$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Zbiornik paliwa - bak
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zbiornik paliwa - bak
Autor Wiadomość
_Mu.
[Usunięty]

  Wysłany: |16 Gru 2004|, 2004 14:14   Zbiornik paliwa - bak

... płyta podłogowa w Scorpiach a kwestia baku.

No i mam problem. Rzecz polega na tym, że potrzebuję baku do swojego diesla - wraz z czujnikiem. I tu zaczynają się schody. Mimo, że zewnętrzny kształt baniaka powiniem być taki sam /ale co do wielorybów nie jestem pewien - choć płyta podłogowa ta sama co w pzrjściówce/ to różne są średnice mocowania smoka i różnie jest rozwiązane doprowadzanie paliwa. Czy ktoś wie czy któraś z wersji benzynowych baku pasuje do diesla lub da się do niego bezproblemowo zaadaptować?
 
 
marow
[Usunięty]

Wysłany: |16 Gru 2004|, 2004 22:02   

Ja do swojego 2.0 efi '88 włożyłem od diesla z podobnego rocznika i do dzisiaj jeździ więc odwrotnie też się chyba da:)) Są opinie ze te od diesli są zwykle w lepszym stanie (po prostu mniej rdzewieją:))) więc poszukaj lepiej od diesla.

2.0 16v kombi ghia '95
+2.0.lpg '88 do sprzedania
 
 
_Mu.
[Usunięty]

Wysłany: |16 Gru 2004|, 2004 23:58   

Sprawa nieaktualna. Wkurzyłem się i dałem całość do regeneracji. :twisted:
 
 
_Mu.
[Usunięty]

Wysłany: |18 Gru 2004|, 2004 22:39   

Chyba jednak aktualna. Facet sobie nie może poradzić z regeneracją czujnika - jeśli ktoś ma - prosze o info.
 
 
WTOM
[Usunięty]

Wysłany: |19 Gru 2004|, 2004 06:20   

płyta podłogowa nie jest taka sama w wielorybie i przejściówce
 
 
_Mu.
[Usunięty]

Wysłany: |20 Gru 2004|, 2004 09:06   

Ooooo, a ja przeczytałem, że zmiana wileorybia polega na faceliftingu, natomiast jeśłi chodzi o płytę i inne bebechy nie uległo zmianie nic istotnego. Czyli stary towar w nowym opakowaniu - czy ktoś mógłby to potwierdzić lub zdementowac?
 
 
stuff
[Usunięty]

Wysłany: |20 Gru 2004|, 2004 09:42   

Witam,
różni się nieco zawiechą. Inne wachacze (nitowane), nie ma tych popi...... "talerzy". nie przyglądałem się dokładnie, ale zawiecha z przodu wygląda troche inaczej......

Pozdrawiam
Patryk 2.3 16V Kombi GHIA '97
2.9 V12 Kombi GLX '92
 
 
_Mu.
[Usunięty]

Wysłany: |21 Gru 2004|, 2004 10:50   

Hmmmm, może doprecyzuję o co mi chodzi - a chodzi nie o detale lecz o szkielet, jakim jest płyta podłogowa samochodu i o silnik - w tym wypadku TD. (;
 
 
artin
[Usunięty]

Wysłany: |1 Cze 2005|, 2005 14:18   

Nie jestem na 100% pewien, ale jeżeli weźmiesz autko z tego samego rocznika to bak musi pasować.
A co do wieloryba to chyba jest inaczej.
 
 
awb
[Usunięty]

Wysłany: |3 Cze 2005|, 2005 21:35   

sluchaj u mnie na szrocie stoi td ma bak tylko nie wiem w jakim stanie i nie mam pojecia czy przesylka nie bedzie za droga zobaczyc tenbak ????? rocnik chyba 88
 
 
mmmk
[Usunięty]

Wysłany: |3 Cze 2005|, 2005 22:03   

xxxxx mi kiedys mowil,ze punkty mocowania zawieszenia w plycie podlogowej sa te same. wierze mu wiec chyba jednak sie nie roznia w budowie plyty podlogowej. jedna zostaje to brzydkie slowo chyba ale niestety wiecej nie pomoge.
pozdrawiam
maciek
ps. wedlug moich danych w dieslach szybciej padaja zbiorniki. znam juz 2 osoby ktore to robia i oba diesle. do sierry nowy kosztuje okolo 400zl z tego co pamietam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group