$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Kiedy spot w Poznaniu !!!!!!!!!!!!!!!
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kiedy spot w Poznaniu !!!!!!!!!!!!!!!
Autor Wiadomość
wegus 



Auto: '95 2.9 12V ASB SEDAN LPG jeden bieg
Wiek: 53
Dołączył: 26 Maj 2004
Skąd: Piła
Wysłany: |16 Maj 2010|, 2010 10:30   

Waski napisał/a:
ciekawe co pokaze w LM to co zawsze polskie drużyny czyli nic ?


trza wziąć kredyt pod kasę z LM i zrobić wzmocnienia ?
_________________
Scorpio MK III 2.9 V6 12V
Subaru G3X Justy
Grand C Max 1,6 EB 150 KM :-)
 
 
 
Cosma 
VU



Auto: Kawa GPZ500s(serceER-5)/406 2.0HDI/Fabia 1.2
Wiek: 40
Dołączyła: 16 Paź 2005
Skąd: Poznań
Wysłany: |16 Maj 2010|, 2010 12:12   

Tego co się działo w centrum nie da się opisać! Dzikie tłumy kibiców przybyły. Na stary rynek nie próbowaliśmy się oczywiście wepchnąć ale czekaliśmy na przejazd piłkarzy i poszliśmy oblewać. Staliśmy na rogu Ratajczaka i Marcina i wiara przez 1,5 godziny napływała środkiem ulicy ciągiem z Bułgarskiej - pochód jakich mało :)

Waski napisał/a:
Cosma, nie zapomnijcie ze gracie z Rycerzami Wiosny, którzy są zmotywowani po żenującym remisie z Koroną Kielce :)

;P
Waski napisał/a:
na kolana to jakby mieli przewagi tak z 10 oczek :)
a swoja droga lech wykorzystał szanse bo tak cienkiej ligi polskiej to nie było juz lat dobrych kilka
ps. lechowi gratulujemy - ciekawe co pokaze w LM :) to co zawsze polskie drużyny czyli nic ?

Co do cienkości ligi, to trochę statystyk: w tym roku Lech ma 65 pkt, 3pkt przewagi nad Wisłą, bramek zdobytych podobnie bo odpowiednio 51 i 48, straconych po 20.
W sezonie 2008/2009 Wisła miała 64pkt, druga Legia 61pkt więc w zeszłym roku mistrz był gorszy :) (choć strzelił więcej bramek bo 53 ale stracił też 21).
W obecnym sezonie Lech w rundzie wiosennej nie przegrał ani razu, u siebie wygrywając wszystkie mecze. Wisła w ostatnich czterech meczach zdobyła 5 pkt.. Za nieudolność Wisły nie obarczaj całej ligi mianem słabej ;P
Co do eliminacji do LM, to nie ma co być uprzedzonym ;P ja tam jestem dobrej myśli :D
_________________
EX:Renia5'79/Viki1.4'91,2.0'95/Partner2.0HDI'06,1.6HDI'08/Fabia1.4TDI'07/C3 1.4HDI'08/Berlingo1.6HDI'08/626 2.0'91/Swift1.2'14/C3 1.1'15
 
 
Waski 
FST Member 000



Auto: FF '94 1.3 hitleredyszyn NO LPG
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Lubin
Wysłany: |16 Maj 2010|, 2010 12:56   

widzisz kazdy interpretuje jak chce - mi chodzi ze doł tabeli był w tym sezonie słabszy jak we wczesniejszych sezonach i lech to wykorzystał i bardzo dobrze
ja kibicowałem lechowi nie wisle i jestem z tego zadowolony
co do zaglebia to bylo mistrzem w sezonie 2006/07 i nie mam kompleksów
gdybym miał to bym mówił ze to Amica a nie Lech zdobylo mistrzostwo :)

nadal twierdze ze na kolana to rzuca się jak jest się w cuglach zdobywa mistrzostwo a nie wymeczy w ostatniej kolejce

co do przewagi nad zaglebiem to wez pod uwage ze to beniaminek którym lech by sie mogl tez stac za udzial w aferze korupcyjnej tak samo jak zagłębie :)

długa i bezsensowna dyskusja - cieszcie sie cieszcie bo za rok pewnie nie bedzie czym :)
tylko smieszne są texty o rzucaniu na kolana :rofl:
_________________
Uwaga! Zwracaj uwagę na treść i formę swojej wypowiedzi ! Zanim wciśniesz "Wyślij", przeczytaj i przemyśl co napisałeś !
Posty nie wnoszące absolutnie nic do tematu, a także obraźliwe i nietaktowne, mogą zostać usunięte bez podania przyczyn !
------------------------------------------------------
run-log.com
 
 
 
krzyhoo 
FST Member



Auto: Foguar
Wiek: 52
Dołączył: 01 Cze 2005
Skąd: Poznań
Wysłany: |16 Maj 2010|, 2010 16:42   

no to kolejny raz Cię zacytuję
Wąski napisał/a:
na kolana to jakby mieli przewagi tak z 10 oczek
a nad wszystkim poza Wisła tyle mają więc się zdecyduj bo plączesz się w zeznaniach.

A jakbyś się na historii przykładał to byś zapamiętał, że szacunek/pokłon każdemu zwycięzcy się należy i nie mierzy się go rozmiarem zwycięstwa.

Cóż, wielu polaczkom sukces sąsiada czkawką się odbija, za chwilę pewnie ktoś dorzuci, że Mistrz się Lechowi wcale nie należy bo meczu z Ruchem nie wygrali fair... ...żal pośladki ściska.
_________________
były:
Milka 95' 2.0 16V sedan
Black Betty 90' 2.0 DOHC sedan
Taunus 82' 1.6 w automacie :)
-------------------
 
 
 
Waski 
FST Member 000



Auto: FF '94 1.3 hitleredyszyn NO LPG
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Lubin
Wysłany: |17 Maj 2010|, 2010 03:41   

wiec nie pisz cała polska na kolana tylko cala polska oprocz wisły jesli juz
a to juz sie nie liczy bo nie wszystkich wiec odpada sens takiego pisania
po drugie juz CI napisalem co to znaczy rzucic na kolana
pokaz mi gdzie placze sie w zeznaniach

nie sciska mi zal tyłka bo jak Ci pisze byłem za Lechem ale nie lubie jak ktos z igły robi widły - ot najnormalniejszy mistrz w lidze polskiej - na kolana nikogo nie rzucił tym mistrzostwem - niestety :) choc w poszczególnych meczach byc może owszem
_________________
Uwaga! Zwracaj uwagę na treść i formę swojej wypowiedzi ! Zanim wciśniesz "Wyślij", przeczytaj i przemyśl co napisałeś !
Posty nie wnoszące absolutnie nic do tematu, a także obraźliwe i nietaktowne, mogą zostać usunięte bez podania przyczyn !
------------------------------------------------------
run-log.com
 
 
 
Waski 
FST Member 000



Auto: FF '94 1.3 hitleredyszyn NO LPG
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Lubin
Wysłany: |17 Maj 2010|, 2010 03:44   

krzyhoo napisał/a:
A jakbyś się na historii przykładał to byś zapamiętał, że szacunek/pokłon każdemu zwycięzcy się należy i nie mierzy się go rozmiarem zwycięstwa.


hehe - ot kolejny najmądrzejszy od historii - owszem należy sie szacunek klubowi ale nie bzdurnym wypowiedziom kibiców :)
_________________
Uwaga! Zwracaj uwagę na treść i formę swojej wypowiedzi ! Zanim wciśniesz "Wyślij", przeczytaj i przemyśl co napisałeś !
Posty nie wnoszące absolutnie nic do tematu, a także obraźliwe i nietaktowne, mogą zostać usunięte bez podania przyczyn !
------------------------------------------------------
run-log.com
 
 
 
bingo 
PO 656 EY



Auto: 1992, 2.9 V6 12V, manual, TURNIER 4x4 GHIA RS
Wiek: 50
Dołączył: 10 Wrz 2007
Skąd: Poznań
Wysłany: |17 Maj 2010|, 2010 09:58   

Waski napisał/a:
nadal twierdze ze na kolana to rzuca się jak jest się w cuglach zdobywa mistrzostwo a nie wymeczy w ostatniej kolejce
- jestem kibicem Lecha, stadion widzę prawie codziennie kilka razy, ale zgadzam się z Wąskim - rzucenie na kolana to zdobycie mistrzostwa kilka lub choćby jedną kolejkę wcześniej. Nie raz tak było, że było wiadomo, kto będzie mistrzem jprzed zakończeniem ligii. W tym roku do końca nie było pewności, kopia puchaaru była przygotowana również w Krakowie, więc trudno mówić o rzuceniu na kolana. Inna sprawa, że taka liga jest ciekawsza, do końca trzyma w napięciu, a i ostatnia kolejka była bardzo ciekawa. Również finansowo dla klubów było to dużo lepsze, bo i zainteresowanie było dużo większe niż przy znanym zakończeniu ...
krzyhoo napisał/a:
że Mistrz się Lechowi wcale nie należy bo meczu z Ruchem nie wygrali fair
- na szczęście nie ma to znaczenia - nawet remis z Ruchem dał by zwycięstwo Lechowi. A i znalazło by się kilka innych sytuacji, gfdzi Lech i Wisła zdobyli punkty w kontrowersyjnych sytuacjach, jak i również ich nie zdobyli, choć powinni lub mogli ...
_________________
nigdy nie mów nigdy
Ostatnio zmieniony przez bingo |17 Maj 2010|, 2010 09:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
krzyhoo 
FST Member



Auto: Foguar
Wiek: 52
Dołączył: 01 Cze 2005
Skąd: Poznań
Wysłany: |17 Maj 2010|, 2010 16:14   

Krakowiaki - możecie gratulować na stojąco - teraz zadowolony?

Założ se lepiej temat "Huuuurrrraaa Zegłęby utrzymały sie w lidze" i rozkoszuj się wielkim sukcesem :rofl:
bo co to jest Mistrzostwo Lecha czy Barcelony (bidulki też ledwo tylko 3 pkt. nad Realem)

bingo napisał/a:
jestem kibicem Lecha
nie jesteś
_________________
były:
Milka 95' 2.0 16V sedan
Black Betty 90' 2.0 DOHC sedan
Taunus 82' 1.6 w automacie :)
-------------------
 
 
 
Struna 



Auto: XC90 2.9 biTurbo
Wiek: 45
Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: |17 Maj 2010|, 2010 16:17   

krzyhoo napisał/a:
Krakowiaki - możecie gratulować na stojąco
komu i czego ? bo mnie to akurat po kościach strzyka :D
_________________
www.gcstuning.pl
Chiptuning, Hamownia, Serwis/Wyłączanie DPF/FAP, Strojenie LPG, AFR
 
 
 
Waski 
FST Member 000



Auto: FF '94 1.3 hitleredyszyn NO LPG
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Lubin
Wysłany: |17 Maj 2010|, 2010 22:56   

owszem ciesze sie ze sie utrzymali mimo ze mieli jakies tam problemy ale mimo ze człowiek ze mnie młody aczkolwiek w miare wychowany wiem ze jak kogos zwyciezam nie kaze mu przed sobą padac na kolana poniewaz jest to ponizanie zwyciezonego :) a to dobrze nie swiadczy o zwyciezcy :)

jak juz jestes taki zlosliwy to zaloz sobie temat "hurrrraaa dzieki Amice Lech nadal istnieje"
_________________
Uwaga! Zwracaj uwagę na treść i formę swojej wypowiedzi ! Zanim wciśniesz "Wyślij", przeczytaj i przemyśl co napisałeś !
Posty nie wnoszące absolutnie nic do tematu, a także obraźliwe i nietaktowne, mogą zostać usunięte bez podania przyczyn !
------------------------------------------------------
run-log.com
 
 
 
Nika 
znów FORD :)



Auto: Focus '06 Duratec-16V Ti-VCT 115PS
Wiek: 48
Dołączyła: 18 Sie 2008
Skąd: Poznań
Wysłany: |18 Maj 2010|, 2010 14:44   

Jasny gwint !!! tylko się nie pobijcie !!! faceci... :roll:
A swoją drogą, skoro takie "napinki" czy złośliwości są teraz w modzie, to może Wegus my sobie też "podyskutujemy" na temat: Skorpiony kontra Polonia Piła, co? ;) może być ciekawie, a dla mnie z pewnością będzie to miła przerwa między jednym karmieniem a drugim :-D
_________________
_____________________
Były:
Touran 03' 2.0 TDI 136 KM
C3 04' 1.4 HDI 90KM
Focus 02' 1.6 100KM
Clio 99' 1.6 Initiale Paris
Seicento :)
 
 
Waski 
FST Member 000



Auto: FF '94 1.3 hitleredyszyn NO LPG
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Lubin
Wysłany: |18 Maj 2010|, 2010 18:57   

Nika napisał/a:
skoro takie "napinki" czy złośliwości są teraz w modzie,


nic sienie stresuj to tylko niewinne meskie gadki :D
ja sie nie napinam za mocno bo obawiam się o gacie - na ogół jak nie jestem w domu nie mam przy sobie zapasowych a w domu bywam na ogół dopiero nad ranem :)
_________________
Uwaga! Zwracaj uwagę na treść i formę swojej wypowiedzi ! Zanim wciśniesz "Wyślij", przeczytaj i przemyśl co napisałeś !
Posty nie wnoszące absolutnie nic do tematu, a także obraźliwe i nietaktowne, mogą zostać usunięte bez podania przyczyn !
------------------------------------------------------
run-log.com
 
 
 
fiolek999
[Usunięty]

Wysłany: |3 Sty 2011|, 2011 21:41   

w Poznaniu jakieś spoty się odbywają ?? narazie moja limuzyna na warsztacie ale chętnie bym się zintegrował z użytkownikami scorup w Poznaiiu i wlkp:)
 
 
bingo 
PO 656 EY



Auto: 1992, 2.9 V6 12V, manual, TURNIER 4x4 GHIA RS
Wiek: 50
Dołączył: 10 Wrz 2007
Skąd: Poznań
Wysłany: |4 Sty 2011|, 2011 07:46   

i to nie raz się spotykamy ...
_________________
nigdy nie mów nigdy
 
 
 
Nika 
znów FORD :)



Auto: Focus '06 Duratec-16V Ti-VCT 115PS
Wiek: 48
Dołączyła: 18 Sie 2008
Skąd: Poznań
Wysłany: |8 Sty 2011|, 2011 10:14   

bingo napisał/a:
i to nie raz się spotykamy ...

dobre :)
_________________
_____________________
Były:
Touran 03' 2.0 TDI 136 KM
C3 04' 1.4 HDI 90KM
Focus 02' 1.6 100KM
Clio 99' 1.6 Initiale Paris
Seicento :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group