$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Warsztat -Skrzynie automatyczne Wałbrzych
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Warsztat -Skrzynie automatyczne Wałbrzych
Autor Wiadomość
Maross 



Auto: '89 2.9 Ghia Liftback ASB
Wiek: 34
Dołączył: 18 Lis 2010
Skąd: Wałbrzych
  Wysłany: |20 Gru 2011|, 2011 13:33   Warsztat -Skrzynie automatyczne Wałbrzych

Gdyby ktoś kiedyś miał tam trafić to ku przestrodze - nie polecam Warsztatu od "Automatów" koło politechniki przy ul.Braci Śniadeckich , wjazd od armii krajowej :

W skrócie , Panowie są reklamowani jako fachowcy od automatów , a tacy z nich fachowcy jak ze mnie baletnica :roll:
Rok temu zjeździłem pół miasta bo nikt w okolicznych warsztatach (a o istnieniu mojego mechanika nie wiedziałem) nie chciał mi zmienić oleju w ASB w moim Scorpio , zrezygnowany trafiłem do nich , z własnym zestawem do wymiany , Panowie dokonali wymiany statycznej (choć szef miał do nich pretensje czemu tak mało oleju weszło :shock: bo 5l ) .Poinformował mnie też wtedy że cieknie mi uszczelniacz silnik -> skrzynia (uszczelniacz pompy olejowej) , tyle że to będzie trzeba skrzynie zdemontować a to są koszta (na dzień dziesiejszy krzyknęli 450zł) , jakież było moje zdziwienie gdy mój mechanik zdemontował skrzynie i okazało się że uszczelniacz jest dobry a cieknie poprzez niewłasciwie dobraną i założoną uszczelkę misy :shock: , owi fachowcy nie dość że chcieli mnie skroić to jeszcze przywłaszczyli sobie uszczelkę korkową z zestawu zastępując jakąś plastikową i to przez to ciekło , gdybym do nich wstawił na uszczelniacz , może też byli by do przodu o te części. Takie mają zaufanie do swej załogi , że jak się dzisiaj dowiedziałem szef jeżdzi naprawiać auto do mojego mechanika , przy okazji ten sam Pan uśmiercił nam klimę w poprzednim Scorpio . Zdecydowanie nie polecam tych partaczy . Bajerę to oni mają , jak widać gorzej z poziomem usług ...
_________________
Był : LB '91 2.0 GL , 16h LB '92 2.0 GLX '94 2.9V6 Ghia '93 2.0 Ghia
Jest: 1989 2.9 Ghia Liftback
797 552 398
Ostatnio zmieniony przez Maross |20 Gru 2011|, 2011 13:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group