$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - no i w piz........
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
no i w piz........
Autor Wiadomość
andrzej
[Usunięty]

  Wysłany: |18 Lip 2005|, 2005 17:11   no i w piz........

ludzie nie mam już siły na temat automatu w 2.0 skrzyniowiec mowi że skrzynia jest okey wysyła do elektryka a elektryk mówi że do samej skrzyni wszystko jest cacy chodzi oczywiście o tą pieprzoną czwórkę powiedzcie mi czy automat może chodzić w trybie awaryjnym i czym to się cechuje z góry dzięki
pozdrawiam :cry:
 
 
Adam_2000 



Auto: Volvo S90L, 2018, T5 AWD
Pomógł: 124 razy
Wiek: 65
Dołączył: 05 Maj 2005
Skąd: Łódź
Wysłany: |18 Lip 2005|, 2005 18:56   

Nie, no... Andrzeju, przecież to było już wałkowane tyle razy !
4-ka jest załączana elektrycznie i jeżeli jej nie ma to albo jest gdzieś przerwa, albo uwalony komp, albo uwalony elektrozawór 3/4. Sprawdź miernikiem elektozawory, rozpędź auto do ok 80-90/h załącz 4-kę na krótko...
_________________
Istnieją dwa rodzaje ludzi: tacy, którzy myślą że władza działa w ich najlepszym interesie, oraz tacy którzy myślą
 
 
 
andrzej
[Usunięty]

Wysłany: |18 Lip 2005|, 2005 19:39   

adaś wwszystko wiem tylko jak mówie elektryk stwierdził ze do skrzyni wszystko jest oki komp itd ..........ale jak jej nie było to nie dziś byłem u automaciarzy i oni stwierdzili że to elektryka padła i twierdzą że to nie elektro zawory a ja głupieje a a elektryk jeszcze stwierdził ze nie wpięte są zawory nie ma na nich przejścia i ogólnie to już mnie łeb boli a powiedz mi jak to jest na krótko tylko tak łopatologicznie adaśu a nie uniwersytecko :P
pozdrawiam
 
 
andrzej
[Usunięty]

Wysłany: |18 Lip 2005|, 2005 19:44   

to jeszcze ja a poza tym od wczoraj zaczął nie iść tzn. jak mało gazu to jedzie tylko troche więcej i zaczyna jakby szarpać i co ciekawe na paliwie i na gazie to samo
 
 
Adam_2000 



Auto: Volvo S90L, 2018, T5 AWD
Pomógł: 124 razy
Wiek: 65
Dołączył: 05 Maj 2005
Skąd: Łódź
Wysłany: |18 Lip 2005|, 2005 20:24   

Jeżeli elektryk stwierdził, że "nie ma przejścia" na elektrozaworach, to znaczy, że pewnie mechanik albo zapomniał zapiąć konektorki, albo urwany jest drut, albo po prostu padł bezpiecznik od skrzyni :?: :)
Jeżeli jednak bezpiecznik jest o'k, to pewnie nie obejdzie się bez zdjęcia miski skrzyni i zbadania sprawy organoleptycznie.
I jeszcze jedno... jeżeli skrzyniowiec mówi, że jest dobrze, to niech Ci to udowodni !
Myślę, że jeżeli wziął jakieś pieniądze za robotę, to jest to jego obowiązek. A jak nie, to poszukaj innego fachmana, dla którego ASB nie stanowi jakiejś wielkiej tajemnicy, np. znana w całym kraju f-ma Samko ( www.samko.pl ).
No i tyle mogę Ci pomóc Andrzeju... wytrzymaj !! :wink:
_________________
Istnieją dwa rodzaje ludzi: tacy, którzy myślą że władza działa w ich najlepszym interesie, oraz tacy którzy myślą
 
 
 
andrzej
[Usunięty]

Wysłany: |18 Lip 2005|, 2005 21:04   

dzięki adaś cos wymyśle
pozdrawiam :wink:
 
 
Oli
[Usunięty]

Wysłany: |19 Lip 2005|, 2005 15:53   

cześć imienniku.
No chyba taki nasz los z tymi skrzyniami.... a jeżeli gosciu wziął kasę za naprawę to powiedz żeby wystawił fakturke za robote... Musi Ci udowodnic ze zrobił dobrze. A jak nie to jedź gdzie indziej zrób "konsultację" i jezeli jest źle niech gościu robi albo zwraca koszty jak nie umie... Wystawienie fakturki b.często daje do myslenia mechaniorowi i go baaaaaaaardzo mobilizuje.... (ja tak robiłem - a mój przypadek jest dużo cięższy od Twojego)
Powodzenia
 
 
Aro 



Auto: 3 x 2,9: 91/96/96; noLPG/LPG/noLPG; ghia/ghia
Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 06 Lis 2004
Skąd: Łomża
Wysłany: |20 Lip 2005|, 2005 08:29   

Oli, czy mam rozumieć, że jeszcze nie latasz swoim śmigaczem?
_________________
2,9 12V '91 sedan "granatnik"
2,9 24V '96 sedan "papamobile"
2,9 24V '96 sedan "oberżyna"
 
 
 
Oli
[Usunięty]

Wysłany: |20 Lip 2005|, 2005 08:35   

Aro :D
Masz rozumieć że latam swoim scorpionkiem , tylko nie wiem jak długo :wink:
 
 
Adam_2000 



Auto: Volvo S90L, 2018, T5 AWD
Pomógł: 124 razy
Wiek: 65
Dołączył: 05 Maj 2005
Skąd: Łódź
Wysłany: |20 Lip 2005|, 2005 08:36   

Oli - bądź dobrej myśli i powiększ swój optymizm ! :)
_________________
Istnieją dwa rodzaje ludzi: tacy, którzy myślą że władza działa w ich najlepszym interesie, oraz tacy którzy myślą
 
 
 
Oli
[Usunięty]

Wysłany: |20 Lip 2005|, 2005 08:41   

czeee Speedo... juz tydzień pomykam....
ale noszę się z zamiarkiem nabycia 24V.... czekam teraz na zastrzyk gotóweczki..
a co do sputnika, jeszcze muszę pojechac na komp zczytać kody błędów... może go nie bedę opychał... narazie mam rozterke i 0 wolnego czasu, urwanie głowy w robocie... A co tam u Ciebie ciekawego?
 
 
Oli
[Usunięty]

Wysłany: |20 Lip 2005|, 2005 08:59   

tak nowe inaczej - kolejne, raczej przjściówka
chociaz to pozostaje w sferze planów... a plany przy poprzednich autach realizowały się do miesiaca...
Co bedzie zobaczymy - może wogóle zostanie ten co mam......
 
 
Oli
[Usunięty]

Wysłany: |20 Lip 2005|, 2005 09:23   

jaka nadzieja..... :D
średno chodziły 2 tygodnie - i rozpier****** zobaczymy. Dzięki Tobie mam namiary na jeszcze 2 kółka.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group