$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Samoczynna zmiana Dekodera z Echostara na Samsunga w CP
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Samoczynna zmiana Dekodera z Echostara na Samsunga w CP
Autor Wiadomość
maross442
[Usunięty]

  Wysłany: |9 Maj 2009|, 2009 13:06   Samoczynna zmiana Dekodera z Echostara na Samsunga w CP

Od 4 miesięcy jestem użytkownikiem ustrojstwa o nazwie Echostar DVR 747 . Początkowo słysząc opinie mojego kumpla wielbiciela TV Sat , który mi ten sprzęcik odradzał chciałem Samsunga ale dałem się skusić na dysk 160 w Echostarze , przez około pierwszy miesiąc było git , teraz niestety już coraz częściej muszę go resetować , bądż przywracać ustawienia fabryczne tracąc przy tym drugim wszystkie timery i ustawienia prócz listy kanałów. Powoli mam dość tego cudeńka i myślę zakupić dekoder Samsunga + nagrywarkę DVD . O pogorszeniu jakości nagrywania na DVD przez SCART to słyszałem , ale czytałem również posty na jakimś forum SAT napisane w 2006 że CP przypisuje kartę do dekodera i nie będzie ona w pełni działać na innym dalej tak jest? . Ogólnie oprócz pytania chciałbym też otworzyć dyskusję czy wy też macie problemy z Echostarami w Cyfrowym Polsacie?
Ostatnio zmieniony przez maross442 |9 Maj 2009|, 2009 13:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
daniel0
[Usunięty]

Wysłany: |8 Cze 2009|, 2009 10:27   

Niestety CP przypisuje karte do dekodera i nie ma mozliwosci zamiany. Jest to zwiazane z kodowaniem sygnalu przez Cyfrowy.
Jedyna mozliwosc, to zakup karty z modulem i podlaczenie do swojego dekodera, wiaze sie to z podpisaniem nowej umowy. :okulary:

Ja posiadam echostara 717 i nie mam z nim wiekszych problemow, chociaz siedzialem troche na infolinii CP i wiem, ze y tej firmy potrafia sie sypac.
 
 
Chłodny Ar 


Auto: Scorpio Cosworth '95
Wiek: 50
Dołączył: 20 Sie 2004
Skąd: Starogard
Wysłany: |8 Cze 2009|, 2009 12:45   

To sa BANDYCKIE praktyki CP!!!! Jak mozna wymieniajac karty na nowsze z lepszymi zabezpieczeniami i w przypadku np niepoprawnej aktywacji(moj przypadek) wymuszac podpisanie nowej umowy nadalszy okres.....
 
 
 
daniel0
[Usunięty]

Wysłany: |8 Cze 2009|, 2009 14:48   

Chłodny Ar napisał/a:
To sa BANDYCKIE praktyki CP!!!! Jak mozna wymieniajac karty na nowsze z lepszymi zabezpieczeniami i w przypadku np niepoprawnej aktywacji(moj przypadek) wymuszac podpisanie nowej umowy nadalszy okres.....


Slij reklamacje do siedziby.
Najlepiej poleconym. Co prawda jezeli sie nie ogarneli, to poczekasz troche na odpowiedz, ale musza na to zareagowac.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group