$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - III Generacja
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
III Generacja
Autor Wiadomość
szmiciu
[Usunięty]

Wysłany: |9 Paź 2005|, 2005 13:33   III Generacja

Witam!

Właśnie sprawiłem sobie Wieloryba 2,9 24V i przymierzam sie do załorzenia w nim gazu. Czytałem już trochę na tym forum o instalacjach II i IV generacji. Jednak co z III? W kilku warsztach powiedzieli mi, że nie opłaca się instalować sekwencji, bo III-generacja ma komputer i emulator, więc wszystko czego (podobno) brakowało do tej pory II-generacji. Cena jest też kusząca, bo 2.500zł. Tak więc różnica miedzy nia a sekwencja to ok. 2.000zł. Poradzcie mi co robic. Pozdrawiam.
 
 
mmmk
[Usunięty]

Wysłany: |9 Paź 2005|, 2005 15:57   

3 generacja sie nie przyjela ale nie wiem dokladnie dlaczego. ale ja do tego samochodu bralbym zdecydowanie sekwencje. zreszta do swojego tez chce tylko mi kasy nie starcza ciagle na montaz. ale niech glos zabiora zagazowani cosworthowcy 8) . ale wieloryb zasluguje na drogi gaz :wink:
pozdrawiam
maciek
 
 
tomi503
[Usunięty]

Wysłany: |9 Paź 2005|, 2005 19:50   

Powiem tak cossi chodzi nawet na I generacji ale to ty musisz wiedzieć na co cię stac i co chcesz osiągnąć.
Jeśli niechcesz mieć problemów to tylko sekwencja a może i wtrysk w stanie ciekłym ale to wszystko chodzi o wyższa pułkę bo jak masz załorzyć III generacje najtańszą to weź załóz lepiej bardzo dobrej jakości II generacje
 
 
szmiciu
[Usunięty]

Wysłany: |9 Paź 2005|, 2005 20:34   

No w wielu warsztatach powiedzieli mi, że sekwencja jest przereklamowana i wcale nie trzeba ładować się w takie koszty. Wiec sam nie wiem co myśleć. Chciałbym, żeby wypowiedział się jakiś użytkownik:)

pozdr.
 
 
bigdaaddy
[Usunięty]

Wysłany: |9 Paź 2005|, 2005 20:38   

http://ford-scorpio.pl/forum/viewtopic.php?t=5503

Poczytaj sobie tutaj, ja juz wiem ze tylko sekwencja do Coswortha
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group