Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
problemy z 2,9 , lpg i chyba nie tylko....
Autor Wiadomość
Pershing 

Auto: .
Wysłany: |16 Wrz 2004|, 2004 08:33   

Mam manuala i zadnych drgan nie zaobserwowalem.

jasam
[Usunięty]

Wysłany: |16 Wrz 2004|, 2004 18:05   

ja mam najprostszą lovato na jednej śrubce przed 3nikiem, bez przepływomierzy (i dobrze bo czasami kopie) spalanie średnie załamujące (20) kiedyś było lepiej, teraz mam drgania gdy samochód nie przyśpiesza wyraźnie. Wczoraj go regulowałem sam i jeszcze zobaczymy. jedyne co planuje zrobić to skierować wlot powietreza do środka komory silnika (tym bardziej że nie mam gumy pod reflektorem). poza tym nie mam większych problemów

Pershing 

Auto: .
Wysłany: |16 Wrz 2004|, 2004 20:07   

Ja tez skierowalem wlot do wewnatrz bo przy wyzszych predkosciach jak wyrzucilem na luz to silnik gasl, dlawil sie itp.

Hubert
[Usunięty]

Wysłany: |17 Wrz 2004|, 2004 15:16   

U mnie niestety na jednej śrubce przed trójnikiem też dość dużo pali.... zamierzam założyć dwie śrubki między trójnikiem a mikserami, podobno to pomoże....... komputer usuwam..

Struna 

Auto: XC90 2.9 biTurbo
Wysłany: |20 Wrz 2004|, 2004 01:19   

U mnie jest silnik krokowy przed trójnikiem i dodatkowo śruba za tymże silnikiem. Pali jak na mój gust baaardzo dobrze. od w zasadzie 10 na trasie ( raz tylko byłem taki cierpliwy i oszczędny ) do 18 przy ostrej jeździe po mieście i ponad 190 na trasie. Zazwyczaj 12 na trasie i do 15 po mieście. Instalka z emulatorami sond lambda.

skorza
[Usunięty]

Wysłany: |20 Wrz 2004|, 2004 08:01   

Struna napisał/a:
U mnie jest silnik krokowy przed trójnikiem i dodatkowo śruba za tymże silnikiem. Pali jak na mój gust baaardzo dobrze. od w zasadzie 10 na trasie ( raz tylko byłem taki cierpliwy i oszczędny ) do 18 przy ostrej jeździe po mieście i ponad 190 na trasie. Zazwyczaj 12 na trasie i do 15 po mieście. Instalka z emulatorami sond lambda.

tzn. że na każdą sondę masz osobny emulator! Pisałeś,że masz jeden silnik krokowy i srubke, eale na tym samym przewodzie???

Hubert
[Usunięty]

Wysłany: |21 Wrz 2004|, 2004 20:32   

witam panowie, na razie zalozylem dwie srobki za trojnikiem... nei ma zadnego dlawienia, chodzi rowniej... najprawdopodobniej spalanie tez spadnie.... napisze jeszcze, pozdrawiam

Odpowiedz do tematu