$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Temat jak rzeka, ale czas mi ucieka
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Temat jak rzeka, ale czas mi ucieka
Autor Wiadomość
Pawkob
[Usunięty]

Wysłany: |19 Sie 2005|, 2005 20:20   Temat jak rzeka, ale czas mi ucieka

Sorki za trochę żenujące podejście, ale codziennie z czasem stoję, że sniadanie zjadam na kolację, jak czas znajdę wszystko doczytam, a czas nagli, na przyszły tydzień oddaję skorupę do zagazowania 2.0 16v dohc, 95, 190 000 nowa lambda. Włoska tradycja elektroniki 1800, zaś polska sekwencja 3400 /zakład sprawdzony, bo ze 3 autka w nim zrobiłem/. Nie krzyczcie, że wszystko znajdę na forum, bo jak obiecałem będę się wgłębiał, ale chodzi o czas, jak ktoś miły bardzo będzie to proszę o info która drogę obrać i na co zwrócić uwagę szczególną, pozdrawiam wszystkich serdecznie. /acha i prosze o przybliżone spalanie z doświadczenia/. Cześć chłopaki i nie tylko...
 
 
Rafał A.(antek) 


Auto: Mondeo
Pomógł: 97 razy
Wiek: 44
Dołączył: 21 Maj 2004
Skąd: Łódź
Wysłany: |19 Sie 2005|, 2005 20:47   

o ile sie nie myle 16V ma kolektor metalowy, jak tak to spokojnie gaz 2 generacji tylko z dobra - znaczy szybką elektronika, np BINGO i bedzie smigac, spalanie ok 12 - 14 maisto
10 - 13 trasa

no alebo jak cie stac :) na gest to sekwencja

szczególna uwage zwrocic by nic nie popsuli, zastosowali emulator wtryskow a nie przekaznik i dobrze sie podpieli z elektryka, szczególnie bod regulator wolnych obrotów, a nie np wiercili dziure w przepustnicy.
_________________
Mechanika - Elektryka FORD
tel 791 054 854
Nasza lokalizacja na mapie:
http://tinyurl.com/qhaqjsk
 
 
 
Pawkob
[Usunięty]

Wysłany: |20 Sie 2005|, 2005 16:09   

Dziękuję i jesteście super chłopaki, no takie naprawdę super debeściaki!!!!! Całuski.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group