$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - ASB nie działa na "D" - Pomocy ! ! !
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ASB nie działa na "D" - Pomocy ! ! !
Autor Wiadomość
TCQ
[Usunięty]

  Wysłany: |23 Lut 2005|, 2005 16:58   ASB nie działa na "D" - Pomocy ! ! !

Mam problem ze skrzynią, mianowicie na biegach 1 2 3 R działa narazie bezproblemowo natomiast gdy wbije D to samochód nie ciągnie, wchodzi na obroty ale ledwo co idzie, podobnie jak w manualu na spalonym sprzęgle. Skrzynia Automat - 2.0 przejściówka.
Niewiem co to może być, czy mam wymieniać skrzynie czy może to jakaś pierdoła ???
 
 
fructon
[Usunięty]

Wysłany: |24 Lut 2005|, 2005 17:58   

podstawa to pomierzyc cisnienia na biegu d ale to musi zrobic ktos znajacy sie na skrzyniach przyczyna moze byc zawor zuzyte tarczki itd sam raczej za to sie nie bierz
 
 
TCQ
[Usunięty]

Wysłany: |26 Lut 2005|, 2005 09:27   

opłaca się to robić czy lepiej skrzynie całą wymienić? Teraz jeżdze na biegu 3 ale spalanie mam nie miłosierne, jak wbije D do moge jechać ale musze bardzo delikatnie przyspieszać ponieważ jak dam więcej gazu to zaraz wchodzi na obroty, a nie ciągnie, podejrzewam że właśnie tarczki się przytarły, może ktoś wie jaki jest koszt naprawy czegoś takiego ?
 
 
fructon
[Usunięty]

Wysłany: |26 Lut 2005|, 2005 11:53   

jezeli mozesz w miare tanio zdobyc inny automat oczywiscie sprawdzony to polecam ci to rozwiazanie naprawa starego to wielka niewiadoma koszty mozna okreslic dopiero jak ja rozbierzesz no i wazne kto to bedzie naprawial czasem niewinne uszkodzenie po weryfikacji czesci okazuje sie duza naprawa a wiec przemysl temat
 
 
TCQ
[Usunięty]

Wysłany: |26 Lut 2005|, 2005 13:21   

Za wyciągnięcie i wsadzenie skrzyni chcą na warsztacie 180zł, choć to i tak musze zapłacić ponieważ sam nie mam warónków na to. Skrzynie sam bym próbował naprawić, części mam z hurtowni, niewiem czy nie kupie z tatą na części Scorpiaka z Niemiec, ja mam Scorpio, tata no i babcia więc chyba to najbardziej się opłaci.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group