$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Czy ktos zakladal termometr, deske z samochodzikiem
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy ktos zakladal termometr, deske z samochodzikiem
Autor Wiadomość
lukasz006
[Usunięty]

Wysłany: |15 Wrz 2004|, 2004 00:08   Czy ktos zakladal termometr, deske z samochodzikiem

Mam najubozsza wersje scorpio (byla juz troche tam wlozyzlem :) ) i chce teraz wlazyc:

-prawa czesc deski rozdzielczej z tym samochodzikiem i pytanie czy kontrolki swiatel beda dzialac oraz to ktore dzwi sa otwarte czy trzeba cos ewentualnie nie duzego przerabiac

-mam tylko zegarek a chce go wymiec na ten z data stoperem i termometrem i pytanie czy jest instalacja do termometru i gdzie on jest bo jak sie domyslam inne funkcje beda dzialc

-mam wlacznik tylko czasowych wycieraczek bez mozliwosci ustawienia predkosci i pytanie czy jesli wloze te przelacznik z regulacja predkosci to juz wszytsko czy jescze przekaznik jakis czy poprostu odrazu bedzie dzialac

-chce wlazyc to cos aby po otwarciu dzwi jak sa wlaczone swiatla pikalo sobie te pip pip pip ... czy to jest jakis modol, czy przekaznik i gdzie to jest jak wyglada ?? czy cos trzeba w instralcji przerabiac??
 
 
kuba 



Auto: I nie ma Forda, nic już ni ma...
Pomógł: 2 razy
Wiek: 48
Dołączył: 27 Kwi 2004
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: |15 Wrz 2004|, 2004 16:16   

deskę z samochodzikiem możesz sobie śmiało odpuścić. Do jej sterowania jest odrębny komp i jeszcze takie ustrojstwo co wykrywa spalone żarówki, no chyba że jesteś elektrykiem samochodowym to powodzenia. Termometr (a ściślej czujnik) znajduje się z przodu na belce przedniej, nieco schowany pod zderzakiem, nie jestem pewien czy ci to zadziała. Przy wycieraczkach powinno działać (przy najmniej u mnie tak jest).
Bipbip od światel tez jest zakładane fabrycznie, ale możesz to jakos wcisnąć (np pod plus od świateł i masa z wyłącznika drzwiowego).
Powodzenia.
 
 
lukasz006
[Usunięty]

Wysłany: |16 Wrz 2004|, 2004 22:25   

Graty mam i ewentualna wymiana jakiegos kompa tez wchodzi w gre (tylko jesli jest instalacja bo tej juz mi sie niechce przerabiac, a ta z ktorego mam graty zostala wyrzucona bo byla cala pocieta i po lutowana) pozostalosc po innym ktory zginol w akcji (wysig wygral :) i jak na zlosc ten drugi go holowal do domu :( )
 
 
kuba 



Auto: I nie ma Forda, nic już ni ma...
Pomógł: 2 razy
Wiek: 48
Dołączył: 27 Kwi 2004
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: |17 Wrz 2004|, 2004 07:23   

O ile dobrze kojarzę, to chyba trzeba przerabiać instalacje, choćby po to żeby wpiąć dodatkowy komp. Poza tym termometr tez jest podpięty do deski z samochodzikiem. Taniej i prościej cię wyjdzie kupić jakiś termometr w markecie i założyć. Co do reszty, jak w poprzednim poście.
 
 
VIK 
KR673YV



Auto: BMW E38
Pomógł: 64 razy
Wiek: 45
Dołączył: 20 Maj 2004
Skąd: Kraków
Wysłany: |17 Wrz 2004|, 2004 18:13   

Cała wiązka do wersji z samochodzikiem jest INNA, kompy do tego są DWA, najlepiej przełożyć całą wiązkę od przednich do tylnych lamp włacznie, za dzień idzie to zrobić, w przeciwnym razie, masakrycznie tak szukac i wpinać.
_________________
"mądremu wystarczą dwa słowa a głupiemu to i referatu mało..."
tel.: 502894108.
 
 
 
lukasz006
[Usunięty]

  Wysłany: |17 Wrz 2004|, 2004 22:23   

No dobra czyli w takim razie odpuszczam se samochodzik i termometr (przynajmniej narazie :)) reszte moze sprubuje teraz a co do wymiany calej instalcji to to jest dopiero masakra pamietam jak wyciagalem graty z tego starego ona idzie troche w podsufitce troche pod siedzeniami troche w progach jest jej od pyty pod deska rozdzielcza czyli musialbym wywalic wszystkie graty ze srodka fotele, deske, dywaniki to na pewno nie przejdzie samochod jest calkiem w niezlym stanie a po takiej przerobce to bedzie wygladal gorzej niz ten ktorego skasowale 8) (moze w dzien by i to zrobil ale to naprawde musial bym sie sprezac to juz wole se to odpuscic) nie to ze jestem leniwy (dodane szyby elektryczne i elektryczne lusterka) ale wiem ze ucierpi na ty auto a dwa ze niemam garazu aby go rozgrzebac a na podworku to tez nieporozumnienie

ps
dzieki za info
 
 
VIK 
KR673YV



Auto: BMW E38
Pomógł: 64 razy
Wiek: 45
Dołączył: 20 Maj 2004
Skąd: Kraków
Wysłany: |18 Wrz 2004|, 2004 16:55   

A dlaczego ma ucierpieć?? można zrobić łączenia kabli tych co idą w podsufitkę i progi, i ograniczysz sie tylko do wyjęcia tego co pod maską z przodu, przewleczenia do wnętrza wraz ze skrzynką bezpieczników, i połączenia przy progach i slupkach, kolorami dojdziesz. :wink:
_________________
"mądremu wystarczą dwa słowa a głupiemu to i referatu mało..."
tel.: 502894108.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group