$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - PODGRZEWANIE SZYB POMOCY PLIS !!!
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PODGRZEWANIE SZYB POMOCY PLIS !!!
Autor Wiadomość
Ujek
[Usunięty]

Wysłany: |13 Gru 2004|, 2004 20:58   PODGRZEWANIE SZYB POMOCY PLIS !!!

Witam chcetnie zaciagne informacji na temat podgrzewania przedniej i tylnej szyby.Wiec tak chodzi o to iz wydaje mi sie abo tak jest na prawde ze w moim fordziku nie grzeja szyby kontrolki w przyciskach sie swieca nawet po kilku minutach jak wlacze przednia to sie automatycnzie wylaczy a tylnia to zero reakcji.prosze mi napisac wg was jakie ewentualne moga byc przyczyny o ktorych nie wiem,bezpieczniki gdize sie znajduja do ogrzewania szyb i kable.Mam forda granade jeszcze i tam to jak wlacze tylknia szybe bo tylko ta mam do ogrzewania w tamtej furze to jak dotkne tych drucikow to az gorace,a tu w scorpiku moim nic zimne jak lod POMOCY!!!!!
 
 
fructon
[Usunięty]

Wysłany: |14 Gru 2004|, 2004 18:34   

1 krok sprawdz czy dochodzi napiecie do tylnej szyby jesli nie to wyjmij przekaznik w skrzynce bezpiecznikow i podaj bezposrednio+ na styk idacy do tylu jesli zacznie grzac to obwod od przekaznika do sciezek jest w porzadku wiec zajmij sie stykami gdzie wpiety jest przekaznik i sprawdz tam zasilania i mase ale przed wszystkimi robotami dokladna kontrola bezpiecznikow zdarza sie czesto ze wlacznik nie ma zasilki i nie zbroi przekaznika
 
 
borey
[Usunięty]

Wysłany: |14 Gru 2004|, 2004 20:20   

Jeśli chodzi o przednią szybę to obok akumulatora w skrzynce bezpieczników możesz przeczyścić bezpieczniki nr 38 (prawa strona szyby) i 41 (lewa strona szyby) oraz przekażnik R18 (szary). Poczytaj sobie http://www.ford-scorpio.p...26c9032489ee0db a tylna szyba to już druga skrzynka bezpieczników (po lewej stronie auta na podszybiu), bezpiecznik nr 20 i przekaźnik R4(szary). Poczyść, posprawdzaj napięcia może tylko zaśniedziało.
 
 
Ujek
[Usunięty]

Wysłany: |14 Gru 2004|, 2004 22:50   

stary dzieki to jest mozliwe bo te skrzynki to bes kitow totalny maras jak pierwszy raz to otwarlem myslalem ze tam jakos popielniczka albo co :D bo tyla marasu bylo
 
 
Ujek
[Usunięty]

Wysłany: |14 Gru 2004|, 2004 22:51   

Aha i jeszcze jedno tam nad schowkiem otwierom tako kapa i tam mo jakies przekazniki czy ch..y wie co taki turkusowy jeden i chyba czerwony do czego ta skrzynka tam jest znajduje sie pod poduszka powietrzna
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group