$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Dobry serwis Scorpio Mk3 - poszukuje
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dobry serwis Scorpio Mk3 - poszukuje
Autor Wiadomość
pandy 



Auto: Scorpio Mk3 96, 2.3, MAN, sedan, benzyna
Dołączył: 21 Gru 2006
Skąd: Szczecin
Wysłany: |7 Sty 2010|, 2010 17:37   Dobry serwis Scorpio Mk3 - poszukuje

jak w temacie

Powiedzmy ze cwiczylem Gryfinska i Sobolewskiego i mam zastrzezenia

PS
Szukam tez dobrego tlumikarza ktory nie potraktuje mnie jak jelenia
Ostatnio zmieniony przez pandy |7 Sty 2010|, 2010 17:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Darol
[Usunięty]

Wysłany: |7 Sty 2010|, 2010 22:20   

sobolewski uchodzi za jednego z lepszych w szczecinie, i na tle pozostalych warsztatow prezentuje sie rzeczywiscie niezle. Co nie zmienia faktu ze generalnie slabizna. Samemu trzeba robic niestety.
 
 
pandy 



Auto: Scorpio Mk3 96, 2.3, MAN, sedan, benzyna
Dołączył: 21 Gru 2006
Skąd: Szczecin
Wysłany: |8 Sty 2010|, 2010 10:57   

Nie mam narzedzi, garazu - z robota dalbym sobie rade bo moj pierwszy zawod to mechanik a drugi elektronik wiec i elektryka i mechanika (mimo ze nie samochodowa) to dla mnie przyjemnosc.

Ale ograniczenia lokalowe, czasowe i warsztatowe uniemozliwjaja mi zajecie sie samochodem ktorym bardzo chcialbym sie zajac - brakuje mi rzetelnego serwisu ktory potrafi samochod sprawdzic i dopiescic - kurioza jak latajaca maglownica i mechanik ktoremu mowie ze cos jest nie tak i mowiacy mi po jezdzie ze problemu nie ma to dla mnie obciach... a im wiecej przy samochodzie robie tym w gorszym jest stanie - zaczynam pwooli sie zgadzac z kolega - starym wyajdaczem samochodowym ze samochod sie naprawia gdy cos sie zpesuje - jak nei jest zepsute to sie jezdzi az sie zepsuje - tym sposobem jezdzi w zimie na letnich oponach, nie zmienia plynu hamulcowego i wbija - zmienai olej, robi rozrzad, filtry czysci odkurzaczem...
moze to jest metoda?

w takim razie po wyplakaniu sie w rekaw - serwis Forda blisko Szczecina ale w Niemczech - jakis sprawdzony?
 
 
hleb23 



Auto: 95 2.0 8v sedan+LPG
Wiek: 33
Dołączył: 17 Kwi 2012
Skąd: Szczecin
Wysłany: |10 Sty 2013|, 2013 09:04   

Nie wiem czy byłeś na mierzynie w fordservice u pana Artura. Osobiście polecam choć dopiero wczoraj poznałem
 
 
KRYCHUKZR
[Usunięty]

Wysłany: |14 Sty 2013|, 2013 22:55   

W GRYFINIE SA CHLOPACZKI KTORZY ZAJMOJA SIE TYLKO FORDEM POSZUKAM WIZYTOWKI I WYSLE NAMIARY
 
 
Adam_2000 



Auto: Volvo S90L, 2018, T5 AWD
Wiek: 65
Dołączył: 05 Maj 2005
Skąd: Łódź
Wysłany: |14 Sty 2013|, 2013 22:59   

KRYCHUKZR napisał/a:
W GRYFINIE SA CHLOPACZKI KTORZY ZAJMOJA SIE TYLKO FORDEM POSZUKAM WIZYTOWKI I WYSLE NAMIARY

Regulamin -> sygnalnie 1 pkt. na początek.
_________________
Istnieją dwa rodzaje ludzi: tacy, którzy myślą że władza działa w ich najlepszym interesie, oraz tacy którzy myślą
 
 
 
pandy 



Auto: Scorpio Mk3 96, 2.3, MAN, sedan, benzyna
Dołączył: 21 Gru 2006
Skąd: Szczecin
Wysłany: |13 Sie 2013|, 2013 13:46   

To Gryfice czy Gryfino? Bo to istotna roznica (choc nie dla np pana w bulu fuzjowego) ;)

Generalnie serwisu juz nie szukam bo takowego w Szczecinie nie ma - robic trzeba albo samemu albo na rece patrzec.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group