$reply_topic_back Ford Scorpio Team :: Zobacz temat - Wycieczka do Aquaparku w Niemczech
Ford Scorpio Team Strona Główna Ford Scorpio Team
Forum miłośników samochodu marki Ford Scorpio

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wycieczka do Aquaparku w Niemczech
Autor Wiadomość
IBOL
[Usunięty]

Wysłany: |20 Kwi 2005|, 2005 08:18   Wycieczka do Aquaparku w Niemczech

Chcialbym zaproponowac moze nie tyle zlot, co wycieczke. Nie znam jeszcze szczegolow ale znajomy proponowal mi wycieczke do Niemiec w okolice Berlina do wielkiego AQUAPARKU wybudowanego w olbrzymim hangarze po Zeppelinie. Ponoc jest tam wszystko czego mozna zapragnac w takim miejscu, wlacznie ze zjezdzalniami, rzeka, plaza i piaskiem ... wszystko. Bilet na caly dzien ma kosztowac 12E i liczylem ze podroz w 4 osoby z Lodzi kosztowala by po 50zl na glowe, wiec cala impreza zamknela by sie w 100zl. Jak bedzie cieplej to mozna by wyskoczyc i fajnie by sie jechalo w np 5 scorpiaczkow. Ja mieszkam w Lodzi ale Mozna by sie pozbierac na trasie, co dodaje smaku imprezie.

Co o tym sadzicie?

P.S.
Nie moge znalezc tego parku w necie ale niebawem dowiem sie szczegolow.
 
 
monter
[Usunięty]

Wysłany: |20 Kwi 2005|, 2005 11:38   

Widzialem info tego parku w gazecie. Zaaajjjebbbiooozaa :) Stary plaza, palmy, woda jak nad morzem full wypas :) Tez sie bede tam wybieral ale jakos kolo wakacji. Tylko bede lecial na tydzien do Berlina do mojej kuzynki i od niej sobie skocze :) Niestety nie pamietam jak to sie nazywa.
 
 
IBOL
[Usunięty]

Wysłany: |20 Kwi 2005|, 2005 11:40   

Jakby ktos znal nazwe, to niech napisze, bo chetnie znalazlbym ich strone ale nie udalo mi sie to do tej pory.

Z opowiadan wyglada ze bedzie niesamowicie, wiec chcialbym zobaczyc zdjecia.

Oczywiscie fajnie by bylo jakbysmy sie tam wybrali grupka ...
 
 
barroz
[Usunięty]

Wysłany: |20 Kwi 2005|, 2005 15:12   

no to jest zajeb......y pomysł chyba bym załapał :)
ostatno byłem w Tarnowskich Górach było naprawdę fajnie
dajcie jakiś link do strony tego aquaparku ja ze swojej strony też poszperam :wink:
 
 
IBOL
[Usunięty]

Wysłany: |4 Lip 2005|, 2005 12:59   

Monter, czy ktokolwiek, kto czytal tego posta i wie o co chodzi - prosze napiszcie jakies szczegoly lub chociaz nazwe tego miejsca.
 
 
Księgowy
[Usunięty]

Wysłany: |4 Lip 2005|, 2005 13:46   

Pewnie chodzi wam o to:
http://www.my-tropical-islands.com/

Pozdrawiam
 
 
IBOL
[Usunięty]

Wysłany: |4 Lip 2005|, 2005 21:54   

No wspaniale - To jest TO! Wlasnie tego szukalem. Teraz tylko zorientuje sie o ceny itp i moze sie cos zorganizuje a jesli nie wyjdzie to na pewno sam bede chcial tam pojechac - piekna sprawa.

Dzieki Ksiegowy - skad wiedziales?
 
 
monter
[Usunięty]

Wysłany: |4 Lip 2005|, 2005 22:03   

Tak dokladnie to jest to :) Nie wiedzialem gdzie to jest dokladnie ale ostatnio jak lecialem z Berlina na chate to widzialem ta kopule w oddali i zastanawialem sie wlasnie czy to nie to czasami :)
 
 
keller
[Usunięty]

Wysłany: |4 Lip 2005|, 2005 22:27   

Fajniutkie :) za 34,5 Euro 24 godzinny pobyt z namiotem :)
 
 
Księgowy
[Usunięty]

Wysłany: |4 Lip 2005|, 2005 22:36   

Ibol mam trochę bliżej do Niemców niż ty, takich rozrywek nie ma za dużo, a wieści, że coś takiego jest, szybko się rozchodzą, Jednakże spojrzenie na cennik studzi zapały co do pojechania tam. Może kiedyś przy nadmiarze kasy i czasu, kto wie.
 
 
keller
[Usunięty]

Wysłany: |4 Lip 2005|, 2005 23:01   

Przy polskich zarobkach, niemieckie ceny są wysokie :)

Jeśli komuś sie nie chce szukać cennika na stonie podam go tutaj.

krótki pobyt do 4 godzin pn-pt (poza sezonem) 15EUR sb-nd i w sezon 20EUR
pobyt 24 godzinny pn-pt (poza sezonem) 18EUR sb-nd i w sezon 25EUR

Sezon sie konczy 7 sierpnia.

Namiot + karta 24 godzinna + sniadanie 34,5 EUR, namiot sie dostaje, nie ma możliwości rozbicia własnego.

Zakaz wnoszenia własnego jedzenia i napojów.

Jeśli chcielibyśmy taniej to są jeszcze wejściówki specjalne :) , mianowicie 4 godzinne wejsciowki i czas wejścia pomiedzy godzina 18-21 od nd-pt to zaplacimy 11,25EUR,a w soboty 15EUR, a miedzy godzina 21-6 nd-pt 7,5 EUR sb 10EUR.
 
 
IBOL
[Usunięty]

Wysłany: |5 Lip 2005|, 2005 14:22   

Qrcze a ktos mi mowil, ze placi sie 10E za caly dzien. Szkoda, przy takich cenach, to sobie daruje albo zostawie na podroz poslubna ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Copyright © by Ford Scorpio Team

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group