$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Sklepy, Hurtownie, Szroty...
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sklepy, Hurtownie, Szroty...
Autor Wiadomość
Marcin 
-=Marcin=-



Auto: Honda CB500S / Toyota Camry
Wiek: 38
Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Bydgoszcz
  Wysłany: |18 Maj 2007|, 2007 06:04   Sklepy, Hurtownie, Szroty...

Sklepy, Hurtownie, Szroty... Polecane

1.
_________________
Było:
-Scorpio sedan; 2.0 DOHC; 1990r 8)
-Scorpio sedan; 2.3 DOHC; 1996r 8)
- Toyota Camry 2,2 DOHC; 1996r
Jest:
- Honda CB 500S 0,5DOHC; 1998r
Ostatnio zmieniony przez Marcin |18 Maj 2007|, 2007 06:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
do cent
[Usunięty]

Wysłany: |16 Wrz 2007|, 2007 12:31   

auto -max na ulicy przemyslowej przy torach kolejowych (w sumie nie wiadomo po co one sa bo nic od 20 lat tam nie jezdzilo) najlepszy sklep w slupsku znajda wszystko i nie doradzaja szlifowania klockow -poleeeeecam
inter cars-przemyslowa troche dalej od maxa-maja wszystko i wiedza ze maja a jaknie maja to beda miec rano nastepnego dnia-polecam

[ Dodano: 2007-09-16, 13:32 ]
szrotow jest kilka ale najlepsze wymienie(czyt te ktore cos maja na skladzie)-tanix(tak to jest ta sama firma ale jakze inna od sklepu z nowymi czesciami poszukaja pogrzebia i znajda za niezla kase), i szczypior tez ma ale juz wiecej wola za czesci, reszta chce za uzywki drozej niz za nowe ze sklepu
ok to wszystko narazie jak sobie przypomne cos to dopisze
_________________
 
 
KorczAndSehr
[Usunięty]

Wysłany: |11 Lut 2008|, 2008 12:41   

Polecam
1. Rozruszniki i alternatory na hutniczej w Gdyni, dobra obsluga, informowanie na biezaco o wszelkich zmiana, solidnie i szybko. Zadnych problemow ani stresow.
2. Stacje obslugi Shell'a na Morskiej ( kolo akademii morskiej ), mimo kolejek zawsze udawalo mi sie wymienic olej itp tego samego dnia.
 
 
łukasz194
[Usunięty]

Wysłany: |11 Mar 2008|, 2008 22:37   

A ja polecę sklep EPC Ford w Gdańsku Wrzeszczu znają się na rzeczy i co najważniejsze ludzkie ceny i szybki transport zamówionych części :)
Ostatnio zmieniony przez łukasz194 |3 Lip 2008|, 2008 12:46, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
artur.k 



Auto: BOB,Chevy Tahoe
Dołączył: 11 Lut 2011
Skąd: 3miasto
Wysłany: |12 Lut 2012|, 2012 12:31   

Polecam Sklep Forda w Gdyni na ul. Śląskiej oto link (http://www.kkford.brcs.pl/ ) Ci goście mają pojęcie o tym co robią, o częściach, na dodatek właściciel chyba miał swój warsztat, bo jego wiedza techniczna co do fordów jest ogroomna. poza częściami nowymi i używanymi, doradzą, mają niezłe ceny i na miejscu naprawiają takie rzeczy jak zamki stacyjki przełączniki itp. kupuje od nich od lat i polecam :)
 
 
kaczmartom 



Auto: Ford Scorpio 2,3L 16v DOHC 98r ASB,LPG
Dołączył: 05 Cze 2013
Skąd: Gdansk
Wysłany: |10 Lip 2013|, 2013 11:20   

zrobiłem małe rozeznanko w sklepach we Wrzeszczu..Polecam sklep motoryzacyjny NADOLNY ul Partyzantów Gdansk... bardzo pomocny Pan i Pani, bardzo miła obsługa:)zamawiałem tam parę rzeczy miedzy innymi spreżyny przód i dostałem je po 125 za szt KYB :) O połowę taniej niz w innym sklepie:) który wskażę w odpowiedniej rubryce:) :dddddd
_________________
JEST:)
Ford Scorpio GHIA sedan
2,3L 16V DOHC
107KW (147 KM)
instalacja gazowa
automatyczna skrzynia biegów A4LD(E)
napęd RWD
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group