$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Rdza nad szyba przednia - jak zaczyna sie dach
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rdza nad szyba przednia - jak zaczyna sie dach
Autor Wiadomość
Seba
[Usunięty]

Wysłany: |6 Wrz 2006|, 2006 00:01   Rdza nad szyba przednia - jak zaczyna sie dach

Jak w temacie - normalnie dziurka juz :shock: Nie mam zamiaru malowac dachu ani wycinac szyby - czy ta gorna uszczelke idzie wyjac?? Moze oczyscic to i jakims klejem zasmarowac i zrobic zaprawke?? tez komus z was wyszlo takie cos w tym miejscu (wieloryb)??
 
 
kuba 



Auto: I nie ma Forda, nic już ni ma...
Pomógł: 2 razy
Wiek: 48
Dołączył: 27 Kwi 2004
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: |6 Wrz 2006|, 2006 13:10   

O ile pamiętam to ta uszczelka jest na jakichś zatrzaskach. Ale spróbuj podważyć ją jaimś małym miękkim narzędziem i poxiliną zaślep dziurkę. powinno pomóc.
 
 
Seba
[Usunięty]

Wysłany: |6 Wrz 2006|, 2006 15:11   

Nie ma szyberka - mysle ze np byl odprysk od kamienia i nikt tego nie zagruntowal i powoli ... :)
 
 
Boni 



Auto: Lexus SC430 '03
Pomógł: 36 razy
Wiek: 52
Dołączył: 21 Maj 2005
Skąd: Dublin
Wysłany: |6 Wrz 2006|, 2006 18:02   

Raczej tak jak u mnie - ruda zaczyna żreć od dziurki gdzie siedzi nit mocujący tę pie... listewkę na górze szyby, i wesoło rozciąga się na boki i w górę. Zamazanie dziurki nic nie da, trzeba by ściągnąć listewkę i regularną zaprawkę robić :evil:
_________________
http://bs-blog.clouds-forge.eu
 
 
Seba
[Usunięty]

Wysłany: |9 Wrz 2006|, 2006 16:04   

A czy ta listwe/uszczelke da sie bez problemu sciagnac??
 
 
_Mu.
[Usunięty]

Wysłany: |9 Wrz 2006|, 2006 16:48   

Nie wiem czy się da czy nie da, ale wiem co innego. jak nie zrobisz, to jak przyjdą mrozy, a rdza trochę już napuchnie, rozpocznie się malowniczy proces artystyczny pt.: "pękanie szyby czyli rysa". Po pewnym czasie podzieli Ci szybę na dwie części i będziesz w Matrixie, chyba, że zrezygnujesz zimą z ogrzewania. :027:
 
 
Seba
[Usunięty]

Wysłany: |9 Wrz 2006|, 2006 17:03   

Poszedlem do garage i co sie nie dajak musi sie dac :)
Listwa zdjeta ,rdza poszla od "ranciku" w gore i w dol do zaczepu - naszczescie dziury jednak jeszcze nie ma. W poniedzialek kupie kortanin,pozniej podklad i zapraweczka gotowa - mam nadzieje,ze wiecej juz sie tam nie pokarze :)

[ Dodano: 2006-09-10, 16:04 ]
Przed chwila zapackalem podkladem ,jutro z rana czarna farba lub jeszcze dzis wieczorem i bedzie gotowe - ciekawe na jak dlugo :)
 
 
WTOM
[Usunięty]

Wysłany: |12 Wrz 2006|, 2006 21:13   

cortanin jest do dupy, kup sobie lepiej małą buteleczkę chelade (chemsercha) są w sprzedaży np. w Praktikerze
 
 
Seba
[Usunięty]

Wysłany: |13 Wrz 2006|, 2006 22:30   

Juz zamalowalem - zobaczymy na jak dlugo bedzie spokuj :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group