$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Problem z obrazem, a raczej jego brak- Geforce 7600
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z obrazem, a raczej jego brak- Geforce 7600
Autor Wiadomość
Jankes
[Usunięty]

Wysłany: |28 Wrz 2010|, 2010 20:34   Problem z obrazem, a raczej jego brak- Geforce 7600

Cześć, mam taki problem z podłaczeniem monitora mianowice w jednym blaszaku w domu mam geforce 7600gs i była ona podłączona przez złącze DVI-I, monitor stwierdził, ze pójdziemy na spacer, więc przytargałem z piwnicy jakis stary podłączany przez złącze to zwykłe D-Sub i tu zaczynaja sie schody monitor jest napewno sprawny chodzi pod drugim komputerem, odpalam, na monitorze nie wyswietla sie nic i przechodzi w tryb czuwania. Przełożyłem ta karte do drugiego kompa podłączyłem pod ten monitor i chodzi normalnie, wiec czemu w tym nie działa na normalnym złaczu??
 
 
gufer-posepny 


Auto: M 120d
Wiek: 43
Dołączył: 08 Sie 2007
Skąd: Katowice
Wysłany: |28 Wrz 2010|, 2010 20:54   

Odpal kompa z podłączonym już monitorem. Bo tak to może się karta nie przełączyć . Ewentualnie gdzieś w ustawieniach będzie wybór wyjścia .
_________________
W nocy wszystko jest czarne .
 
 
Jankes
[Usunięty]

Wysłany: |28 Wrz 2010|, 2010 20:59   

monitor jest właczony w momencie odpalania, nic sie nie wyswietla, a po chwili przechodzi w stan czuwania, tak jakby nie dostawał sygnału. nie moge wejsc w jego ustawienia.
 
 
Struna 



Auto: XC90 2.9 biTurbo
Wiek: 45
Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: |29 Wrz 2010|, 2010 13:57   

Jankes napisał/a:
zemu w tym nie działa na normalnym złaczu??
może przekroczone ma parametry
_________________
www.gcstuning.pl
Chiptuning, Hamownia, Serwis/Wyłączanie DPF/FAP, Strojenie LPG, AFR
 
 
 
pandy 



Auto: Scorpio Mk3 96, 2.3, MAN, sedan, benzyna
Dołączył: 21 Gru 2006
Skąd: Szczecin
Wysłany: |29 Wrz 2010|, 2010 15:20   

A masz dobra przejsciowke? (DVI>DSUB) - wzglednie w wlasciwosciach wysiwetlania wybrany jest recznie DVI cyfrowy na tym wyjsciu zamiast Analog VGA i stad klopot ze nawet nie probuje wystawiac sygnalu analogowego - moze odpal w trybie awaryjnym i przestaw to na autodetekcje albo analog?
 
 
Struna 



Auto: XC90 2.9 biTurbo
Wiek: 45
Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: |29 Wrz 2010|, 2010 15:22   

a wogóle wyświetla biosa ? bo jak nie to żaden tryb awaryjny itd nie pomoże.
_________________
www.gcstuning.pl
Chiptuning, Hamownia, Serwis/Wyłączanie DPF/FAP, Strojenie LPG, AFR
 
 
 
Jankes
[Usunięty]

Wysłany: |29 Wrz 2010|, 2010 17:26   

Nie nic nie wyświetla, nawet niema żadnej reakcji monitora po włączeniu kompa. Ogólnie dziwna sytuacja, szukalem w necie, ale nic nie znalazłem podobnego.
 
 
Struna 



Auto: XC90 2.9 biTurbo
Wiek: 45
Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: |29 Wrz 2010|, 2010 17:43   

a ta karta nie ma dwóch wyjść ? bo zazwyczaj przy dwóch wyjściach któreś jest traktowane jako domyślne i może na nim karta próbuje startować.
_________________
www.gcstuning.pl
Chiptuning, Hamownia, Serwis/Wyłączanie DPF/FAP, Strojenie LPG, AFR
 
 
 
Jankes
[Usunięty]

Wysłany: |29 Wrz 2010|, 2010 19:12   

Jurek tak karta ma dwa wyjścia DVI i D-Sub i do tej pory chodziła podłaczona przez dvi. Nie wiem jak przełaczyć, zawsze myslałem ze to dzieje sie automatycznie, bo ta sama karta przełozona do innego kompa działa przez D-sub.
 
 
Adam518 


Auto: scorpio 2.016v MSB sedan 96r
Wiek: 51
Dołączył: 26 Cze 2008
Skąd: wierzchowice
Wysłany: |30 Wrz 2010|, 2010 09:46   

Gdy na forum prosisz o rozwiązanie problemu z komputerem to zawsze podawaj takie dane jak ;
Konfiguracja sprzętu
jaki OS
Zrestartuj bios(wyciągając baterie z płyty na parę minut).Jak masz od kogo to pożycz kartę i zobacz czy zabangla.Nie piszę o dokładnym sprawdzeniu docisku końcówek kabli bo na pewno to zrobiłeś.
Ostatnio miałem taki problem do zdiagnozowania i okazało się że uwaliła się płyta główna (popuchły kondensatory)Twoja płyta też już chyba wiekowa(tak sądzę po karcie),i mogła zaniemóc .

[ Dodano: |30 Wrz 2010|, o 09:49 ]
Jankes napisał/a:
Jurek tak karta ma dwa wyjścia DVI i D-Sub i do tej pory chodziła podłaczona przez dvi. Nie wiem jak przełaczyć, zawsze myslałem ze to dzieje sie automatycznie, bo ta sama karta przełozona do innego kompa działa przez D-sub.

Powinno dziać się automatycznie.
_________________
Było Scorpio 94r 2.9efi 4x4lpg
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group