$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - zmiana z letnich na zimówki
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
zmiana z letnich na zimówki
Autor Wiadomość
qantan
[Usunięty]

Wysłany: |9 Lis 2004|, 2004 18:37   

miałem ten sam problemik -używki albo nalewki ,ale niestety budżet zrujnowany na ten roczek :twisted: i kupiłem nówki.i nie żałuję :D
 
 
Raf7
[Usunięty]

Wysłany: |10 Lis 2004|, 2004 10:07   

Jeśli chodzi o opony zimowe to raczej powinny być węższe - przynajmniej do jazdy po śniegu - ponieważ zwiększa się przez to nacisk (to trochę jak z korkami do piłki nożnej - im twardsze podłoże tym więcej korków i na odwrót - im bardziej miękkie tym ich jest mniej i lepiej się wgryzają w boisko i przyczepność też lepsza). Jeśli chodzi o jazdę po asfalcie (szczególnie mokrym) to jednak musisz uważać, bo tu przyczepność raczej spadnie. Szerokiej drogi.
 
 
mmmk
[Usunięty]

Wysłany: |10 Lis 2004|, 2004 11:56   

na zime im wezsze tym lepsze. wprawdzie ten rozmiar to najwezsze jaka instrukcja obslugi przewiduje ale ja tez na takich jezdze. a im wezsze tym szybciej sie dokopia do twardego gruntu,zeby ruszyc no i sila nacisku przeklada sie na mniejsza powierzchnie i tez jest lepiej. tylko na suchum przy szybkiej jezdzie moze byc glupie wrazenie. tyle wedlug mojej wiedzy.
pozdrawiam
maciek
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group