$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Tele Link - naprawa sprzętu audio - specjalizacja Ford
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tele Link - naprawa sprzętu audio - specjalizacja Ford
Autor Wiadomość
Jimbo
[Usunięty]

Wysłany: |22 Sie 2006|, 2006 08:39   Tele Link - naprawa sprzętu audio - specjalizacja Ford

Witam, po moich przygodach z uszkodzoną zmieniarką, udało mi się ją naprawić w serwisie specjalizującym się w naprawach sprzętu montowanego fabrycznie przez Forda (radia, zmieniarki, itp.) - może komuś przyda się namiar:

Tele Link
Maciej Szczepański
ul. Przybylskiego 6
61-422 Poznań

tel. 606-875-093


W każdym z napotkanych serwisów słyszałem: przynieś kabel, radio, i tą zmieniarkę to może coś poradzimy. Tu obyło się bez problemów, i nie trzeba było demontować pół auta. Wysłałem zmieniarkę uszkodzoną, otrzymałem po kilku dniach naprawioną.
Ostatnio zmieniony przez Jimbo |22 Sie 2006|, 2006 08:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rafał A.(antek) 


Auto: Mondeo
Wiek: 44
Dołączył: 21 Maj 2004
Skąd: Łódź
Wysłany: |22 Sie 2006|, 2006 09:52   

koszt i co jej bylo?
_________________
Mechanika - Elektryka FORD
tel 791 054 854
Nasza lokalizacja na mapie:
http://tinyurl.com/qhaqjsk
 
 
 
Jimbo
[Usunięty]

Wysłany: |22 Sie 2006|, 2006 11:02   

Uszkodzeniu uległ laser, zmieniarka nie czytała płyt. Wybrana płyta była ładowana, następnie pojawiał się komunikat o zmianie płyty, wchodziła następna płyta i tak przeszła cała kolejka 6 płyt, następnie CD przełączał się na radio. Zmieniarka nie potrafiła odczytać płyt. Pierwszym objawem, że za chwilę padnie zmieniarka był efekt pyrkania jaki pojawiał się w tel muzyki, który kojarzy mi się z sytuacją gdy podczas słuchania radia, gdzieś obok przejeżdżał motorower siejący zakłócenia.
Uszkodzenia to zwarcie w napędzie które ujawniało się po kilku minutach pracy pod wpływem temp., co doprowadziło do uszkodzenia lasera. Koszt naprawy to 250 zł + przesyłka - zakres naprawy: wymiana lasera i naprawa silnika napędu.

Radio z którym współpracuje zmieniarka to: 7000 RDS-EON.
Przyzwyczaiłem się do zmieniarki i zdecydowałem się na jej naprawę, gdyż koszty innej używki były w każdym przypadku wyższe. Montaż nowej to konieczność interfejsu, więc decyzja padła na naprawę.
 
 
fiebik 



Auto: citroen C5 '05 2.2 hdi asb kombi
Wiek: 54
Dołączył: 16 Paź 2005
Skąd: Iława Warm-Maz
Wysłany: |22 Sie 2006|, 2006 14:14   

Jimbo napisał/a:
W każdym z napotkanych serwisów słyszałem: przynieś kabel, radio, i tą zmieniarkę to może coś poradzimy. Tu obyło się bez problemów, i nie trzeba było demontować pół auta. Wysłałem zmieniarkę uszkodzoną, otrzymałem po kilku dniach naprawioną.

Jimbo, wynika z tego, żo to bardzo cenny namiar i chwała ci za to. :706: Dzięki.
_________________
`93 2.9 V6 12V asb nolpg
citroen C5 `05 2.2 hdi asb kombi - żony
z powodów technicznych nie używam wielkich liter za co z góry przepraszam
 
 
 
Rafał A.(antek) 


Auto: Mondeo
Wiek: 44
Dołączył: 21 Maj 2004
Skąd: Łódź
Wysłany: |22 Sie 2006|, 2006 19:50   

zdecydowanie tak bo koszta naprawy do przyjecia
_________________
Mechanika - Elektryka FORD
tel 791 054 854
Nasza lokalizacja na mapie:
http://tinyurl.com/qhaqjsk
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group