$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - BB 8800
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
BB 8800
Autor Wiadomość
Pierre 
DPL49AT



Auto: renia Laguna kombi
Wiek: 48
Dołączył: 27 Cze 2007
Skąd: Legnica
Wysłany: |12 Gru 2010|, 2010 16:51   BB 8800

Zna się ktoś na BlackBerry???
Zanabyłem taki drogą darowizny i nie mogę sobie poradzić z navi.
Przeszukiwałem już forum BB ale niestety - ogólnie traktują świeżaków jak u nas czyli na początku straszą banami i odsyłają do FAQ w którym niestety nic nie ma (u nich nie u nas :) ) A wracając do tematu:
Smartfon BB 8800 wyposażony standardowo
- w GPS (sprawdziłem jest)
- BlackBerry navi - sprawdziłem u mnie NIE MA
Wiem na pewno, że można postawić na nim np. NaviExpert ale.. JAK??? (sposób opisany na forum BB może i działa - o ile ktoś jest mi to w stanie przetłumaczyć z "ichniego" na nasz).
Wszelkie podpowiedzi jaką aplikację navi zapodać i w jaki sposób mile widziane.
_________________
Stanowczo stwierdzam, że to forum powinno przyjąć takie założenia statutowe, jakie deklarują w swojej reklamie sklepy Media Markt
 
 
kulinek
[Usunięty]

Wysłany: |12 Gru 2010|, 2010 17:33   

Bo w 8800 nie ma navi. możesz ją podłączyć via BT. Drzewiej to forum było lepsze i bardziej przyjazne, teraz kupry porosły bo oficjalny support mają :/
Ad rem: Model 8800 nie posiada wbudowanej nawigacji - ma możliwość korzystania z map na zasadzie podobnej do OVI Maps w Nokii. Dopiero model 8820 lub 8830 ma wbudowany odbiornik GPS - nie pamiętam już dokładnie który - Jezynkę zezłomowałem dobrze ponad pół roku temu.

Jakiś czas temu mozna było stosowną aplikacje pobrać właśnie z blackberryforum.pl instalowao się to przez desktop managera chyba.
Ostatnio zmieniony przez kulinek |12 Gru 2010|, 2010 17:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pierre 
DPL49AT



Auto: renia Laguna kombi
Wiek: 48
Dołączył: 27 Cze 2007
Skąd: Legnica
Wysłany: |12 Gru 2010|, 2010 17:38   

kulinek napisał/a:
Dopiero model 8820 lub 8830 ma wbudowany odbiornik GPS - nie pamiętam już dokładnie który

Ale jesteś pewien? Bo jak wchodzę w opcje to pokazuje pozycję i ile satelit widzi a to na pewno jest 8800... Fakt ze wszedzie wyswietla 00 ale w budynku jestem.
_________________
Stanowczo stwierdzam, że to forum powinno przyjąć takie założenia statutowe, jakie deklarują w swojej reklamie sklepy Media Markt
 
 
kulinek
[Usunięty]

Wysłany: |12 Gru 2010|, 2010 17:44   

Tak - ja miałem 8100 Pearl - jeśli soft był grzebany w sensie aktualizacji ew. modyfikacji to to czymś takim w opcjach widnieje opcja GPS z wspomnianymi przez Ciebie '00'. Zobacz, że jeśli spróbujesz wybrać żródło sygnalu to raczej nie pokaże niczego. Ja wielokrotnie aktualizowałem soft i po jednej z takich opcji 'wyskoczył' mi GPS :shock: mimo, że fizycznie go nie było w terminalu.
 
 
Pierre 
DPL49AT



Auto: renia Laguna kombi
Wiek: 48
Dołączył: 27 Cze 2007
Skąd: Legnica
Wysłany: |13 Gru 2010|, 2010 21:17   

kulinek, zmartwie Cię - na zewnątrz znalazł 9 satelit i określił połozenie z dokładnością 0,5 metra (sprawdzone z navi z auta - parametry prawie się pokryły), więc?
_________________
Stanowczo stwierdzam, że to forum powinno przyjąć takie założenia statutowe, jakie deklarują w swojej reklamie sklepy Media Markt
 
 
kulinek
[Usunięty]

Wysłany: |14 Gru 2010|, 2010 08:56   

Pierre, skoro tak, to mea culpa :626: . Przepraszam za posianie ziarna nieprawdy. Znaczy, że jednak w Pearl'ach było, że 8100 nie ma navi.
Ostatnio zmieniony przez kulinek |14 Gru 2010|, 2010 08:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group