$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - wskazowki
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
wskazowki
Autor Wiadomość
jemsik6
[Usunięty]

  Wysłany: |28 Gru 2004|, 2004 10:40   wskazowki

Witam szanownych klubowiczow! Znowu mam problem---chodzi o wskazowki od temperatury i paliwa, po zapaleniu auta sa w polowie skali a to raczej nie mozliwe kiedy paliwa nie ma i nie nagrzany samochodzik jest!rozbieralem juz zegary ale wyglada tam wszystko na ok!ludzie co moglo sie porobic?? chodzi mi o zegary wielorybka z 95r 2.0 z gory dziekuje za pomoc!
 
 
Jurand
[Usunięty]

Wysłany: |29 Gru 2004|, 2004 17:07   

Ten od paliwa u mnie zawsze po włączeniu zapłonu jest w połowie skali, a ten od temperaturki tylko jak postoi całą noc w zimnie. Po nagrzaniu wnętrza opada. Jak będę miał chwilkę to biorę się do rozbierania. W razie czego dam Ci znać co tam się dzieje. Nie wiem tylko czy nie będę przekładał wskaźników, bo na szczęście mam drugie 8)
 
 
fructon
[Usunięty]

Wysłany: |29 Gru 2004|, 2004 17:28   

jezeli sa w polowie skali to raczej nalezy wykluczyc jakies zwarcie po drodze do licznika wyglada mi to na wewnetrzny blad w zestawie wskaznikow i raczej tam nalezy szukac
 
 
fructon
[Usunięty]

Wysłany: |29 Gru 2004|, 2004 20:44   

najczesciej winna jest jedna sciezka tu masz opis ktora http://www.fordscorpio.co.uk/coolanttempgauge.htm nalezy tez dodac ze nie mozna zamienic licznikow ktore pochodza np. z modelu o innym silniku poniewaz maja zupelnie inne oprogramowanie i nie beda dzialac prawidlowo
 
 
jemsik6
[Usunięty]

Wysłany: |30 Gru 2004|, 2004 11:09   

spoko! wielkie dzieki ale dzis odpalilem autko i jest wszystko ok! chyba same sie naprawily--wiec narazie nie ruszam zeby nie zepsuc! :lol:
 
 
Jurand
[Usunięty]

Wysłany: |30 Gru 2004|, 2004 21:59   

Ale ja chcę przełożyć tylko sam wskaźnik paliwa. Nic poza tym. Boli mnie tylko to, że na wskaźnikach które mam "w zapasie" jest ikonka samochodu ( ta ze sprawdzaniem oświetlenia) a u mnie tego niema. Dlatego ból mnie ogarnia, że ja lubię jak coś działa... a to chyba nie będzie niestety :(
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group