$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Pytanie alarmowe
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytanie alarmowe
Autor Wiadomość
Rafał A.(antek) 


Auto: Mondeo
Pomógł: 97 razy
Wiek: 44
Dołączył: 21 Maj 2004
Skąd: Łódź
Wysłany: |11 Mar 2005|, 2005 17:57   

obawiam sie ze nie da sie w prosty sposob. chodzi mi o podwojne ryglowanie oczywiscie. Musial byś sie podpiąc jakos pod przewody od podwojnego ryglowania.
_________________
Mechanika - Elektryka FORD
tel 791 054 854
Nasza lokalizacja na mapie:
http://tinyurl.com/qhaqjsk
 
 
 
fructon
[Usunięty]

Wysłany: |11 Mar 2005|, 2005 18:20   

nie widze sensu w tym aby miec 2 alarmy lepiej zneutralizowac ten fabryczny i zalozyc nowy najlepiej z dodatkowymi 2 kanalami transmisji wtedy odpowiednio podpiety bedzie ryglowal podwojnie drzwi i dodatkowo osobno mozna mu zapodac otwieranie bagaznika jest z tym troche zabawy ale efekt robi swoje i jest to lepsze rozwiazanie niz alarm fabryczny
 
 
BC_Leszcz
[Usunięty]

Wysłany: |13 Mar 2005|, 2005 02:04   

Próbowałem znaleźć kogoś kto by podłączył powójne ryglowanie do zwykłego alarmu i nikt się taki nie znalazł - jakoś jest to zintegrowane z fabrycznym modółem.

Jak Ci się uda podłączyć podwójne ryglowanie pod zwykły alarm to daj znać gdzie i jak, sam sie tam udam, bo to faktycznie podnosi bezpieczeństwo.
 
 
fructon
[Usunięty]

Wysłany: |14 Mar 2005|, 2005 17:04   

sterowanie podwojnym ryglowaniem jest realizowane przez drugi silniczek w silowniku centrala i wystarczy sie do niego podpiac z drugim kanalem transmisji alarmu
 
 
BC_Leszcz
[Usunięty]

Wysłany: |15 Mar 2005|, 2005 23:29   

A czy nie można z pilota podawać sygnału jednocześnie na oba? Czyli zawsze zamykać z pilota z podwójnym ryglowaniem. Ja też zakładałem swój alarm sam, ale nie mogłem dojść gdzie co z czym podłączyć aby zaryglować drzwi podwójnie - właśnie rzecz w tym, że nie potrafiłem zrobić tego "ręcznie" a schematu elektrycznego do przejściówki nigdzie nie znalazłem - szukałem na ślepo we wszystkich kablach wychodzących z drzwi i nie znalazłem.

Jeśli ktoś odnajdzie do którego kabla jaki sygnał przyłożyć to proszę o podanie kolorku takiego kabelka a już ja to podłączącze do alarmu choćby i z jednym kanałem transmisji.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group