$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Problem z Wtryskiem...
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z Wtryskiem...
Autor Wiadomość
Matth
[Usunięty]

Wysłany: |20 Wrz 2004|, 2004 18:41   Problem z Wtryskiem...

WitamMam problem z ukłądem wtryskowym w swoim autq:( mianowicie nie pali mi bestia na wszystkie gary (przynajmniej tak to brzmi...) albo pali nierowno... No w kazdym razie wymienilem 2 wtryski (jeden byl uszkodzony a drugi jakis nieoryginalny..) i nic mechanik mowi ze to sterownie wtryskiem:(:( a ja nie wiem czy da sie to jakos sprawdzic nie liczac wymiany sterownika ktorego z reszta nie mam... wiem ze da sie zczytywac bledy komputera ale nie wiem czy to cos da i jak sie to robi (moze wiecie czy ktos sie tym zajume w poblizu zielonej gory?? i robi to dobrze).. dodam ze auto na gazie chodzi rowniutko takze to musi byc cos z zasilaniem lub tym sterownaiem. Gdzie szukac przyczyny moze cos z paliwem jakie sa oznaki zbyt malego cisnienia paliwa za regulatorem cisnienia albo walnietej pompy?? Pomozcie mi prosze:)..
Pozdrawiam
 
 
VIK 
KR673YV



Auto: BMW E38
Pomógł: 64 razy
Wiek: 45
Dołączył: 20 Maj 2004
Skąd: Kraków
Wysłany: |20 Wrz 2004|, 2004 18:53   

wtryski są mostkowane parami 1i2 oraz 3i4 które gadają, a które nie??
_________________
"mądremu wystarczą dwa słowa a głupiemu to i referatu mało..."
tel.: 502894108.
 
 
 
Matth
[Usunięty]

Wysłany: |20 Wrz 2004|, 2004 19:01   

co to znaczy ze "gadaja"?? mam wymienione drugi i czwarty
 
 
kuba 



Auto: I nie ma Forda, nic już ni ma...
Pomógł: 2 razy
Wiek: 48
Dołączył: 27 Kwi 2004
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: |21 Wrz 2004|, 2004 09:25   

moja rada, jedź do mechesa, jakiegokolwiek, zmierz ciśnienie na listwie wtryskowej. Jeśli będzie ok, to dopiero bierz się za wtryski. Komputer weź od jakiegoś kolesia na podmiankę, a jak nie masz znajomka, to zapraszam do Cz-wy na najbliższy zlocik.
 
 
Szuler
[Usunięty]

Wysłany: |21 Wrz 2004|, 2004 10:29   Re: Problem z Wtryskiem...

Tak off topic.. Zaspany jestem dziś jak cholera, i nie wiem dlaczego jak spojrzałem na temat to odczytałem: problemy w wytryskiem... :)))))) )). Po dogłębnym spojrzeniu w treść wywnioskowałem, że jednak chodzi o wtrysk. Braku kłopotów z wytryskiem gratuluje, kłopotów z wtryskiem nie zazdroszcze.. ;))) .

PS. Wiem, że mój post nie można potraktować jako poradę.. Jak chcecie admini kochani to możecie wywalić mój post, nie obrażę się :) .

Pozdrawiam
Szuler
 
 
Matth
[Usunięty]

Wysłany: |21 Wrz 2004|, 2004 19:32   

nie ma sprawy Szuler:) moze wtrysk nie dziala najlepiej ale to drugie w najlepsiejszym pozadku;) na sprawdzenie cisnienia musze sie wybrac wtryski juz polecialy 2 bojeden byl inny a drugi jakos uszkodzony mechanicznie... nie pytajcie bo nic wiecej nie wiem... a kompy od jakich modeli moga pasowac tylko OHC?? pewnie tak ale coz zapytac mozna a i jak sie sprawdza cisnienie na listwie?? zeby mnie ktos aby czasem w balona nie zrobil...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group