$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - jakie cisnienie w VM
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
jakie cisnienie w VM
Autor Wiadomość
Tlukas
[Usunięty]

Wysłany: |25 Gru 2005|, 2005 23:42   

Czyli świece sprawdzałeś bezpośrednio na aku. A sprawdzałeś czy na tych fajkach do świec jest wogóle napięcie? U mnie był taki feler że wiązka elektryczna zasilająca świece przy przegrodzie ma łączenie i tam był kiepski styk/lut i w zależności od pogody (temperatura i wilgotność) raz palił a raz nie. Robota zajęła 15 minut i od tej pory bez problemu pali.
Napisz jeszcze czy wtedy kiedy nie chce Ci auto zapalić to próbowałeś go odpalić z wciśniętym pedałem gazu?
 
 
Sobas
[Usunięty]

Wysłany: |26 Gru 2005|, 2005 11:36   

Świece sprawdzałem na wszystkie możliwe sposoby,nawet wykręcone wpiąłem bezpośrednio w fajnkę ,dałem mase i też było ok.Odpalam go zawsze jest jest zimny z wciśniętym pedałem gazu.Z tyłu leci dym a zapalić nie chce

[ Dodano: 2006-01-02, 07:45 ]
Akumulator jest nowy centra futura 75 AH 680 A prad rozruchu,rozrusznik po przeglkądzie chodzi jak pszczółka,a auto dalej nie zapala.
Czy udzieli mi ktoś konkretnej odpowiedzi na temat ciśnienia w silniku??JAk duży wpływ ma na rozruch.Wiem że ma duży,ale jak pisałem w jednym warsztacie miał 26-27 atm w drugim 22,nie wiem skąd ta róznica.Pierwszy pomiar był na ciepłym silniku drugi na zimnym.
Bo do tej pory zrobione jest wszystko...świece rozrusznik aku,wtryski ,cału układ paliwowy,a auto dalej nie zapala,lub zapali ale po bardzo bardzo długim kręceniu. Silnik ma przebieg 220tyś km,jak już zapali chodzi ładnie. Jestem juz bez żadnych pomysłów.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group