$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - jakie to radio??? help
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
jakie to radio??? help
Autor Wiadomość
jędrek4994
[Usunięty]

Wysłany: |27 Wrz 2004|, 2004 11:42   jakie to radio??? help

Mam wielką prośbę do uczestników forum. Jestem szczęśliwym posiadaczem FS 2,0 OHC w wersji Ghia, w aucie tym zamontowane jest oryginalne radio bez wzmacniacza ( wzmacniacz w konsoli pod radiem poniżej ), no i właśnie padło na obudowie nie ma żadnych oznaczeń ani kodów paskowych no i w zakładzie stwierdzili, że nie wiedzą co to za model i z tego powody nie mogą mi go naprawić. Radio to różni się od np 2015 tym, że ma sterowanie wysokimi i niskimi tonami natomiast balans regulowany jest na wzmacniaczu. Wyjście na wzmacniacz okrągłym gniazdem z chyba ośmioma przewodami. PLEASE może ktoś ma takie radyjko i zechciałby podpowiedzieć jaki to model, bo kiepsko się jedzi po cichu, no a w samochodzie musi być radio oryginalne - oczywicie. [/swf]
 
 
Piof
[Usunięty]

Wysłany: |27 Wrz 2004|, 2004 12:12   

Radio to model 2006 - mam na zbyciu komplet tzn radio i wzmacniacz - poszukaj w postach "sprzedam" - tam był dokładny opis. Było w scorpio 2.4 ghia z '89 więc pewnie o ten model Ci chodzi.
 
 
irek 
Member 021



Auto: Peugeot 508 2012r. sedan hybryd4 200 kucy
Wiek: 46
Dołączył: 04 Maj 2004
Skąd: Rybnik/Głub.
Wysłany: |27 Wrz 2004|, 2004 14:10   

Hejka

A ja jak kiedys szukałem radia 2006 to nikt nie miał a tu proszę mają i kompletne :) teraz to nawet mam już dwa komplety tego radia a jeden zamiast płaskiego wzmacniacza to z korektorem też orginalnym FORDA, a tak na marginesie to dobrze to gra nie ma co mówić.


Pozdrawiam
 
 
 
Piof
[Usunięty]

Wysłany: |27 Wrz 2004|, 2004 14:45   

Gra b. fajnie tylko brak RDS-u w trasie przeszkadza a często jeździłem dalej i z żalem ale chyba już nie wrócę do tego radyjka chociaż fajnie mieć orginał dydykowany do danej fury. Irek możliwe że wtedy siedziało u mnie w samochodzie i umilało mi czas więc nie myślałem o pozbyciu się.
 
 
irek 
Member 021



Auto: Peugeot 508 2012r. sedan hybryd4 200 kucy
Wiek: 46
Dołączył: 04 Maj 2004
Skąd: Rybnik/Głub.
Wysłany: |27 Wrz 2004|, 2004 14:49   

hej

Ja w tej chwili mam JVC ale powiem szczeże że co pewien czas wkładam z powrotem model Forda 2006 i super stylistycznie pasuje do Scorpio i do deski rożdzielczej. On wogółe ma niezły wygląd ze względu, że wszystko ma w pokrętłach bas sopran i power

Pozdrówka
 
 
 
COSSY
[Usunięty]

Wysłany: |27 Wrz 2004|, 2004 17:48   

2006 ma moc 4x6W. Wzmacniacz jest potrzebny raczej
 
 
Piof
[Usunięty]

Wysłany: |28 Wrz 2004|, 2004 10:48   

Cossy - katalog podaje 4 x 15 (oczywiscie jako całość) - a radyjko bez wzmacniacza nie będzie grało. Ja mam dokładnie taki kuplecik jak na zdjęciu (2006)
 
 
COSSY
[Usunięty]

Wysłany: |28 Wrz 2004|, 2004 12:43   

Ja mialem na mysli inne radio, nowsze.
 
 
lancer
[Usunięty]

Wysłany: |28 Wrz 2004|, 2004 12:48   

mam gdzieś sam wzmacniacz chyba
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group