$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Serwisy
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Serwisy
Autor Wiadomość
łukasz194
[Usunięty]

Wysłany: |5 Paź 2007|, 2007 15:29   

dlatego chiałbym sie co nieco o nim dowiedzieć a muze ktoś ma fachmana od asb :lol:
 
 
KorczAndSehr
[Usunięty]

Wysłany: |11 Lut 2008|, 2008 12:36   

Jezeli ktos bedzie mial zamiar skorzystac w serwisu w rumi zaraz przy robotniczej ( gdzie robia tez przeglady i remonty suzuki ) to niech lepiej jegdzie gdzie indziej. Umowilem sie z gosciem na wymiane tarcz i klockow a przyszlo mi zaplcic o 150 zl, bo musieli dluzej sciagac stare tarcze ( byly kompletnie pordzewiale itp ) ale nic mnie nie informowal ze bedzie drozej, tarcze ktore zalozyli tez okazaly sie drozsze - zero informacji. Potem nawet policzyli mi za sciagniecie kola z tylu bo chcialem zobaczyc jak wygladaja klocki z tylu, jak powiedzialem gosciowi ze zaklad to totalna lipa, zadnego informowania o kosztach itp to sie tlumaczyl tak bezsensownie ze szkoda czasu na sluchanie. Do tego wszystkiego pracownicy wlekli sie jak cholera ( 3 osowby - od 8:30 do 11 trwala cala wymiana ), chodzi i szpetali miedzy soba ( bo akurat stalem na warsztacie a nie w poczekalni ) jakby ta cala wymiana byla jakas tajemnica. Tragedia. Uwazajcie. To chyba www.serwis-rumia.pl jakis marek klin - idiota. Zauwazylem ze w polsce czesto panuje zasad ( odwal robote i zapomnij ) brak przyciagania klienta to nastepnych uslug.
 
 
KorczAndSehr
[Usunięty]

Wysłany: |11 Lut 2008|, 2008 16:20   

No robole ogolnie maja gdzies, ja to rozumiem, ale to wszystko mysle wina szefa, jak szef lipnie placi to ludzie maja gdzies, a jak szef ma gdzies klientow to wtedy wszyscy w calej firmie dostaja po kieszeni. A co do przyciagania, to napewno nie informujac o niczym tylko chodzac i cos gadajac pod nosem ( chyba do swoich pracownikow ), zmieniajac warunki wczesniej ustalone i nagle przedstawiajac kosmiczny rachunek to raczej nikogo nie przyciagnie, chyba tylko tych od haraczu. Bo dla nich im wiekszy zarobek tym szybciej sie pojawiaja.
 
 
Struna 



Auto: XC90 2.9 biTurbo
Wiek: 45
Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: |11 Lut 2008|, 2008 16:24   

po co zatem płaciłeś za coś czego nie zamawiałeś ?
_________________
www.gcstuning.pl
Chiptuning, Hamownia, Serwis/Wyłączanie DPF/FAP, Strojenie LPG, AFR
 
 
 
KorczAndSehr
[Usunięty]

Wysłany: |13 Lut 2008|, 2008 22:53   

a mozna inaczej ? zamontowali wszystko, mialem powiedziec zeby rozmontowali ? moje tarcze byly tak zardzewiale ze musieli je ciac szlifierka bo nie chcialy w ogole zejsc, tragedia byla z tym zdejmowaniem, mialem wziac scorpio pod pache do nastepnego warsztatu ? zastanawialem sie czy nie powiedziec ze nie place ale co wtedy ? zaraz bedzie 5 swiadkow ze sie zgodzilem a ja bylem sam, troche sytuacja beznadziejna. Co bys proponowal ?
 
 
Struna 



Auto: XC90 2.9 biTurbo
Wiek: 45
Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: |15 Lut 2008|, 2008 13:34   

teraz to już niejako musztarda po obiedzie, na miejscu przy odbieraniu bylo dym robić i negocjować.
_________________
www.gcstuning.pl
Chiptuning, Hamownia, Serwis/Wyłączanie DPF/FAP, Strojenie LPG, AFR
 
 
 
Rychol
[Usunięty]

Wysłany: |16 Lut 2008|, 2008 08:05   

KorczAndSehr napisał/a:
To chyba www.serwis-rumia.pl
chyba źle podałeś link, nie ma takiej strony :/
Ostatnio zmieniony przez Rychol |16 Lut 2008|, 2008 08:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kJoFoL
[Usunięty]

Wysłany: |16 Lut 2008|, 2008 21:15   

jednak jest taka strona, serwis zresztą też
 
 
Rychol
[Usunięty]

Wysłany: |16 Lut 2008|, 2008 21:18   

kJoFoL napisał/a:
jednak jest taka strona
masz rację teraz się otworzyła za pierwszym razem, poprzednio męczyłem i echo ;)
 
 
awb
[Usunięty]

Wysłany: |25 Wrz 2008|, 2008 13:43   

apropos serwisu w starogardzie dajcie spokoj szkoda nerwow na nich to kompletni laicy naciagaja ludzi jak cholera i do tego kasuja jak za zloto jak ktos potrzebuje pomocy w zakresie mechaniki elektroniki i elektryki niech dzwoni
 
 
KaZet 


Auto: od IX2010 już bez 1995, 2,5 td, kombi, CMax
Wiek: 63
Dołączył: 08 Kwi 2005
Skąd: Gdańsk
Wysłany: |11 Wrz 2009|, 2009 09:49   

za to ja mam w Gdyni jedną firmę na której się nigdy nie zawiodłem i mam nadzieję, że tak nadal będzie. Z tego co wiem Fordy są tam czesto.
_________________
Krzysztof w Ford Focus '2007
było Scorpio '95, 2,5 TD (raczej bez "T") kombi,
jest Focus 2007 1,4 benz, i CMax 2012 1,6 ten mocniejszy
 
 
Maciek1989
[Usunięty]

Wysłany: |5 Cze 2011|, 2011 21:13   

w malborku na dalekiej jest serwis samochodowy ostatnio byłem na ogólnym przeglądzie to wyszło że niby tylko płyn hamulcowy i pasek klinowy do wymiany a np. łożyska powiedzieli że ok a jedno chuczało że jeździć się prawie nie dało
Ostatnio zmieniony przez Maciek1989 |5 Cze 2011|, 2011 21:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kaczmartom 



Auto: Ford Scorpio 2,3L 16v DOHC 98r ASB,LPG
Dołączył: 05 Cze 2013
Skąd: Gdansk
Wysłany: |30 Lip 2013|, 2013 23:15   

firma Auto-Szczecińska na ul Szczecińskiej w Gdańsku...cóż..naciągacze..przykład..nawet jak na mnie , laika, absurdalny...wymiana oleju w automacie 1000zł...Pan mi powiedział ze moja skrzynia biegów jest taka jak w Jaguarze:)..wymiana weza od klimy szt 1 (takiego jak ostatnio pokazywałem na focie w dziale czesci) - wąż 180+wymiana 200..nie chcę się wymądrzac ale czy to są jakieś jaja.. :?? :?? :?? uciekłem szybciej niż tam trafiłem..wykorzystałem cała moc silnika uciekając:)
_________________
JEST:)
Ford Scorpio GHIA sedan
2,3L 16V DOHC
107KW (147 KM)
instalacja gazowa
automatyczna skrzynia biegów A4LD(E)
napęd RWD
 
 
PiotrekGran 
730 563 952


Auto: 3x24v
Wiek: 31
Dołączył: 20 Lut 2012
Skąd: Radomsko
Wysłany: |30 Lip 2013|, 2013 23:19   

No jak takim amerykańskim samochodem przyjechałeś to co myślisz ? Musi być drogo ! :-d
_________________
Po co mieć jednego Forda, skoro można mieć trzy :-)
 
 
Reader 



Auto: '96 24V sedan +LPG
Dołączył: 03 Mar 2009
Skąd: Puławy / Błonie
Wysłany: |31 Lip 2013|, 2013 07:34   

kaczmartom, wymiana oleju w automacie na oryginalnych częściach i oleju to się w tyśku ledwo zmieścisz w samych materiałach.
A w kwestii węza - 180 jeśli za nowy to dobra cena, wymiana to wiadomo trzeba rozszczelnić układ i od nowa napełnić.
200 to +/- standardowa cena za samo napełnienie.


Ja ostatnio szukałem kawałek węża do Focusa to za nowy wołali prawie 500pln.
_________________
Pozdrawiam

Reader
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group