$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - SCORPIO 2.5D czy warto?
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
SCORPIO 2.5D czy warto?
Autor Wiadomość
SKonrad
[Usunięty]

Wysłany: |27 Wrz 2004|, 2004 14:26   SCORPIO 2.5D czy warto?

Witam wszystkich.. Noszę sie z zamiarem kupna scorpio.. Koniecznie sedana i to raczej z końca produkcji 93-94.. Mam na oku jednego ale ma silniczek 2.5 D bez turbo.. teraz pytanie: czy to wystarczy na takie autko czy lepiej szukać czegoś z TD a może 2.0 ew. 2.4 zagazowane?
Z góry dzięki za wszelkie wypowiedzi..
pozdrawiam
Konrad
 
 
SKonrad
[Usunięty]

Wysłany: |27 Wrz 2004|, 2004 14:56   

oczywiście chodziło mi o wersję przed "wielorybem".. :wink: w każdym bądź razie rocznik 93-94..
 
 
Gierap
[Usunięty]

Wysłany: |27 Wrz 2004|, 2004 16:20   

Co do tego czy warto :wink: to Scorpio zawsze warto kupić bądź co bądź baaardzo wdzięczny samochód,co do 2.5 dieselka bez turba,hm..nie do mnie pytanko,ale z opini tu to słyszałem że wcale tak źle nie jest :roll: Demon szybkości nie jest,ale wystarcza na jazdę no i komfort jak we wszystkich Scorpiaczkach :wink:
 
 
tereszcz
[Usunięty]

Wysłany: |28 Wrz 2004|, 2004 19:31   

Ja mam scorpio 2.5 D ale z 86 r. Jak lubisz szybka i dynamiczną jazdę to napewno odpada. Nadaje się do normalnej jazdy bez szaleńst. Jest zato ekonomiczny w trasie ok 6l (przy 100-110 km\h) średnio 7-7.5l. Turbina mile widziana (brakuje pare KM). Mój tato ma scorpio 2.0 OHC- 100 KM tym sie już lepiej śmiga. Osobiście to bym chciał mieć 2.9. POZDRAWIAM
 
 
Pershing 



Auto: .
Wiek: 44
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Radom
Wysłany: |28 Wrz 2004|, 2004 19:53   

Mnie do pelni szczescia brakuje jeszcze 2 cylindrow i 2 dodatkowych literkow :twisted: 5.0 V8 to by dopiero byla maszyna :D Wspanialy samochod z potworem pod maska :D
 
 
 
plastic
[Usunięty]

Wysłany: |28 Wrz 2004|, 2004 23:32   

Wydaje mi się, że w tych rocznikach nie było 2.5 diesla bez turbiny - to dlaczego ma taki silnik sprawdź to dokładnie. Chociaż mogę się mylić :D
przejściówki były z silnikami citroena i alfy, ale z turbinami. Pierwszy mniej koników, ale nie do zaj.....a, a drugi koniki ok. ale czasami kuleją :D
2.5 td odpycha się przyzwoicie :D
 
 
HaK
[Usunięty]

Wysłany: |29 Wrz 2004|, 2004 11:35   

A co powiecie o 95/96 2.5 TD ?? jak to powinno miec spalanie na trasie i w miescie ? jakie sa czule miejsca tego silniczka ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group