$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - WSPÓLNY SYLWESTER FST - KONTYNUACJA PILNE !!!!
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
WSPÓLNY SYLWESTER FST - KONTYNUACJA PILNE !!!!
Autor Wiadomość
Asia
[Usunięty]

Wysłany: |4 Gru 2004|, 2004 20:57   

Rozumiem że wszyscy przyjeżdżają w piątek i wyjeżdżają w niedzielę?
Jeśli nie - dajcie znać.
 
 
borey
[Usunięty]

Wysłany: |4 Gru 2004|, 2004 21:40   

Niestety bardzo mi przykro :cry: :cry: :cry: ale moje dzisiejsze negocjacje z kierownictwem na temat wolnego sylwestra zakończyły się totalną klęską. Zostałem więc uziemniony, pozostaje mi więc życzyć dobrej zabawy i do zobaczenia przy innej okazji :cry:
 
 
Asia
[Usunięty]

Wysłany: |4 Gru 2004|, 2004 21:43   

Ok, trudno.
Do zobaczenia wobec tego na zlocie :D
 
 
agawoj11
[Usunięty]

Wysłany: |4 Gru 2004|, 2004 22:47   

my jedziemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! chyba że" któreś "zachoruje ale odpukać jeszcze nigdy nas nie zawiodły. do zobaczenia
 
 
maup 
FST 008



Auto: Subaru OBK '96 2.2 MT LPG
Wiek: 56
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Tarnów
Wysłany: |4 Gru 2004|, 2004 23:47   

Pomyłka.
Maup + 1 (czyli w sumie 2 łóżka).
Już wiem na pewno, że młodszego maupiątka nie dostanę na wyjazd a Maupowa ma dyżur.
Raczej na pewno przybędę w piątek i wyjadę w sobotę.
Co więcej, gdyby trzeba było miejsca noclegowego to spokojnie będę mógł odstąpić swoje ;)
_________________
== Im lepsze auto terenowe ======
== tym dalej trzeba iść po ciągnik ===
 
 
 
Zbyszek_WW
[Usunięty]

  Wysłany: |5 Gru 2004|, 2004 15:17   Sylwester

Jeżeli macie miejsca dla mnie +2 to też się piszę !!!
 
 
wpgulin
[Usunięty]

  Wysłany: |5 Gru 2004|, 2004 20:51   wspólny sylwester

Sorry że dopiero teraz się odzywam.Bo dopiero co sprawdziłem pocztę i jak widzę to już macie komplet a moja rodzinka liczy sześć osób tak że przykro mi bardzo ale mnie się nie udało jeszcze na dodatek zaczoł mi się kłopot z kręgosłupem i znowu lekarze czyszczą mi kieszeń bo to koniec roku .Fundusz nic nie refunduje bo limit się skończył i trzeba płacić za zabiegi . Dlatego gorąco was przepraszam i życze miłej zabawy oby chociarz wam to się udało . A ja z dziećmi znowu nowy rok przywitam w domu . Kurcze szlag mnie trafia !!!! :| POZDRO DLA WSZYSTKICH !!!
 
 
maup 
FST 008



Auto: Subaru OBK '96 2.2 MT LPG
Wiek: 56
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Tarnów
Wysłany: |5 Gru 2004|, 2004 21:00   

A może dałoby się załatwić jakieś noclegi opodal??
Struna - nie dałbyś rady spenetrować?
_________________
== Im lepsze auto terenowe ======
== tym dalej trzeba iść po ciągnik ===
 
 
 
Struna 



Auto: XC90 2.9 biTurbo
Wiek: 45
Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: |6 Gru 2004|, 2004 09:18   

No więc byłem tam w niedzielę z kolega Mateuszem ( który nakręcił ten lokal ) i wygląda to tak. Jest tam duży ładny budynek, na parterze sala hmm balowa powiedzmy z kominkiem, a na piętrze pięć pokoi po dwa łóżka w każdym - al emoże być po trzy. Oprócz tego jest zaraz obok drugi budynek z dwoma pokojami po dwa łóżka. Dodatkowo gdyby była silna potrzeba to coś się zorganizuje. Właściciele bardzo życzliwi ludzie i nawet kawałek swojego mieszkania zaoferowali np. dla dzieci :)

Koszta - jak pisałem 15 od osoby za dobę ( nocleg ) Dzieci do lat 10 - 10 zeta doba. Obiadek - 10 zeta. Na zewnątrz budynku jest taki kominek z ławeczkami :) No i jakieś 20 m do jeziora.

Generalnie chyba założenie takie, że do niedzieli zostaniemy - bo leczyć sie trzeba :) W zasadzie jak ktoś ma ochotę to można już przyjechać w czwartek. Generalnie chyb awiększość jak sądze w piątek przyjedzie. Trzeba jakiś ekwipunek na imprezkę przywieźć ze sobą - to musimy jakoś dograć kto ewentualnie co - żeby się nie okazało że mamy 5 garów bigosu :D :D Oczywiście trunki też zwozimy no i może jakieś race czy coś.

Ja to widze tak - w piątek popołudniem późnym przyjazd, potem imprezka, w sobote pewnie do południa siesta :) potem jakiś obiadek lub obiadokolacja - potem poprawiny :D :D no i do spanka - w niedzielę śnadanko i kto chce wcześnie jechać to jedzie - a kto później to obiadek jeszcze może być a potem rozjazd.
_________________
www.gcstuning.pl
Chiptuning, Hamownia, Serwis/Wyłączanie DPF/FAP, Strojenie LPG, AFR
 
 
 
Przemko
[Usunięty]

Wysłany: |6 Gru 2004|, 2004 10:23   

No to się porobiło!
Myślałem, że nasze uczestnictwo w imprezie jest jasne. Niestety nie mam dostępu do sieci w domu więc przez weekend nie mogłem śledzić postępu w organizacji. W poprzednim wątku wyraźnie sygnalizowałem, że będę na imprezie tutaj natomiast nie ma mnie na liscie.

Kto późno przychodzi sam sobie szkodzi?

Przykro mi trochę, jeśli dobrze pamiętam sam zachecałem do tego aby coś zorganizować i w końcu chyba będę siedział w domu :(
Mam nadzieję, że kiedyś w przyszłym roku będę miał okazję was poznać osobiście!
Przemek
 
 
hryniak
[Usunięty]

Wysłany: |6 Gru 2004|, 2004 11:28   

EEEE no Stary nie płacz, sie znajdzie jakoweś miejsce. Trza by jeszcze raz zweryfikować listę uczestników skorpiowego balu bo od poprzedniej się trochę deklaracji pozmieniało.
 
 
Asia
[Usunięty]

Wysłany: |6 Gru 2004|, 2004 13:17   

AKTUALNA LISTA

Struna
Hryniak +3
Agawoj +3
Mu +3
Maup +1
Kayman +1
Cossy
Antek
Emoo + 2
Przemko + ?
Zbyszek Ww +2
Asia
 
 
Emoo
[Usunięty]

Wysłany: |6 Gru 2004|, 2004 13:18   

Przemko, nic straconego w najblizsza niedziele jest zlot w Krakowie. Pakuj sie i przyjezdzaj, troche nas bedzie, wiec bedzie okazja sie poznac, moze jakies piwko wypic (bezalkoholowe) i ogolnie milo spedzic czas.
Pozdrawiamy i zapraszamy. :D
 
 
Emoo
[Usunięty]

Wysłany: |6 Gru 2004|, 2004 13:32   

Struna,
Czy dla kolegi nie da sie wygenerowac na lewo jakichs lozek??
Moze chociaz jakas dostawke zorganizowac??
Tymczasem Przemko zapraszamy na zlot do Krakowa, tam bedzie okazja sie poznac, wypic jakies piwko (bezalkoholowe) i przedyskutowac m in. kwestie sylwestrowe.
Pozdrowienia. :D
 
 
Przemko
[Usunięty]

Wysłany: |7 Gru 2004|, 2004 07:18   

Dzięki wszystkim za słowa otuchy!
Do płaczu niewiele już brakowało. Poprostu nie lubię gdy mija mnie fajna imprezka.
Dzieki za zaproszenia na zlot ale dla mnie to jest trochę za daleko :(
Przemko
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group