$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - AUX
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
AUX
Autor Wiadomość
Khazar 


Auto: '95 2,9 BOB, sedan +LPG
Dołączył: 09 Sie 2013
Skąd: Olsztyn
Wysłany: |24 Lip 2014|, 2014 18:42   

Cóż zatem począć ?
Wpiąć się zamiast FM ? Dało by się jakoś przepuścić przez jakiś przełącznik żeby było do wyboru między fm a aux czy trzeba się pozbyć fm ?
Sygnały z cd i kasety odpadają tak ?
 
 
levy 
krzysiek



Auto: rudolf 95 16v
Wiek: 55
Dołączył: 24 Kwi 2007
Skąd: swidnica
Wysłany: |25 Lip 2014|, 2014 19:14   

najlepiej jeżeli nie za bardzo jestes z elektronika za pan brat
podepnij sie pod noge 37 ale to bedzie sygnal mono za to przelaczysz na AM i gra
albo dolutuj {zrezygnuj z nóg 37 i 38 (noga 37 odcieta)} przewody do nóg 1 i 43 nic nie przecinasz i masz kanal L i P włączasz AM wsadzasz jack-a i powinno grać
_________________
SCORPIO 2.0 16V
 
 
Khazar 


Auto: '95 2,9 BOB, sedan +LPG
Dołączył: 09 Sie 2013
Skąd: Olsztyn
Wysłany: |4 Wrz 2014|, 2014 09:41   

levy napisał/a:

albo dolutuj {zrezygnuj z nóg 37 i 38 (noga 37 odcieta)} przewody do nóg 1 i 43 nic nie przecinasz i masz kanal L i P włączasz AM wsadzasz jack-a i powinno grać


Zrobiłem tak i gra. Są oba kanały, nie ma szumów ani trzasków. Ale jest ciszej. Przy maksymalnej głośności i w radiu i w odtwarzaczu mp3 jest znacznie ciszej niż dawało radio sound 2000. W tamtym spokojnie mogłem mieć tak głośno że zaczynały brzęczeć głośniki, tu się nawet nie zbliżę. Z czego może to wynikać ?

Zauważyłem że głośność sygnału zależy od ekranu/masy. Jej odłączenie powoduje spadek głośniości, natomiast nie zauważyłem różnicy między podłączeniem jej do obudowy radia a odpowiedniego pinu na procku. Myślałęm że ekran odpowiada tylko za wyciszenie szumów. Czy różnica w głośności między tymi radiami może być spowodowana kondensatorasmi ? W poprzednium radiu ich nie wlutowałem, tutaj są wstawione szeregowo.

[ Dodano: |2 Paź 2014|, 2014 15:43 ]
Wywaliłem te kondensatory i jest ok. Nie wiem co tam z nimi było nie tak, czy kupiłem nie takie jak trzeba czy zle je zamontowałem, ale bez nich wszystko działą jak trzeba. Tak jak pisałeś, sygnał z mp3 załącza się po ustawieniu na am, nie wiem jeszcze jak działa fm, bo póki co sprawdzałem to w sierrze a tam mam inną końcówkę od anteny, ale zapewne będzie ok. Dzięki wielkie za pomoc i sorka za ciemniackie pytania :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group