$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - RDS w 2006
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
RDS w 2006
Autor Wiadomość
slaw
[Usunięty]

Wysłany: |28 Sie 2004|, 2004 22:34   RDS w 2006

Mam pytanie dotyczace dziwnie (wg mnie) zachowujacego sie RDS-u w radiu Ford 2006. Otoz pojawia sie co ktorys napis i jest widoczny przez dluzsza chwile, takze nie wiadomo co leci za tekst w RDS-ie. Np zamiast "Sluchacie radia XYZ" pojawia sie "Sluchacie (po dluzszej chwili) XYZ (i tez jest dluzsza chwile zanim pojawi sie nastepny tekst).

Czy to jest normalka czy moze cos w radiu wysiadlo?

dzieks

pozdrawiam
 
 
hryniak
[Usunięty]

Wysłany: |30 Sie 2004|, 2004 15:57   

nie wiem jak jest w tym modelu radyjka ale we wszystkich jakie miałem RDS pokazywał tekst w miarę płynnie - tzn przerwy pomiędzy sekwencjami nie były większe niż 1-2 sek.
 
 
Rafał A.(antek) 


Auto: Mondeo
Pomógł: 97 razy
Wiek: 44
Dołączył: 21 Maj 2004
Skąd: Łódź
Wysłany: |1 Wrz 2004|, 2004 01:44   

jest to normalka, jest to stary model radia (jak i 2008) i ma stacjonarny rds ktory wogole nie wytswietla przewijania, tylko wyswietla to co zlapie w chwili walczania stacji. jak bedziesz naciskal pszycisk stacji danej co chwila, to obejzysz caly tekst :) albo ja tez mam zepsute radio :)
_________________
Mechanika - Elektryka FORD
tel 791 054 854
Nasza lokalizacja na mapie:
http://tinyurl.com/qhaqjsk
 
 
 
slaw
[Usunięty]

Wysłany: |3 Wrz 2004|, 2004 19:14   

Rafał A.(antek) napisał/a:
jest to normalka, jest to stary model radia (jak i 2008) i ma stacjonarny rds ktory wogole nie wytswietla przewijania, tylko wyswietla to co zlapie w chwili walczania stacji. jak bedziesz naciskal pszycisk stacji danej co chwila, to obejzysz caly tekst :) albo ja tez mam zepsute radio :)



dzieks. tak myslalem, ze to przez stare radio. no chyba, ze obaj mamy je zepsute :)

wlasciwie to myslalem tez, ze moze cos tam w nim wysiadlo. w koncu ile lat juz jest uzywane.

pozdrawiam
 
 
Arvin
[Usunięty]

Wysłany: |26 Paź 2004|, 2004 14:47   

Witam!!!
A ja miałbym taką prośbę do posiadaczy radia 2006 RDS (Sound 2000)... a mianowicie: Czy mógłby ktoś opisać wszytkie piny jakie są w tym radiu (gdzie napięcie, masa, głośniki itp), bo kumpel ma takie radyjko ale kostki nie posiada :lol:
Z góry bardzo dziekuję!!!
Pozdrawiam!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group