$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - ZLOT MONTERA - CZOCHA - LEŚNA - na kazdy temat
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ZLOT MONTERA - CZOCHA - LEŚNA - na kazdy temat
Autor Wiadomość
ania-sierars1
[Usunięty]

Wysłany: |15 Sie 2007|, 2007 22:14   

witajcie


chciałam wszystkim serdecznie podziękować za zabawę, atmosferę a przede wszystkim za możliwość ponownego zobaczenia się ze wspaniałymi ludźmi. Organizatorzy spisali się na medal. Było super tylko szkoda że tak krótko. Jeszcze raz serdeczne dzięki.

Pozdrawiam serdecznie
Ania
 
 
Kevin Xy 
WSK x3



Auto: '90, 2.9 12V, GHIA, ASB, wreszcie SEDAN
Wiek: 47
Dołączył: 17 Sie 2004
Skąd: Piaseczno
Wysłany: |15 Sie 2007|, 2007 22:40   

no i my wreszcie dotarlismy- wooolniutko sie jechalocalosc wyszla 1270 km i wszystko cacy
dziekuje wszystkim za towarzystwo i organizacje spotkania
_________________
Kevin Xy
535 015 788
'88 2.0 OHC GL
'90 2.9 12V GHIA ASB
'90 2.9 12V GHIA ASB SEDAN
'90 2.9 12V GHIA ASB SEDAN
'96 2.3 16V GHIA ASB SEDAN
 
 
Struna 



Auto: XC90 2.9 biTurbo
Wiek: 45
Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: |15 Sie 2007|, 2007 23:01   

my też dotarliśmy cało pomimo drucianej opony :)
_________________
www.gcstuning.pl
Chiptuning, Hamownia, Serwis/Wyłączanie DPF/FAP, Strojenie LPG, AFR
 
 
 
Waldi_L_N 
VM pa,pa!



Auto: Na szczęście bez Forda :D
Wiek: 54
Dołączył: 17 Wrz 2006
Skąd: Poznań
Wysłany: |15 Sie 2007|, 2007 23:05   

Struna napisał/a:
my też dotarliśmy cało pomimo drucianej opony :)

No fakt, zrobiłeś drucianą oponę, ale za to w jakim stylu :564: !!!
_________________
Waldi
 
 
 
Waski 
FST Member 000



Auto: FF '94 1.3 hitleredyszyn NO LPG
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Lubin
Wysłany: |15 Sie 2007|, 2007 23:16   

zaluje ze nie zdazylem wyciagnac aparatu zeby jakis filmik nakrecic :(
_________________
Uwaga! Zwracaj uwagę na treść i formę swojej wypowiedzi ! Zanim wciśniesz "Wyślij", przeczytaj i przemyśl co napisałeś !
Posty nie wnoszące absolutnie nic do tematu, a także obraźliwe i nietaktowne, mogą zostać usunięte bez podania przyczyn !
------------------------------------------------------
run-log.com
 
 
 
keller
[Usunięty]

Wysłany: |15 Sie 2007|, 2007 23:20   

My tez dotarlismy jakos w okolicach 14stej, pozniej z megalithem zwiedzilismy pol Wroclawia w poszukiwaniu regulatora napiecia do jego Forda, poszukiwania zakonczyly sie niepowodzeniem.
Martwi mnie jednak fakt iz megalith po odstawieniu na dworzec nie daje zadnego znaku zycia, komorka nie odpowiada. Mam nadzieje ze to tylko wyladowana bateria w nokii ktora mu pozyczylem.
 
 
Waski 
FST Member 000



Auto: FF '94 1.3 hitleredyszyn NO LPG
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Lubin
Wysłany: |15 Sie 2007|, 2007 23:37   

no to szkoda, że Mega nie zostawil kluczy do Probe to bym je sciagnal w jakies odpowidniejsze miejsce
_________________
Uwaga! Zwracaj uwagę na treść i formę swojej wypowiedzi ! Zanim wciśniesz "Wyślij", przeczytaj i przemyśl co napisałeś !
Posty nie wnoszące absolutnie nic do tematu, a także obraźliwe i nietaktowne, mogą zostać usunięte bez podania przyczyn !
------------------------------------------------------
run-log.com
 
 
 
Struna 



Auto: XC90 2.9 biTurbo
Wiek: 45
Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: |16 Sie 2007|, 2007 10:10   

Waldi_L_N napisał/a:
No fakt, zrobiłeś drucianą oponę, ale za to w jakim stylu :564: !!!
zrobiłem fotki opony w domu już jak zakładałem zapas :) później wrzucę do wglądu bo widok jest niekiepski :)
_________________
www.gcstuning.pl
Chiptuning, Hamownia, Serwis/Wyłączanie DPF/FAP, Strojenie LPG, AFR
 
 
 
mario
[Usunięty]

Wysłany: |16 Sie 2007|, 2007 14:23   

Witajcie.
My jeszcze nie dotarliśmy do domu, ponieważ zatrzymalismy się do niedzieli u znajomych pod Gnieznem. Droga minęła bardzo fajnie. Jazda na trzy autka (Cygaro, Adimo) z CB to super sprawa. Podziękowania dla organizatorów za niesamowity zlot (a byłem juz na kilku) oraz dla wszystkich uczestników za nieziemską atmosferę i kilka dni zapomnienia od szarej rzeczywistości. Do zaobaczyska niebawem-mam nadzieję.
 
 
sierars1
[Usunięty]

Wysłany: |16 Sie 2007|, 2007 16:06   

Witam
Też dotarłem do domku co prawda jażda ciężka z temperaturką ale jakoś uszło i również dziękuję organizatorom za zlot który był the best i podziękowania reszcie ekipy za przybycie.
Adimowi,Cygaro,Arizo za to że bez ich pomocy nie dotarł bym do domu ale i tak akumulator zdechł i będę musiał podjechać do elektryka bo chyba gdzieś ucieka prąd.
 
 
megalith
[Usunięty]

Wysłany: |16 Sie 2007|, 2007 21:23   

Jestem jestem. Żyję :) Pierwszy raz od jakichś 20 lat jechałem pociągiem, i to jeszcze taką trasę.

Ja w sobotę wracam w rejony zlotowe, tak więc może jakiś replay?

I przeogromne dzięki dla: DareG za załatwianie części, Rafa za nocnoporanne zwiedzanie Jeleniej (Corsa de best), Krzycha za transport w rejon gdzie porzuciłem swój wóz, Wąskiego za Assistance w 3 minuty (tak, dojechał do mnie w tym czasie jak padło mi autko wieczorkiem), Kevina za dorzucenie mnie do Wrocka po nieudanej próbie uruchomienia, i oczywiście Kellera, który poświęcił mi ładne trochę czasu kursując po mieście w poszukiwaniu regulatora i ratując komórką po awarii własnej.

Normalnie chłopaki, na następny zlot muszę Wam przywieźć więcej piwa niż sam ważę :-d

Niestety wszystkie te wysiłki nie poskutkowały uruchomieniem mojego wynalazka :( Speedo przepowiadał, że zjeżdżę pół Polski poszukując części do auta, ale akurat że będzie to regulator od tak niegdyś pospolitych maluchów i poldolotów - tego to się filozofom nie śniło.
 
 
fiebik 



Auto: citroen C5 '05 2.2 hdi asb kombi
Wiek: 54
Dołączył: 16 Paź 2005
Skąd: Iława Warm-Maz
Wysłany: |21 Sie 2007|, 2007 11:40   

a i fiebikowa rodzinka składa serdeczne podziękowania organizatorom i wszystkim uczestnikom zlotu, niepowtarzalna i nie dająca się opisać atmosfera zlotu zostaje na długo w pamięci.

składam też dodatkowo osobne podziekowania dla Raf7 i jego małżonki Małgosi, dzięki których gościnności, nasz pobyt w rejonie przedłużył się do niedzieli z codziennymi atrakcyjnymi wycieczkami, w których Rafał był też naszym cierpliwym i bardzo fachowym przewodnikiem.
Rafale - nie potrafię wyrazić swojej wdzięczności i zdaję sobie sprawę, że te skromne słowa podziękowań nie oddają całokształtu, jednak jeszcze raz serdeczne - dziękuję :one:
_________________
`93 2.9 V6 12V asb nolpg
citroen C5 `05 2.2 hdi asb kombi - żony
z powodów technicznych nie używam wielkich liter za co z góry przepraszam
 
 
 
krzyhoo 
FST Member



Auto: Foguar
Wiek: 53
Dołączył: 01 Cze 2005
Skąd: Poznań
Wysłany: |21 Sie 2007|, 2007 13:16   

no i my wrocilismy - jak czesc wie ze zlota startowalismy nad morze - luuuuudzie jak tam bylo nudno bez Was :) Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich i wielkie podziekowania dla Rafa i Montera z rodzinami za ogrom atrakcji, zaangazowanie i poswiecony czas. Warmia i Mazury musza sie mocno na obiecany nastepny zlot postarac zeby bylo rownie fajnie :)

ps. zostalo cos jeszcze chleba ze smalcem? Bo mnie ssie... ;)
_________________
były:
Milka 95' 2.0 16V sedan
Black Betty 90' 2.0 DOHC sedan
Taunus 82' 1.6 w automacie :)
-------------------
 
 
 
DareG
[Usunięty]

Wysłany: |21 Sie 2007|, 2007 13:54   

pisałem już że wróciliśmy do domu ale w temacie
Cytat:
subiektywna relacja z ze "zlotu montera":)

ale dopiero teraz mam chwilę:
Wielkie dzięki dla Rafała i całej ekipy z Jeleniej(Gosia,Dominika i Jacek) za zlot i "opiekę"
Dla Leszka i Rodzinki za wspólna drogę
Fiebikowi za przepis na porterówkę i PORTERÓWKĘ
Sierarsikom, Mariowcom, Adimowcom, Kevinom i Arizo za opiekę nad synem w Pradze i za przyjaźń, Monterom, Szulerom,Kellerom, Strunce, Irkowi, Anecie i Andy`emu
i wszystkim innym dzięki którym zabawa była świetna,a chwile niezapomniane,
do zo ba cze nia mniam mniam mniam na następnym
 
 
leo
[Usunięty]

Wysłany: |21 Sie 2007|, 2007 14:50   

No i leośki wszystkie w końcu dotarły do domu, pokonując w sumie ponad 1500 km.
Dołączam się do podziękowań dla wszystkich obecnych na zlocie, za przemiłą atmosferę jaką udało się stworzyć, niewidoczną więź, która mimo wielu przecież różnic jakoś nas połączyła :) , wszystkim producentom przepysznych specyfików za niezapomniane doznania kulinarne ;) , a przede wszystkim Rafałowi za organizację i Monterowi - za miłe sąsiedztwo i przejęcie patronatu nad zlotem:).

Szczególne słowa wdzięczności dla Rafała i Gosi, za możliwość przedłużenia pobytu w jeleniogórskiem i za pokazanie uroków tej ziemi.... oraz wielkiej i nieopisanej gościnności Jeleniogórzan :) .
Wielkie dzięki za cierpliwość i wyrozumiałość...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group