$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Ford Scorpio - swierzo kupiony
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ford Scorpio - swierzo kupiony
Autor Wiadomość
ILiON
[Usunięty]

Wysłany: |25 Sie 2004|, 2004 15:41   Ford Scorpio - swierzo kupiony

Wlasnie stałem sie posiadaczem Forda Scorpio Combi TD rocznik 92, stan wyglada mi na bardzo dobry. Niewiem nic o tym aucie, moze ktos mi napisac o jego wadach i zaletach??
(naprzykład czy jest bezproblemowy i tani w utrzymaniu.)
Mój SCORPIO posiada przebieg zaledwie 122 tys. i jest swierzo sprowadzony z Niemiec, kupiłem go bo bylem zachwycony tym wozem, wydaje mi sie super samochodem.
Pewnie nie jedna osoba interesujaca sie tym samochodem chciała by to wiedziec jak ono wyglada w ekspuatacji.

Pozdrawiam wszystkoch, i zgóry dziekuje za podzielenie sie wiadomosciami o tym samochodzie :)
 
 
COSSY
[Usunięty]

Wysłany: |25 Sie 2004|, 2004 20:59   

Wierzysz w ten przebieg, bo ja nie. Zauważyłem jedno, np. jest wręcz niemożliwością kupić TD poniżej 200tys. w Niemczech za małe pieniądze. Zazwyczaj mają przeb. 200-300 tys. Dziwne że u nas sprowadzone TD zawsze mają około 100 tys. przeb. przy sprzedaży.
Wniosek narzuca sie jeden.
 
 
zbyszek 
WKZ U 802



Auto: '96, 2.9 24V, ASB LPG
Wiek: 63
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Kozienice
Wysłany: |25 Sie 2004|, 2004 23:41   

Cossy czepiasz się szczegółów, scorpio z 89 mogą mieć przejechane 86000, a Ty mówisz, że z 92, 100000 to mało. Zobacz tu:
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=29655935
Ciekawe tylko czy gość go trzymał w salonie czy w stodole :mrgreen:
_________________
był 2.0 CL 89
byl 2.9 24v 92
jest 2.9 24V 96

Dochodzenie odszkodowań
 
 
Pershing 



Auto: .
Wiek: 44
Dołączył: 21 Kwi 2004
Skąd: Radom
Wysłany: |25 Sie 2004|, 2004 23:49   

Hehehe... przypomnialo mi sie jak z kumplem sprzedawalismy Cinqecento :) Koles przyszedl , obejzal, nie mial sie do czego przyczepic to powiedzial ze go nie wezmie bo ma za duzy przebieg. Na to z kumplem do niego : "Przyjdz Pan za godzine bedzie mial o pare tysiecy mniej" Wiertarka poszla w ruch i przebieg taki jakby nim dziadek do kosciola pomykal w niedziele :) Pewnie podobnie bylo z tym Scorpiakiem :lol:
 
 
 
COSSY
[Usunięty]

Wysłany: |26 Sie 2004|, 2004 00:14   

Raczej Zbychu Twój wiek nie pozwala na taką naiwność. Sporadyczne przypadki się zdarzają ale chyba swój rozum masz?
 
 
plastic
[Usunięty]

Wysłany: |26 Sie 2004|, 2004 00:40   

Ale Iliona zdołowaliście :D
Przecież teraz wszyscy kupują w Niemczech od dziadków :wink:
Niemieckie społeczeństwo starzeje się :wink:
Serio - to oczywiście jest możliwy taki przebieg (mało prawdopodobny :( ) , ale jeżeli nawet byłby większy. a auto śmiga to pi...ć to!!!
 
 
ILiON
[Usunięty]

Wysłany: |26 Sie 2004|, 2004 12:26   Skorupka

Może mam tego farta i udalo mi sie kupic skorupe bez krecenia, napewno okaze sie to w ekspluatacji. Jedyne co zucilem okiem na pedaly i kierownice, kierownica byla mniej zuzyta niz w skodzie ktora wczesniej posiadalem a scoda miala 100 tys przebiegu od nowosci, wnetrze tez bylo malo zuzyte, tzn jak na te lata, w sumie wygladalo mi na te 120 tys, przebieg wiekszy jest mozliwy chyba w tedy jak by jezdzil tym autem straszny pedant, i kierownice wymienil, po jakis 60 tys. :) , okaze sie w ekspluatacji predzej czy pozniej. mam nadzieje ze autko jest ok i nic nie zacznie wylazic, po kilku.... kilometrach :)
 
 
Struna 



Auto: XC90 2.9 biTurbo
Wiek: 45
Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: |26 Sie 2004|, 2004 13:40   

Jak licznik był kręcony to będzie Ci potem niepłynnie pokazywał kilometry - znaczy się będzie tak jakby skokowo zmieniał cyferki.
_________________
www.gcstuning.pl
Chiptuning, Hamownia, Serwis/Wyłączanie DPF/FAP, Strojenie LPG, AFR
 
 
 
Akowiec
[Usunięty]

Wysłany: |26 Sie 2004|, 2004 22:52   

Zgodze się ze Struną przekręcony licznik wtedy jest niestabilny (mam to u siebie) ale co tam - powyżej 150 jest stabilny jak inne :-)
 
 
plastic
[Usunięty]

Wysłany: |26 Sie 2004|, 2004 23:48   

Licznik można tak przekręcić, że nie będzie żadnych dziwnych objawów.
Napewno :D
ILiON, ciesz się z posiadania porządnej furki i daj spokój z domysłami :wink:
 
 
Struna 



Auto: XC90 2.9 biTurbo
Wiek: 45
Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: |27 Sie 2004|, 2004 01:12   

Pewnie, że można - tylko mało kto sobie zadaje tyle trudu :D - i popieram - olej sprawę i ciesz się autkiem. Czy kręcony czy nie - ważne, że Ci się podoba i że chodzi dobrze.
_________________
www.gcstuning.pl
Chiptuning, Hamownia, Serwis/Wyłączanie DPF/FAP, Strojenie LPG, AFR
 
 
 
TCQ
[Usunięty]

Wysłany: |31 Sie 2004|, 2004 16:33   

Ja nie podważam tego przebiegu, choć wiem że niemcy potrafią dużo zapłacić byle by auto miało mało przebiegu, ja w swoim mam 166tys, wskazówka mi stoi idealnie, choć nie uważam iż ten przebieg jest na 100% faktyczny, auto jest technicznie w bdb stanie i wnętrze też wygląda bardzo dobrze, jedynie zewnętrznie jest zaniedbały, jak będe miał pieniądze to go odświeże :) W każdym bądź razie scorpiaki długo jeżdzą bez większych awarii, najczęściej zauważyłem że są problemy z wachaczami i elektryką, ale to moje zdanie nie każdy może się zgodzić.
 
 
mmmk
[Usunięty]

Wysłany: |21 Wrz 2004|, 2004 12:30   

A w 200088 w 2.0 dohc rocznik 90 mozna wierzyc? Silnik chodzi ok a srodek moze wslkazywac na taki przebieg. Sam go przywiozlem z niemiec i mysle,ze moze taki miec.
pozdrawiam
maciek'
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group