$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Elektronik Mechanik
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Elektronik Mechanik
Autor Wiadomość
irek 
Member 021



Auto: Peugeot 508 2012r. sedan hybryd4 200 kucy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Maj 2004
Skąd: Rybnik/Głub.
Wysłany: |6 Gru 2004|, 2004 09:15   Elektronik Mechanik

Witam
Super Elektronik i mechanik sprawdzony i pewny. Samochód zostawia się u n iego bez obaw, że się już nie odjedzie nim. Poprostu gość super robi wszystko od elektroniki po klimatyzację blacharkę i mechanikę wszystko, bardzo duży warsztat nawet sam wygląd mówi, że nie jest to byle co.

Namiary: Za opolem w kierunku na Wrocław w Bierkowichach przy salonie Volvo. tel: (077) 474-79-71.
W razie jeśli nawet ktoś chce się zapytać o pewne rzeczy dotyczące elektroniki itp to prosić Pana Czarka

Pozdrawiam
_________________
Ford Ranger Wildtrak 2020
Peugeot 508 2.0 Hybryd4
Fiat Sedici 2.0 MultiJet 4x4
Mundek 99r. 2.5 V6 sedan
był
Pacifica 2006 3.5 V6 4x4
 
 
 
Gość

Wysłany: |7 Gru 2004|, 2004 13:10   

Hej Ceny różnie zależy co generalnie za godzinę 40 zł

Ale ja np. robiłem diagnostykę całego silnika + elektroniki i regulację wszystkiego co jest możliwe, wymiana uszczelki pod kolektroem wylotowym (3 szpilki urwane wogóle) wymiana osłony gumowej na półośce i za to wszystko zapłaciłem 150 zł
Więc chyba tanio gdyż z urwanymi szpilkami był taki problem gdyż trzeba było nawiercić i włozyć nowe a to jest V-ka i jest problem z dojściem bo pod kątem - także tej roboty to im nie zasdrościłem. Wszytko zostało idealnie zrobione elegancko i czysto. Więc z tymi godzinami to też nie tak do kmońca bo wtedy mój samochód stał dwie doby przez te durne szpilki :) a zapłaciłem tylko 150

Naprawdę polecam a byłem tam już w sumie 4 razy dwa razy moim scorpio i dwa razy sierrą bo takową też posiadam

Pozdrawiam
 
 
Gość

Wysłany: |8 Gru 2004|, 2004 10:01   

Hej

Oj od strony Wrocka to nie zabardzo się orientuję ale gdybyś wskoczył na A4 i dojedziesz do Opola to kierujesz się na centrum, trafisz na takie duże skrzyżowanie ze śwaitłami i przed Tobą będzie buynek ZUS widać go jak na dłoni to wtedy na tym skrzyżowaniu trzeba jechać w lewo ale nie pojedziesz bo jest zakaz więc musisz pojechać 200 metrów dalej prosto i pod mostem na rondzie obrócić się i z powrotem na to samo skrzyżowanie i wtedy pojedziesz w prawo i już cały czas prosto, po prawej stronie będzie Muzeum Wsi Opolskiej łatwo topoznać i zaraz za nim jest kawałek pola i wjazd na takie osiedle domków i to juz tam.
Ale najpierw to trzeba się umówić z gościem na dany dzień
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group