$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - pęknięty przewód sprzęgło
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
pęknięty przewód sprzęgło
Autor Wiadomość
motorbreath
[Usunięty]

Wysłany: |7 Mar 2011|, 2011 13:16   pęknięty przewód sprzęgło

Witam, ze względu na to że pedał sprzęgła "wpadł" w podłogę i stał się zupełne luźny zaprowadziłem scorpio do mechanika, okazało się że jest pęknięty przewód, mechanik twierdzi żeby wymienić ten przewód należy całą skrzynię zrzucać, czy istnieje inna możliwość dojścia?
Zupełnie nie wiem jak to tam wygląda dlatego proszę o radę i odpowiedź. Za cała robociznę mechanik życzy sobie 300zł więc trochę dużo biorąc pod uwagę że to "tylko" do wymiany przewód.
Pozdrawiam
 
 
VIK 
KR673YV



Auto: BMW E38
Pomógł: 64 razy
Wiek: 45
Dołączył: 20 Maj 2004
Skąd: Kraków
Wysłany: |7 Mar 2011|, 2011 17:31   Re: pęknięty przewód sprzęgło

motorbreath napisał/a:
Witam, ze względu na to że pedał sprzęgła "wpadł" w podłogę i stał się zupełne luźny zaprowadziłem scorpio do mechanika, okazało się że jest pęknięty przewód, mechanik twierdzi żeby wymienić ten przewód należy całą skrzynię zrzucać, czy istnieje inna możliwość dojścia?
Zupełnie nie wiem jak to tam wygląda dlatego proszę o radę i odpowiedź. Za cała robociznę mechanik życzy sobie 300zł więc trochę dużo biorąc pod uwagę że to "tylko" do wymiany przewód.
Pozdrawiam

Nie, nie istnieje, a jak 300zł za robotę typu zrzucanie skrzyni w wielorybie to dużo, to rób sam a nie pisz głupot. Nie ma różnicy, czy zrzucasz skrzynię do wymiany sprzęgła, czy do wymycia, czy czegokolwiek. Wym./zam. skrzynki, cała operacja tyle mniej więcej kosztuje i nie ma w tym nic dziwnego.
_________________
"mądremu wystarczą dwa słowa a głupiemu to i referatu mało..."
tel.: 502894108.
Ostatnio zmieniony przez VIK |7 Mar 2011|, 2011 17:36, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
motorbreath
[Usunięty]

Wysłany: |7 Mar 2011|, 2011 18:06   

Widzę że mnie nie zrozumiałeś, twierdzę że dużo jak za wymianę samego pękniętego przewodu, bo przez ten przewód trzeba właśnie zrzucać całą skrzynię, teraz wiem że nie ma innej możliwości, ale zapytałem bo myślałem że jest inny sposób na jego wymianę, i zdaję sobie sprawę że jest dużo roboty ze skrzynią, dlatego chciałem tego uniknąć.
 
 
VIK 
KR673YV



Auto: BMW E38
Pomógł: 64 razy
Wiek: 45
Dołączył: 20 Maj 2004
Skąd: Kraków
Wysłany: |7 Mar 2011|, 2011 18:17   

NO, niestety, nie unikniesz. Życie bywa bolesne. Może i ja słabo zrozumiałem, tak czy owak, zrób, bo bez tego się nie da jeździć i tyle. Bez urazy.
_________________
"mądremu wystarczą dwa słowa a głupiemu to i referatu mało..."
tel.: 502894108.
 
 
 
motorbreath
[Usunięty]

Wysłany: |7 Mar 2011|, 2011 20:39   

Ok, dzięki za odpowiedź, temat zamykam. Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group