$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Komórka, Samsung GT-S8300
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Komórka, Samsung GT-S8300
Autor Wiadomość
bingo 
PO 656 EY



Auto: 1992, 2.9 V6 12V, manual, TURNIER 4x4 GHIA RS
Wiek: 50
Dołączył: 10 Wrz 2007
Skąd: Poznań
Wysłany: |27 Lis 2009|, 2009 09:32   

nie wiem co wy z tymi taśmami macie ... miałem D900, E250, i jeszcze jakiś I900 czy coś takiego i z żadnym nie było problemów.
_________________
nigdy nie mów nigdy
 
 
 
gunia 


Auto: honda accord VII 2l asb
Wiek: 36
Dołączyła: 20 Cze 2006
Skąd: Bedford
Wysłany: |27 Lis 2009|, 2009 10:51   

Ja miałam E250 i G810 i naprawdę bardzo fajne telefony, ogólnie jestem zwolenniczką Noki, ale i samsungi nie są złymi komórkami, tylko te dotykowe ekrany mnie przerażają, no ale czas spróbować, dlatego kupię tego S8300 :) dziękuję za rady :D
_________________
Był megane 02, 1.6BP
Był Mitsubishi Carisma 1.9 DI-D rok 2003
Był punto 97, 1,2BP
Był Scorpio 95,2 LPG
Był Accent 95, 1,5 BP
 
 
Struna 



Auto: XC90 2.9 biTurbo
Wiek: 45
Dołączył: 22 Kwi 2004
Skąd: Kraków/Skawina
Wysłany: |27 Lis 2009|, 2009 15:24   

gunia napisał/a:
ale i samsungi nie są złymi komórkami
to chyba jakieś topowe modele, bo takie zwykłe to bida z nędzą jeśli chodzi o funkcjonalności.
_________________
www.gcstuning.pl
Chiptuning, Hamownia, Serwis/Wyłączanie DPF/FAP, Strojenie LPG, AFR
 
 
 
gunia 


Auto: honda accord VII 2l asb
Wiek: 36
Dołączyła: 20 Cze 2006
Skąd: Bedford
Wysłany: |27 Lis 2009|, 2009 17:43   

Struna napisał/a:
to chyba jakieś topowe modele, bo takie zwykłe to bida z nędzą jeśli chodzi o funkcjonalności.

Chodziło mi właśnie o te modele co miałam E250 i G810, byłam z nich bardzo zadowolona, E250 nie był taki wytrzymały jak G810 i bym jego nie zmieniła żeby się N95 nie zachciało :/
_________________
Był megane 02, 1.6BP
Był Mitsubishi Carisma 1.9 DI-D rok 2003
Był punto 97, 1,2BP
Był Scorpio 95,2 LPG
Był Accent 95, 1,5 BP
 
 
blaz
[Usunięty]

Wysłany: |3 Gru 2009|, 2009 16:35   

widze ze delikatnie przestudzony kotlecik ale dopisze 2 grosze ;Psam miałem kupic ultra tacz ale za wolny jak dla mnie, cos w nim spartolili widac...kupiłem wkoncu km900 arena tyle ze LG :) polecam telefon juest swietny robi super fotki, mozna sobie prawie całe menu pod siebie poustawiac, jest bardzo wytrzymały cały metalowy a szybka jest ze szkła wiec nie trza zadnych pokrowców, naprawde trudno go porysowac. pamiec wewnetrzna 8gb jest duza wiec nie trzeba kupowac kart pamieci, znakomity ekran cudenko po prostu, ogromna w porównaniu do avili rozdzielczosc bo 480x800 i 16mln kolorów, naprawde jest swietny doskonale sie korzysta z multimediów, filmy fotki itp pieknie wyswietla. dodam jeszcze ze w porównaniu do tamtych ekran jest o wiele lepszy i nowoczesniejszy bo nie "wciskowy" czyli rezystancyjny a dotykowy -pojemnosciowy, wystarczy delikatnie musnac palcem i reaguje, bardzo fajny telefon choc nie ma niestety "normalnej" klawiatury to ma takowa wirtualna:) bardzo czua na dotyk i przyjemna w obsłudze, polecam
 
 
Kuzyn
[Usunięty]

Wysłany: |3 Gru 2009|, 2009 17:46   

Witam :)
Pozwolicie że dołączę się do tematu ze swoją zagwozdką.
Też chcę sobie zmienić starą wysłużoną N93 na coś odlotowego. Chciałbym coś w stylu Sonim XP3. Coś czemu nie straszne będą taplania w błocie, ale i też coś dużego. Może ktoś się orientuje czy któryś producent oferuje "niezniszczalne" komórki nieco większe niż wszystkie wypierdki które udało mi się do tej pory oglądać. Marzy mi się telefon wielkości starej Nokii 8110 (banan). Banan ma chyba z 15cm i wygląda jak stacjonarna przenośna słuchawka :) Mam go w biurku, ale jego menu jest zbyt ograniczone, jest za stary. Chociaż wyglądem ponadczasowy - Matrix telephone :)
 
 
blaz
[Usunięty]

Wysłany: |3 Gru 2009|, 2009 19:10   

nie bede na LG namawiał ale ruscy fajny test robili: )
http://www.youtube.com/watch?v=96iamuwgrzY
mi osobiscie wiele razy po pijaku upadł nieraz tez w deszczu wracałem z impezy i dalej wyglada i działa jak nowy ;)
 
 
bingo 
PO 656 EY



Auto: 1992, 2.9 V6 12V, manual, TURNIER 4x4 GHIA RS
Wiek: 50
Dołączył: 10 Wrz 2007
Skąd: Poznań
Wysłany: |4 Gru 2009|, 2009 09:49   

mi omnia nie raz spadła, nie raz się goniła w bagażniku, w wodzie jeszcze jej nie testowałem, ale deszcz na dachu auta przeszła (i to w czasie rozmowy - ja w aucie schowany przed deszczem na działce, a omnia gdzieś tam leżała - gadam sobie ze zbnajomym i patrzę, a omnia spływa sobie po przedniej szybie .... rozmowy nie przerwało

[ Dodano: |4 Gru 2009|, o 09:51 ]
natomias palmtop Asusa dwa razy wyświetlacz iał wymieniany - raz z łokcia a raz nie wiem od czego ...
_________________
nigdy nie mów nigdy
 
 
 
blaz
[Usunięty]

Wysłany: |4 Gru 2009|, 2009 11:00   

bingo napisał/a:
w wodzie jeszcze jej nie testowałem

ja byłem swiadkiem jak kumpela w wakacje łaziła po sliskich płytach w wodzie po kolana kolo plazy i poslizgneła sie po czym wpadła po szyje ;) miała avile w kieszeni kompltnie przemoczoną, działa do dzis nawet sie wtedy nie wyłaczyła ale poleciłem jej zeby sama ja wyłaczyła i wyjeła bakterię
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group