$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Szczecin
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Szczecin
Autor Wiadomość
Księgowy
[Usunięty]

Wysłany: |7 Gru 2004|, 2004 08:13   Szczecin

Części nowe:
1. Sklepik mały, ceny ok: ul. Bukszpanowa 3, tel. 4-612-214 (Szczecin Zdroje)
2. Ford A-Z (skep większy ceny też ale jeszcze przyzwoicie): ul Emilii Plater 13, tel. 812-75-21

Części używane:
1. XEDOS, ul. Długa 23F, tel 483-42-46, 48-33-502 (Szczecin - Mierzyn)
2. Ziemkiewicz Monika. Skup i sprzedaż części do forda, ul. Szybowcowa 24 tel. 469-15-50 (Szczecin - Dąbie)

Warsztaty:
1. Fordcar, ul. Gryfińska 89, tel. 46-12-838 (na przeciwko salonu Peugeot na Struga za sklepem z kafelkami Carmen) - do tego warszatu oddaje moje scorpio, chłopaki wiedzą co robią (zresztą dwóch porusza się wielorybami)
2. Andrzej Sobolewski: ul. Bieszczadzka 15 (Gumieńce), tel. 483-55-74 - tam sprawdzałem scorpio przed zakupem, też znają się na rzeczy ale dla mnie za daleko (drugi koniec miasta)

Jest oczywiście jeszcze ASO Bemo-motors na Pomorskiej ale to już chyba tylko w skrajnej desperacji (mi nie potrafili powiedzieć jaki przekaźnik jest do oświetlenia wnętrza)
 
 
cieplak
[Usunięty]

Wysłany: |11 Sie 2005|, 2005 08:25   

A ja jeszcze dodam sklep z częściami nowymi na Pocztowej (przeniesiony z Łokietka).
Jak mi czegoś potrzeba z nowych rzeczy to tam kupuje. Ceny b. przystepne i mozna się targować. Oczywiście zawsze porównuje ceny w przynajmniej dwóch miejscach.
 
 
__Robert__ 
FST Member



Auto: Nie ma Forda
Wiek: 51
Dołączył: 14 Lut 2005
Skąd: Szczecin
Wysłany: |11 Sie 2005|, 2005 10:28   

Ja ostatnio też tam właśnie kupuje , polecam również sklep na Małkowskiego
_________________
Był
Ford Scorpio 2.0 OHC + LPG
był
Opel Omega 2.0 16V Caravan 1998 + LPG
jest
Citroen C5 X7 2.0 16V 140 KM 2008 + LPG

Pozdrawiam
Robert
 
 
 
Krzyshtof
[Usunięty]

Wysłany: |11 Sie 2005|, 2005 22:03   

szrot na Łukasińskiego - miewają całe scorpiaki z niemcofni 602 388 627; 603 204 730

Przecław: szrot 504 087 500

Przestrzenna: szrot 4601 402; 508 342 178

Trzeszczyn: 312 1503; 601 796 865

Warzymice 15A- używki: 311 77 65; 504 909 079
 
 
agnieszka
[Usunięty]

Wysłany: |14 Sie 2005|, 2005 21:40   

dzieki chlopaki za cenne informacje...nie wiedzialam ze jest was tylu z zachodniopomorskiego -to mozemy juz zrobic maly zlocik..:)
 
 
Wieloryb
[Usunięty]

  Wysłany: |23 Sie 2005|, 2005 09:41   Jest tego jeszcze więcej............

Jeste jeszcze troszkę tych szrotów na Szczecinie:
-jeżeli chodzi o rejony pani Ziemkiewicz Moniki ( która zresztą jest cenowo chyba najdroższa ) to w grę wchodzi jeszcze ulica Przestrzenna w naprzeciw Areoklubu - widać szyldy.
-jadąc do dworca w Dąbiu odbijamy w prawo przewd dworcem samy (stoją tam taksówki)i brukówką lecimy jakieś 100 metrów do niejakiegoś pana z wąsem który też ma jakieś tam częsci ale lubi czasem coś wyrzucić na złom bo jak twierdzi rozbrajająco.....PRZECIERZ NIKT TEGO NIE KUPUJE.......tak do mnie powiedział jak byłem zapytać o kolektor.
Jednak z tymi częsciami bywa różnie,szukałem 2 miesiące kolektora ssącego do 2.0 8V i ...............lipa :? byłem zmuszony go posklejać, ale odpukać w niemalowane jak narazie woda nie ucieka i sprawuje się dobrze.
wracając do tematu to jednak Xedos na Mierzynie ma największą ofertę----typowe cmentarzysko samochodów :mrgreen:
Pozdro
 
 
kokoss2
[Usunięty]

Wysłany: |10 Kwi 2006|, 2006 21:24   

słyszałem że w Xedosie jest najdrożej :okulary2:
 
 
TEDENT
[Usunięty]

Wysłany: |13 Kwi 2006|, 2006 21:15   

xedos jest tańszy niż ta pani z szybowcowej (jak usłyszałem tam cene za zacisk na tylne tarcze to mi szczęka opadła - 350 pln), a i nie zapominajmy o ojcu wolfa ze sierrafan, dużo części w bardzo dobrych cenach.
 
 
kokoss2
[Usunięty]

Wysłany: |18 Kwi 2006|, 2006 23:24   

a po ile normalnie chodzi?
 
 
artmail
[Usunięty]

Wysłany: |29 Maj 2006|, 2006 18:59   

Witam.

A gdzie w Szczecinie (lub okolicach) robicie (jeżeli musicie) blacharkę w swoich autach?

Chodzi mi o jakiegoś solidnego blacharza, lakiernika lub człowieka orkiestrę u którego mógłbym zrobić co nieco przy blacharce i lakierowaniu. Chcę zrobić kilka poprawek (lekkie wgniecenie na prawych tylnych drzwiach pod listwą, głeboka rysa na tylnym lewym błotniku) no i zauważyłem kilka małych bombelków na prawym błotniku ... pewnie to początki rudego, chociaż oglądałem nadkole od wewnątrz i nic nie widać. Ale gdyby co to lepiej dmuchać na zimne.

Z góry dzieki za pomoc.
 
 
Stefan
[Usunięty]

Wysłany: |16 Cze 2006|, 2006 17:45   

Witam! Jak masz problemy z blacharka itd. pojedz do Wieska na 26-Kwietnia za "Carmanem".Zalatwisz wszystko bezproblemowo i niedrogo.Z czesciami to najlepiej jednak w Warzymicach 15A (przed Przeclawiem w prawo w kierunku Rajkowa i zaraz w lewo).Ma mniej niz w Xedosie-to pewne ale ceny tam sa normalne dla ludzi.Pozdrawiam.
 
 
TEDENT
[Usunięty]

Wysłany: |3 Lis 2006|, 2006 15:56   

co do warsztatów, to speedy auto service na podolskiej przy nehringa jest dobry, chłopaki mało kasują a znają się na autach
 
 
artmail
[Usunięty]

Wysłany: |23 Lis 2006|, 2006 20:13   

Witam.

Jakby kto szukał używanych opon w przyzwoitym stanie w Szczecinie to polecan teren automatycznej tunelowej myjni na ul. Kolumba. Trzeba wjechać na teren myjni i z tyłu budynku jest serwis opon, a tam można coś wybrać w rozsądnej cenie.

Udało mi się tam kupić całkiem niezłe używane zimówki Fuldy.

Pozdrawiam.
 
 
marekgt3
[Usunięty]

Wysłany: |29 Sty 2007|, 2007 16:38   

Czesc!!

Szukam lakiernika i blacharza w Szczecinie do mojego wieloryba. acet wjechal mi z tylo do robienia mam drzwi tylne nadkole (reperaturke trzeba wstawic) i zderzak tylny no i wszystko polakierowac ladnie. Znacie kogos dobrego????
 
 
kokoss2
[Usunięty]

Wysłany: |27 Lut 2007|, 2007 01:42   

artmail napisał/a:
Witam.

Jakby kto szukał używanych opon w przyzwoitym stanie w Szczecinie to polecan teren automatycznej tunelowej myjni na ul. Kolumba. Trzeba wjechać na teren myjni i z tyłu budynku jest serwis opon, a tam można coś wybrać w rozsądnej cenie.

Udało mi się tam kupić całkiem niezłe używane zimówki Fuldy.

Pozdrawiam.


A ile dales? ;)


marekgt3 napisał/a:
Czesc!!

Szukam lakiernika i blacharza w Szczecinie do mojego wieloryba. acet wjechal mi z tylo do robienia mam drzwi tylne nadkole (reperaturke trzeba wstawic) i zderzak tylny no i wszystko polakierowac ladnie. Znacie kogos dobrego????


W szczecinie to ciezko bedzie kogos takiego znalesc :roll:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group