołączył: 02 Lut 2008
Skąd: Białystok
Wysłany: |15 Cze 2009|, 2009 13:09   

Jankes napisał/a:
niech zadecydują Ci co byli.


Nie rozumiem ?

odezwac się nie można bo sie nie było ? a pozatym nie chodzilo mi ze mają być na tamtym serwerze ... bo mnie to nie obchodzi gdzie będą ... , chodzilo mi o polukanie na fotki i tyle , ale widocznie i tego juz tu nie mozna ...
Ostatnio zmieniony przez kondzio508 |15 Cze 2009|, 2009 13:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Jankes
[Usunięty]

Wysłany: |15 Cze 2009|, 2009 13:13   

kondzio508 napisał/a:
Jankes napisał/a:
niech zadecydują Ci co byli.


Nie rozumiem ?

odezwac się nie można bo sie nie było ? a pozatym nie chodzilo mi ze mają być na tamtym serwerze ... bo mnie to nie obchodzi gdzie będą ... , chodzilo mi o polukanie na fotki i tyle , ale widocznie i tego juz tu nie mozna ...


To Ty nie zrozumiałeś, po prostu niech zadecydują Ci co mają jakieś zdjęcia do umieszczenia, gdzie je zamieszczamy czy na Fiebikowym serwerze czy jakieś zewnętrzne serwery. Moje lecą na klubowy.

Kondzio, oglądaj do woli, niech Ci na zdrowie wyjdzie :P
 
 
fiebik 



Auto: citroen C5 '05 2.2 hdi asb kombi
Wiek: 54
Dołączył: 16 Paź 2005
Skąd: Iława Warm-Maz
Wysłany: |15 Cze 2009|, 2009 14:02   

oczywiście proponuję i zapraszam do umieszczania fotek na serwer opisany tu:
http://ford-scorpio.pl/forum/viewtopic.php?t=22924
folder zlotu widzę, że już jankes założył, więc w nim zakłądamy folder ze swoim nickiem i wrzucamy fotki,
nie rozpraszajcie fotek po obcych serwerach bo tylko bałagan się zrobi, a fotek szkoda.

odnośnie merytoryki fotek - dostęp tam mają wszyscy, więc jeśli ktoś znajdzie fotkę zamieszczoną przez kogoś innego z jego osobą i jego zdaniem nie nadającą się do publikacji, to zawsze może wejść w katalog ftp-em i ją usunąć, a umieszczający ma już tym samym faktem info rozumiejące się samo przez się, że nie należy wysyłać ponownie danej fotki, która z serwera zniknęła.
_________________
`93 2.9 V6 12V asb nolpg
citroen C5 `05 2.2 hdi asb kombi - żony
z powodów technicznych nie używam wielkich liter za co z góry przepraszam
 
 
 
Waski 
FST Member 000



Auto: FF '94 1.3 hitleredyszyn NO LPG
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Lubin
Wysłany: |15 Cze 2009|, 2009 14:34   

mam jeszcze pytanko czy nie mozna by utrzymac jakiejs konwencji takze w rozmiarze
chodzi mi o to ze nie kazdy ma ochote ciagnac po 3 mb na zdjecie
z mojego aparatu sa zdjecia 6-7MB i mysle ze nikt nie byłby szczesliwy ciagnac je w oryginale
ja prononuje 800x600 lub cos lekko wiekszego :)
pzdr
_________________
Uwaga! Zwracaj uwagę na treść i formę swojej wypowiedzi ! Zanim wciśniesz "Wyślij", przeczytaj i przemyśl co napisałeś !
Posty nie wnoszące absolutnie nic do tematu, a także obraźliwe i nietaktowne, mogą zostać usunięte bez podania przyczyn !
------------------------------------------------------
run-log.com
 
 
 
Adam_2000 



Auto: Volvo S90L, 2018, T5 AWD
Wiek: 65
Dołączył: 05 Maj 2005
Skąd: Łódź
Wysłany: |15 Cze 2009|, 2009 14:36   

Łeee... w 800x600 nie widać myszy chodzących po plaży, po drugiej stronie jeziorka :(
_________________
Istnieją dwa rodzaje ludzi: tacy, którzy myślą że władza działa w ich najlepszym interesie, oraz tacy którzy myślą
 
 
 
Jankes
[Usunięty]

Wysłany: |15 Cze 2009|, 2009 14:41   

to ile 1600x1200??

Dzięki Arek, za punkciki, już miałem pisać czy aby nie zapomniałeś, ale widze ze zapomniałeś tylko po części :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group