$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Lista NAJGORSZYCH warsztatów ...
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Lista NAJGORSZYCH warsztatów ...
Autor Wiadomość
_Mu.
[Usunięty]

Wysłany: |13 Lis 2005|, 2005 01:37   

A ja tam nie mam, nie miałem i nie zamierzam nic z tym robić, ani zeszłej zimy ani tej ani żadnej innej. Zastanawiam się natomiast jak wyłączyć to dziadostwo, kiedy kupię sobie wózek ze sprawnym. A najlepiej jakis guzik w kierownicy, żenym mógł to włączać/wyłączać na żądanie - wtedy byłoby to coś w niektórych sytuacjach bardzo przydatnego - ale podkreślam - _w_niektórych_.
 
 
Rafał A.(antek) 


Auto: Mondeo
Wiek: 44
Dołączył: 21 Maj 2004
Skąd: Łódź
Wysłany: |13 Lis 2005|, 2005 01:50   

spoko
proste rzeczy bede robil od reki :)
_________________
Mechanika - Elektryka FORD
tel 791 054 854
Nasza lokalizacja na mapie:
http://tinyurl.com/qhaqjsk
 
 
 
Naimad
[Usunięty]

Wysłany: |24 Lis 2005|, 2005 17:47   

A ja odebrałem dziś samochód od elektryka (Gdynia Aresa 24) i nie wiem co myśleć, wóz stał tam ponad tyfdzień, - falują mi obroty, szarpie silnikiem moc załosna spalanie w mieście wzroslo z 16-17 litró do 20 normy spalin przekroczone 15 razy :cry: koleś wlasciwie nie odbierał moich telefonów, bez uzgadniania ze mną kupował części, najpierw modół zapłonowy, 270 nie pomógł no to jakis sterownik wtrysku żekomo jego kumpel zajmuje się ponownym wgrywaniem koszt jedyne 450 też mnie o zgode nie zapytał tylko rozgrzebał, nowy podobno 900 zl a wgranie moze "się nie udać" i co wtedy musze kupić nówkę za 900??? Dostałem piany na pysku bo koleś mi szykował serwis za 1000 zeta lekko licząc a nawet mnie nie zapytał czy wyrażam zgode. Jak mu powiedziałem że się nie zgadzam na mieszanie z tym sterownikiem to mi mowi zeby się nie martwic tylko naprawić a "potem sie będziemy martwić" co to za gadka do ciężkiej *&%&*$@#??

Jakby koleś normalnie zadzwonił i powiedział że jaet tak i tak to pewnie bym na głowie stanął i kasę zorganizował a tak to czuję się jakby chciał mnie skroić i zabralem auto stracilem tydzień czasu 100 zeta za "robotę".

Jeżeli ktoś zna jakiegos sprawdzonego i wiarygodnego elektryka/diagnostę w okolicy Gdyni lu Łodzi to prosze o info
 
 
Rafał A.(antek) 


Auto: Mondeo
Wiek: 44
Dołączył: 21 Maj 2004
Skąd: Łódź
Wysłany: |24 Lis 2005|, 2005 18:40   

w łodzi to jedz do Jacka na lawinową, tylko napisz mi co sie dokładniej dzieje i czego ci trzeba, elektryka czy mechanika.
_________________
Mechanika - Elektryka FORD
tel 791 054 854
Nasza lokalizacja na mapie:
http://tinyurl.com/qhaqjsk
 
 
 
Naimad
[Usunięty]

Wysłany: |24 Lis 2005|, 2005 20:16   

wydaje mi się że elektronika, bo ciśnienie na cylindrach jest dobra 10,5 - 11, świece\ kable\ filtr pow nowe i nic nie pomogło, silnikiem szarpie na wolnych obrotach brak dynamiki spalanie wzroslo, obroty falują. W Łodzi bedę za jakiś tydień chyba się wybiorę bo tak na dłuższą metę być nie może
 
 
Rafał A.(antek) 


Auto: Mondeo
Wiek: 44
Dołączył: 21 Maj 2004
Skąd: Łódź
Wysłany: |24 Lis 2005|, 2005 20:26   

a wszelkie podcisnienia, mafy itp spreawdziłes tak jest na gazie czy na benzynie?
_________________
Mechanika - Elektryka FORD
tel 791 054 854
Nasza lokalizacja na mapie:
http://tinyurl.com/qhaqjsk
 
 
 
Naimad
[Usunięty]

Wysłany: |24 Lis 2005|, 2005 22:22   

Pojęcia nie mam jakie podciśnienia mafy itd i jak mam to sprawdzić :(
na benzynie jest może ciut gorzej, może to rolę grają wtryski wiadomo na gazie muszą się zapiekać, ale generalnie nie ma znaczenia czy to benzyna czy gaz
 
 
Naimad
[Usunięty]

Wysłany: |26 Lis 2005|, 2005 11:27   

Rafał możesz mi powiedzieć jak mam sprawdzić to o czym napisałeś (maf i podciśnienia)??
 
 
Rafał A.(antek) 


Auto: Mondeo
Wiek: 44
Dołączył: 21 Maj 2004
Skąd: Łódź
Wysłany: |27 Lis 2005|, 2005 03:57   

generalnie posłuchac czy cos nie syczy pod maska :) syk zasysanego powietrza cienka rurką
_________________
Mechanika - Elektryka FORD
tel 791 054 854
Nasza lokalizacja na mapie:
http://tinyurl.com/qhaqjsk
 
 
 
Struna 



Auto: XC90 2.9 biTurbo
Wiek: 45
Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: |28 Lis 2005|, 2005 09:30   

pierdolenie o szopenie - jaki moduł i jakie programowanie - orżnął Cię koleś bez mydłą i tyle - jedź do niego po zwrot kasy albo faktyczne usunięcie usterek.
_________________
www.gcstuning.pl
Chiptuning, Hamownia, Serwis/Wyłączanie DPF/FAP, Strojenie LPG, AFR
 
 
 
Naimad
[Usunięty]

Wysłany: |28 Lis 2005|, 2005 10:52   

Nie orżnął tylko chciał orżnąć zabrałem samochód od niego zanim mi to wymienił ale teraz nie wiem co z robić, nie wiem komu zaprowadzić to auto żeby a) wiedział co robić b) można mu było zaufać :(
 
 
bOOmbeeL
[Usunięty]

Wysłany: |28 Lis 2005|, 2005 15:39   

Naimad napisał/a:
Nie orżnął tylko chciał orżnąć zabrałem samochód od niego zanim mi to wymienił ale teraz nie wiem co z robić, nie wiem komu zaprowadzić to auto żeby a) wiedział co robić b) można mu było zaufać :(


Gdynia/Chwarzno - Diany 3
tel. 505-689-200

jedz do niego - Michał.
powinien cos poradzić.

powiedz ze namiar masz ode mnie.
 
 
mmmk
[Usunięty]

Wysłany: |28 Lis 2005|, 2005 15:45   

tylko chyba gdyna a gdynia to inne mejscowosci czy tylko literowka w podpisie u Naimad'a :idea: :?:
pozdrawiam
maciek
 
 
Naimad
[Usunięty]

Wysłany: |28 Lis 2005|, 2005 21:13   

Gdynia miało być już poprawiłem, ten gość o którym piszę też ma na chwarznie zaklad Aresa 24, w środę chyba jadę do Łodzi to sprawdzę tego kolesia którego Rafał polecał, a przy okazji jutro w Rumi będę zakładał blosa, mam tylko problem bo obudowa ktorą miał mi kumpel zalatwić nie pasuje na mój filtr. No i nie wiem jak silnik zareaguje na blosa skoro chodzi jakby chciał a nie mógł :(
 
 
mmmk
[Usunięty]

Wysłany: |28 Lis 2005|, 2005 21:22   

no to rumia coraz slynniejsza. gdzies w warsztacie zakladasz tego blosa?? czy tak gdzies u kogos?? a do gdyni to masz faktycznie blisko z gdyni :wink: tylko nie jedz juz do tego na aresa. sprawdz na diany.
pozdrawiam
maciek
p.s. a faktycznie w poscie masz ze gdynia i ze na chwarznie byles ale tego to juz nie doczytakem patrzylem tylko na podpis :oops:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group