$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Kompedium wiedzy na temat instalacji gazowych w
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kompedium wiedzy na temat instalacji gazowych w
Autor Wiadomość
pshe-mec
[Usunięty]

Wysłany: |6 Wrz 2005|, 2005 23:46   Kompedium wiedzy na temat instalacji gazowych w

J/w temacie --- i tak mialem zamiar wczesniej czy pozniej zalozyc gaz..jednak na zdecydowana podwyzke benzusi mushe i chce szybciej ( po prostu az zal sciska mi portfel jak mam wylozyc powyzej 100 zeta na kilka kropel wachy )
Po dokladnym przejrzeniu forum naszego mam jaka taka wiedze na temat instalacji gazowych.
Jest to jednakze wiedza strasznie pobiezna, i niepelna , a sadze ze wielu obecnych na forum chcialo by miec cala wiedze zebrana najlepiej w jednym poscie.
Przyda sie to wielu osobom zeby uniknac wydawania pieniedzy "w bloto" tracic czas, nerwy i kase na zle instaacje.
W zwiazku z powyzszym mam goraca prosbe do bardziej bieglych w tym temacie, co by sprobowali zebrac calosc " do kupy" zeby powstalo KOMPEDIUM WIEDZY o GAZIE ( prosze bez roznych skojarzen )
Przede wszystkim zeby wiedziec o co pytac potencjalnych "zalozycieli" instalacji, czego sie strzec. ( na forum troche bylo podsumowan typu "kicha", "tragedia" ..."daj pan spokoj .." )
 
 
Rafał A.(antek) 


Auto: Mondeo
Pomógł: 97 razy
Wiek: 44
Dołączył: 21 Maj 2004
Skąd: Łódź
Wysłany: |7 Wrz 2005|, 2005 00:51   

ale 1 to syzyfowa praca, 2 to z tego co jest trzeba by wybrac to co jest nt gazu. jak ktos to wybierze, pokopiuje w 1 temat to moge przejzec pod katem merytorycznym. Ale ja sie z braku czasu nie podejmuje wykopania tego, ani tymbardziej pisania od nowa. JAk ktorys z modow czuje sie na siłach, albo z uzytkownikow, zapraszam bardzo chetnie.

PS Speedo maz sie za to nie brać, chyba ze juz bedziesz zdychał z nudów.
_________________
Mechanika - Elektryka FORD
tel 791 054 854
Nasza lokalizacja na mapie:
http://tinyurl.com/qhaqjsk
 
 
 
pshe-mec
[Usunięty]

Wysłany: |7 Wrz 2005|, 2005 09:06   

okiej ...w takim razie podejme sie tego.
pozdruffka
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group